4.set
25 : 15

Velež porazio Bratunac

12.02.2023 Administrator DC

Kada je bilo najvažnije ali i najteže odbojkašice Veleža su pokazale najviše, juče su izvojevale  važnu pobjedu za opstanak u prvoligaškom društvu. U 13. kolu nakon preokreta savladale su Bratunac rezultatom 3:1 po setovima 21:25, 25:23, 26:24, 25:19 i tako potvrdile da se vraćaju u dobru formu. Iako se radi o rivalima iz donjeg dijela tabele publika je vidjela kvalitetan i uzbudljiv meč koji je zasluženo pripao domaćim odbojkašicama.

Nevesinjke su u prvom setu povele, ali su u finišu napravile mnogo grešaka što su gošće znale da kazne. U drugom setu je viđena obrnuta situacija

Opšti je utisak da je presudan bio treći set koji je Velež nakon mnogo neizvjesnosti dobio na razliku. Pune samopouzdanja i nošene podrškom sa tribina Nevesinjke su u trećem setu samo nastavile dobar ritam i potvrdile pobjedu.

Velež je osvojio kapitalne bodove za opstanak i u dobrom raspoloženju dočekuje naredne susrete,piše Hercegsport.