1 : 3

Borcu bodovi u Doboju

09.09.2022 Administrator DC

Iako je vjerovatno igračima Borca u glavi nastup u Ligi šampiona za juniore, u Izraelu, naredne sedmice, odigrali su kvalitetno u Doboju protiv Sloge.

Poveli su u 17. minuti, a strelac je bio Sergej  Damjanović. Na 2:0 povisili su u 27. minuti, a mrežu Ajdina Žilića je zatresao Nemanja Stjepanović.

U samom finišu, tačnije 80. minuti Botrac dolazi i do trećeg gola. Pogodio je Luka Divlja,a domaćin je uspio da ublaži poraz četiri minute kasnije. Đorđa Vojvodića je matirao tarik Jašarević.

Sloga – Borac 1:3 (0:2)

Doboj. Stadion: Luke. Gledalaca: 100. Sudije: Dragan Kesić (Gradiška), Strijelci: Tarik Jašarević 84', [Sloga (Doboj)]; Sergej Damjanić 17', Nemanja Stjepanović 27', Luka Divljak 80', [Borac (Banja Luka)]. Žuti kartoni: Milan Radović 72', [Borac (Banja Luka)];

Sloga: Ajdin Žilić (G) , Dejan Delić , Emmre Bašić , Minja Tatić , Albin Omić , Sadin Handžić (27. Aleksandar Lukić), Gordan Jelić (77. Boris Dujaković), Tarik Jašarević (K) , Pavle Blagojević (67. Džanan Saburović), Edib Mujanović (46. Bojan Kitić), Nikola Maksimović

Borac : Đorđe Vojvodić (G) , Danilo Moconja (K) , Bojan Makarić , Vinko Žuljević , Srdjan Beuk (67. Luka Divljak), Sergej Damjanić , Milan Radović (82. Kristijan Janković), Nemanja Stjepanović (59. Nemanja Rendić), Petar Samardžija (56. Benjamin Delkić), Savo Šušić , Sergej Bogdanić (67. Milijan Kovačević)