XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 286 utakmica za dan
Nedelja, 30 Maj 2021

Fudbal

30.05.2021 17:00 Željezničar 3 : 0 Krupa
30.05.2021 17:00 Tuzla City 1 : 2 Zrinjski
30.05.2021 17:00 Sloboda 0 : 0 Borac
30.05.2021 17:00 Mladost 0 : 1 Velež
30.05.2021 17:00 Radnik 0 : 2 Široki Brijeg
30.05.2021 17:00 Olimpik 0 : 3 Sarajevo
30.05.2021 17:30 Dubrave 0 : 4 Omarska
30.05.2021 17:30 Čelinac 0 : 2 Jedinstvo
30.05.2021 17:30 Polet 1926 2 : 1 Proleter
30.05.2021 17:30 Sloga (S) 3 : 3 Sloga (T)
30.05.2021 17:30 OFK Brdo 2 : 1 Laktaši
30.05.2021 17:30 Drina HE 0 : 6 Vlasenica
30.05.2021 17:30 Glasinac 2011 0 : 0 Famos
30.05.2021 17:30 Milići 3 : 4 Budućnost
30.05.2021 17:30 Guber 1 : 1 Ilićka 01
30.05.2021 17:30 Mladost (R) 2 : 2 Proleter
30.05.2021 17:30 Mladost (G) 4 : 2 Velež
30.05.2021 17:30 Bratstvo 1 : 1 Jedinstvo
30.05.2021 17:30 Romanija 2 : 0 Stakorina
30.05.2021 17:30 Plamen 1 : 1 Lijevče
30.05.2021 17:30 FSA 2 : 3 BSK
30.05.2021 17:30 OFK Lauš 0 : 1 Naprijed
30.05.2021 17:30 Sloga 2 : 2 Mladost
30.05.2021 17:30 Crni vrh 2 : 4 Bratstvo
30.05.2021 17:30 Sloga Nektar 2 : 0 Svodna
30.05.2021 17:30 Skugrić 2 : 0 Zvijezda
30.05.2021 17:30 Naša krila 1 : 2 Ukrina
30.05.2021 17:30 Ozren 3 : 1 Trebava
30.05.2021 17:30 Vranjak 4 : 3 Hajduk
30.05.2021 17:30 Vučijak 1 : 0 Željezničar
30.05.2021 17:30 Borac 4 : 2 Crvena zvijezda
30.05.2021 17:30 Rudanka 1 : 1 Hajduk
30.05.2021 17:30 Sloga (J) 2 : 1 Sloga (DP)
30.05.2021 17:30 OFK Trnovica 0 : 4 Rudar 1925
30.05.2021 17:30 Partizan 5 : 2 Tabanci
30.05.2021 17:30 Omladinac 0 : 0 Sloga
30.05.2021 17:30 Mladost 4 : 1 Podrinje
30.05.2021 17:30 Lokomotiva 10 : 0 Čelopek
30.05.2021 17:30 Zadrugar 2 : 0 Jedinstvo
30.05.2021 17:30 OFK Šekovići 3 : 1 Sloboda
30.05.2021 17:30 Lokanj 5 : 1 OFK Janja 2009
30.05.2021 17:30 Ljubija 3 : 1 Mrakovica
30.05.2021 12:00 Kozara 9 : 3 7. Republika
30.05.2021 17:30 Moštanica 5 : 2 Radnik Urije
30.05.2021 17:30 Berek 1975 1 : 1 Slaven
30.05.2021 17:30 Rudar 2 : 2 Podgrmeč
30.05.2021 17:30 Gomjenica 0 : 0 OFK Ravan
30.05.2021 17:30 Kiseljak 2 : 5 Rasavci
30.05.2021 17:30 Knežopoljac 0 : 1 Brzi
30.05.2021 17:30 Mladi Krajišnik 0 : 0 Obradovac
30.05.2021 17:30 Torpedo 5 : 4 Kozara
30.05.2021 17:30 13 Skojevki 5 : 0 Potkozarje
30.05.2021 17:00 Borac 2 : 2 Borac
30.05.2021 17:00 Kalemi 0 : 4 Župa
30.05.2021 17:00 Omladinac 5 : 0 Laminci
30.05.2021 17:00 Polet 2 : 3 Biseri
30.05.2021 17:00 Šnjegotina 1 : 3 Omladinac
30.05.2021 17:00 Budućnost 2 : 1 OFK Spartak 2013
30.05.2021 17:00 Borac 0 : 1 Rekreativo
30.05.2021 17:00 Vrbas 2 : 0 OFK Banja Luka
30.05.2021 17:00 Karanovac 2 : 1 Polet Krajišnik
30.05.2021 17:00 Mladost 6 : 0 Gomionica
30.05.2021 17:30 Ozrenski sokolovi 2 : 1 Polet
30.05.2021 17:30 Liješće 2 : 2 Borac (K)
30.05.2021 17:30 BSK 3 : 0 Sloga
30.05.2021 17:30 Rudar 3 : 0 Zadrugar
30.05.2021 17:30 Zborište 2 : 1 Borac (O)
30.05.2021 17:30 Mineral 2 : 0 OFK Pridjel
30.05.2021 17:30 Crkvina 0 : 0 Sloga 73
30.05.2021 17:30 Partizan 1 : 4 Crvena zvijezda
30.05.2021 17:30 Kladari Gornji 1 : 1 Trebavac
30.05.2021 17:30 Pelagićevo 0 : 3 Skugrić 1964
30.05.2021 17:30 Bratstvo 1 : 0 Posavina
30.05.2021 17:30 Dobor 2 : 4 Zadrugar
30.05.2021 17:30 Mladost (Lončari) 6 : 2 Budućnost Red Star
30.05.2021 17:30 Jugović 3 : 1 Gredice
30.05.2021 17:30 Zadrugar 5 : 4 Borac
30.05.2021 17:30 Slijepčevići 2 : 5 Mladost (Sandići)
30.05.2021 17:30 Grčica 3 : 0 Mladost 2003
30.05.2021 17:30 Obilić 1 : 3 Majevica
30.05.2021 17:30 OFK Brezik 4 : 1 Crvena zvijezda
30.05.2021 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Balatun
30.05.2021 17:00 Proleter 2 : 0 Kolektiv
30.05.2021 17:00 Drina (A) 1 : 1 Semberija
30.05.2021 17:00 Mladost 2 : 0 Panteri
30.05.2021 17:00 Priboj 4 : 3 Obarska
30.05.2021 17:00 Drina (B) 3 : 0 Miloš Obilić
30.05.2021 17:00 Novo doba 1 : 2 OFK Magnojević
30.05.2021 13:30 Jasenica 1 : 3 Radnički
30.05.2021 18:00 Pecka 0 : 1 Polet
30.05.2021 18:00 Borac 3 : 1 Branjevo
30.05.2021 18:00 Birač 2 : 0 Jardan
30.05.2021 18:00 Jadar 1 : 1 Budućnost
30.05.2021 15:00 Stevan Dukić 2 : 4 Bratstvo (O)
30.05.2021 15:00 Romanovci 4 : 4 Ratar
30.05.2021 18:00 Vilusi 1 : 2 Mladost
30.05.2021 18:00 Borac 4 : 0 Vrbas
30.05.2021 18:00 OFK Nožičko 2 : 1 Polet
30.05.2021 18:00 Budućnost 0 : 2 Bratstvo
30.05.2021 17:00 Kovačići 08 3 : 1 Budućnost
30.05.2021 17:00 Gorica 2 : 1 Stević Jovan
30.05.2021 17:00 Omladinac 3 : 1 Koridor 2011
30.05.2021 17:00 Ljeljenča 4 : 2 Magnojević 2001
30.05.2021 10:30 Piperci 2 : 3 Sloga 94
30.05.2021 17:30 Jedinstvo 6 : 5 Proleter
30.05.2021 17:00 OFK Batković 1 : 1 Borac
30.05.2021 17:00 Građanski 1 : 3 VSK
30.05.2021 17:00 Sloga 2 : 2 Tavna
30.05.2021 17:00 Glogovac 2 : 3 Pobjeda
30.05.2021 11:00 Sava 04 3 : 3 Čelik
30.05.2021 11:00 Mladost 3 : 1 Sloboda
30.05.2021 11:00 Bobetino Brdo 3 : 0 Krbeti
30.05.2021 10:30 Mladen Perić 0 : 2 Sava
30.05.2021 10:30 Sloga 5 : 1 Borac
30.05.2021 10:30 Koridor 2011-3 Koviljuše 4 : 3 Nacional
30.05.2021 10:30 Crnjelovo 3 : 0 Zenit
30.05.2021 17:30 Mladost 2 : 2 Dinamo
30.05.2021 17:30 Bosna (K) 2 : 1 Seona
30.05.2021 17:30 Lokomotiva 1 : 4 Dizdaruša
30.05.2021 17:30 Svatovac 3 : 1 Orahovica 74
30.05.2021 17:30 Gornji Rahić 2 : 0 Odžak 102
30.05.2021 17:30 Prokosovići 4 : 3 Bosna (M)
30.05.2021 17:30 Priluk 0 : 2 Radnički
30.05.2021 17:30 UNIS 1 : 2 Stupčanica
30.05.2021 17:30 Pobjeda 3 : 1 Natron
30.05.2021 17:30 SAŠK Napredak 1 : 6 Famos
30.05.2021 17:30 Ilijaš 3 : 0 Kolina
30.05.2021 17:30 Azot 0 : 0 Mošćanica
30.05.2021 17:30 Rudar 1 : 3 Bosna
30.05.2021 17:30 Moševac 3 : 2 Usora
30.05.2021 17:30 Krivaja 1 : 0 Borac
30.05.2021 17:30 Kamešnica 1 : 4 Rama
30.05.2021 17:30 Bjelopoljac 0 : 3 Sloga
30.05.2021 17:30 Tomislav 2 : 0 Turbina
30.05.2021 17:30 Neum 5 : 0 Stolac
30.05.2021 17:30 Grude 1 : 0 Troglav 1918
30.05.2021 17:30 Ljubuški 2 : 0 Klis
30.05.2021 17:30 Hajduk 3 : 2 Sloga (T)
30.05.2021 17:30 Frankopan 1 : 6 Mladost (D)
30.05.2021 17:30 Vitanovići 78 2 : 1 Mladost (DS)
30.05.2021 17:30 Sloga (P) 2 : 1 Bok
30.05.2021 17:30 19 srpanj 10 : 2 Mladost (S)
30.05.2021 17:30 Dragovoljac 2 : 0 Mladi zadrugar
30.05.2021 17:30 Napredak 4 : 2 Kostrč
30.05.2021 16:00 Branitelj 2 : 2 Mostar
30.05.2021 18:00 Buna 0 : 3 Višići
30.05.2021 17:30 Rijeka 1 : 0 Mladost (B)
30.05.2021 17:30 Mramor 2 : 1 Doboj Istok
30.05.2021 17:30 Mladost (GŽ) 6 : 0 Sloga
30.05.2021 17:30 Omladinac 68 1 : 4 Mladost (K)
30.05.2021 17:30 Vražići 92 3 : 0 Jedinstvo
30.05.2021 17:30 Polet 4 : 3 Jedinstvo 1952
30.05.2021 17:30 Ingram 4 : 2 Mladost 78
30.05.2021 17:30 Čelić 2 : 3 Trešnjevka
30.05.2021 17:00 OFK Lugovi 2 : 3 Brnjaci
30.05.2021 17:30 Kaćuni 5 : 1 Katarina
30.05.2021 17:30 Šantići 0 : 2 Romari
30.05.2021 17:30 Elektrobosna 4 : 1 Metalleghe-BSI
30.05.2021 17:30 Gorica 3 : 3 Nova Bila
30.05.2021 14:30 Dnoluka 2 : 0 Karaula
30.05.2021 17:00 Kupres 97 2 : 3 Šujica
30.05.2021 17:00 Šator 3 : 1 Drinovci
30.05.2021 17:00 Mesihovina 4 : 0 Rakitno
30.05.2021 13:00 Radnički 0 : 4 Drina
30.05.2021 14:00 Jahorina 3 : 0 BKB
30.05.2021 17:30 BSK 7 : 2 Podrinje
30.05.2021 17:30 Mladost (P) 2 : 0 Mladost (D)
30.05.2021 17:30 Rudar 6 : 5 Sloga
30.05.2021 17:30 Željezničar 0 : 1 DSK
30.05.2021 17:30 25 maj 4 : 0 Polet
30.05.2021 17:30 Bukovik 3 : 0 Stjepan Polje
30.05.2021 17:30 Špionica 1953 2 : 1 Pribava
30.05.2021 17:30 Dinamo 75 1 : 3 HAŠK Napredak
30.05.2021 17:30 OFK Brčko 4 : 5 Tramošnica
30.05.2021 17:30 Rudar 4 : 1 Krušik
30.05.2021 17:30 Srnica 2 : 0 Grivice
30.05.2021 17:30 Napredak 3 : 2 Omazići 1937
30.05.2021 17:30 Budućnost 1 : 0 Mladost (Solina)
30.05.2021 17:30 Partizan 2 : 1 Slatina
30.05.2021 17:30 Vrana 0 : 3 Mladost (Suha)
30.05.2021 17:30 Rainci 6 : 0 OFK Tuzla
30.05.2021 17:30 12 decembar 6 : 4 Izbor
30.05.2021 17:30 Koraj 3 : 2 OFK Vida
30.05.2021 17:30 Željezničar 0 : 3 Biberovo Polje
30.05.2021 17:30 Mionica 85 1 : 4 OFK Međiđa
30.05.2021 17:30 Graničar 5 : 1 Napredak
30.05.2021 17:30 Trebava 3 : 2 Voćar
30.05.2021 17:30 Ograđenovac 2 : 1 Sloboda
30.05.2021 11:00 Sapna 4 : 1 Proleter
30.05.2021 11:00 Pasci 78 9 : 1 Gornje Dubrave
30.05.2021 11:00 Bijeljevac 1 : 0 Mladost
30.05.2021 11:00 Memići 4 : 0 Radnik 2018
30.05.2021 12:00 Jedinstvo 5 : 2 Mineral
30.05.2021 12:00 Tekstilac Kort 1 : 0 Bratstvo
30.05.2021 12:00 Proleter 1 : 5 Sloga
30.05.2021 12:00 Modriča 6 : 0 Gornji Rahić
30.05.2021 12:00 Radnički 2 : 0 Slaven
30.05.2021 12:00 Drina 1 : 1 Gradina
30.05.2021 12:00 Podrinje 0 : 2 Tuzla City
30.05.2021 12:00 Sloga 2 : 0 Bosna
30.05.2021 12:30 Olimpik 0 : 2 Slavija
30.05.2021 12:30 Goražde 3 : 3 Famos (H)
30.05.2021 12:30 Bosna 3 : 0 Rudar (B)
30.05.2021 12:30 Željezničar 4 : 2 Sarajevo
30.05.2021 12:30 Ilijaš 0 : 5 Rudar (K)
30.05.2021 12:30 Famos (V) 1 : 2 Igman
30.05.2021 12:30 FK Vitez 3 : 3 Žepče
30.05.2021 12:30 Čelik 9 : 0 Iskra
30.05.2021 12:00 Metalleghe BSI 2 : 0 Sloboda
30.05.2021 13:00 Ljubić 3 : 0 Jedinstvo
30.05.2021 17:00 Kozara 4 : 0 Podgrmeč
30.05.2021 12:00 Omarska 2 : 5 Krajina
30.05.2021 12:30 Posušje 3 : 2 Brotnjo
30.05.2021 18:00 GOŠK 2 : 0 Čapljina
30.05.2021 12:30 Leotar 4 : 0 Stolac
30.05.2021 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Mineral
30.05.2021 10:00 Tekstilac Kort 6 : 2 Bratstvo
30.05.2021 10:00 Proleter 0 : 9 Sloga
30.05.2021 10:00 Modriča Alfa 3 : 1 Gornji Rahić
30.05.2021 10:00 Radnički 4 : 1 Slaven
30.05.2021 10:00 Lokomotiva 0 : 4 Zvijezda 09
30.05.2021 10:00 Drina 4 : 1 Gradina
30.05.2021 10:00 Podrinje 1 : 2 Tuzla Siti
30.05.2021 10:00 Sloga 1 : 1 Bosna
30.05.2021 10:00 Olimpik 1 : 2 Slavija
30.05.2021 10:00 Goražde 1 : 0 Famos (H)
30.05.2021 10:00 Bosna 3 : 0 Rudar (B)
30.05.2021 10:00 Željezničar 2 : 1 Sarajevo
30.05.2021 10:00 Ilijaš 0 : 2 Rudar (K)
30.05.2021 10:00 FK Vitez 0 : 3 Žepče
30.05.2021 10:00 Čelik 2 : 1 Iskra
30.05.2021 10:00 Vrbas 0 : 2 Gorica
30.05.2021 11:00 Mladost 2 : 0 Sloboda
30.05.2021 10:00 Metalleghe BSI 2 : 0 Sloboda
30.05.2021 11:00 Ljubić 4 : 3 Jedinstvo
30.05.2021 15:00 Kozara 4 : 4 Podgrmeč
30.05.2021 10:00 Borac 0 : 4 Željezničar Sport team
30.05.2021 10:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Krajina
30.05.2021 11:30 Laktaši 2 : 1 Jedinstvo
30.05.2021 11:30 Crni vrh 6 : 0 Dubrave
30.05.2021 10:00 Posušje 2 : 2 Brotnjo
30.05.2021 16:00 GOŠK 7 : 1 Čapljina
30.05.2021 10:00 Leotar 5 : 0 Stolac
30.05.2021 11:00 Olimp 4 : 1 Romanija
30.05.2021 10:00 Glasinac 2011 1 : 6 Željezničar 1
30.05.2021 10:00 Laktaši 3 : 0 Jedinstvo
30.05.2021 11:30 Vrbas 6 : 3 Mladost Farma Prom
30.05.2021 09:30 Mladost 2 : 0 Sloboda
30.05.2021 10:00 Pelagićevo 0 : 3 Borac
30.05.2021 09:00 Olimp 2 : 2 Romanija
30.05.2021 10:00 Branjevo 4 : 0 Radnički
30.05.2021 10:00 Čelopek 0 : 8 Podrinje
30.05.2021 11:30 Omladinac (Sanica) 4 : 7 Kamenica
30.05.2021 11:30 Ključ 0 : 6 Jedinstvo
30.05.2021 11:30 Mladost 1938 1 : 1 Bihać
30.05.2021 11:30 Sloga 1 : 0 Mladost (V)
30.05.2021 10:00 Rudar 0 : 0 FK Vitez
30.05.2021 10:00 Novi Travnik 1 : 3 Lašva
30.05.2021 10:00 Fojnica 0 : 8 Romari
30.05.2021 10:00 Iskra 3 : 2 AN Vrbas
30.05.2021 11:30 Branitelj 1 : 5 Brotnjo
30.05.2021 11:00 Gradina 1 : 5 Kolibri
30.05.2021 18:00 Proleter 0 : 4 Tuzla City
30.05.2021 10:00 Gradina 1 : 3 Kolibri
30.05.2021 17:00 Proleter 2 : 0 Tuzla City
30.05.2021 10:00 Branitelj 0 : 3 Brotnjo
30.05.2021 12:00 Šantići 3 : 0 Brnjaci
30.05.2021 12:00 Bilalovac CPU 1 : 2 FK Vitez
30.05.2021 15:00 Banja Luka 0 : 10 SFK 2000
30.05.2021 17:00 Libero 3 : 3 Široki Brijeg
30.05.2021 17:00 Split 7 : 0 Agram
30.05.2021 16:00 Osijek 3 : 1 Dinamo Maksimir
30.05.2021 17:00 Donat 5 : 1 Marjan
30.05.2021 11:00 Neretva 3 : 1 Viktorija

Košarka

30.05.2021 19:00 Igokea 87 : 66 Borac
30.05.2021 17:00 Spars Realway 66 : 75 Čelik
30.05.2021 12:00 Kozara 84 : 55 Best
30.05.2021 16:00 OKK Borac Mako Print 79 : 56 Romanija
30.05.2021 18:00 Hunters 74 : 48 Best

Odbojka

30.05.2021 11:00 Bratunac 2 : 3 Velež
30.05.2021 13:00 Borac 3 : 1 Bratunac
30.05.2021 15:30 Borac 3 : 2 Velež
30.05.2021 16:00 Panter 1 : 3 Crvena zvijezda
30.05.2021 15:00 Libero 3 : 0 Volero

Rukomet

30.05.2021 17:00 Vogošća 22 : 27 Sloboda
30.05.2021 18:00 Komovi 31 : 29 Berane 1948