XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 233 utakmica za dan
Subota, 8 Maj 2021

Fudbal

08.05.2021 16:55 Borac : Krupa
08.05.2021 19:05 Zrinjski : Velež
08.05.2021 15:00 Sloboda : Olimpik
08.05.2021 15:00 Mladost : Radnik
08.05.2021 16:30 Sloga : Slavija
08.05.2021 16:30 Kozara : Rudar Prijedor
08.05.2021 16:30 Podrinje : Sloboda
08.05.2021 16:30 Ljubić : Željezničar
08.05.2021 16:30 Jedinstvo : Sutjeska
08.05.2021 16:30 Borac : Zvijezda 09
08.05.2021 16:30 Leotar : Modriča
08.05.2021 16:30 Tekstilac : Drina
08.05.2021 16:00 Novi Pazar : Mladost (L)
08.05.2021 16:00 Voždovac : Napredak
08.05.2021 16:00 Proleter : Radnik
08.05.2021 16:30 Jedinstvo : Borac
08.05.2021 17:30 Proleter : Sloga
08.05.2021 17:30 Laktaši : Sloga
08.05.2021 16:30 Vlasenica : Milići
08.05.2021 16:30 Proleter : Bratstvo
08.05.2021 17:00 OFK Lauš : Plamen
08.05.2021 17:00 BSK : Lijevče
08.05.2021 17:00 Bratstvo : Mladost
08.05.2021 16:30 Trebava : Ukrina
08.05.2021 Borac : Modran
08.05.2021 17:00 Igman : Orašje
08.05.2021 17:00 Čapljina : Zvijezda
08.05.2021 17:00 Rudar : Bratstvo
08.05.2021 17:00 Travnik : Budućnost
08.05.2021 17:00 Slaven : TOŠK
08.05.2021 17:00 NK Iskra : Novi Travnik
08.05.2021 17:00 FK Vitez : Busovača
08.05.2021 17:00 Sloga : Rudar
08.05.2021 17:00 Brekovica 78 : Krajišnik
08.05.2021 17:00 Podgrmeč : Krajina
08.05.2021 17:00 Lokomotiva : Dinamo
08.05.2021 17:00 Radnički : Gradina
08.05.2021 17:00 Rudar : Natron
08.05.2021 17:00 Krivaja : Kolina
08.05.2021 17:00 Stolac : Klis
08.05.2021 17:00 Turbina : Ljubuški
08.05.2021 17:00 Bajer 99 : Omladinac 75
08.05.2021 17:00 Borac : Željezničar
08.05.2021 17:00 Bratstvo : Omladinac
08.05.2021 17:00 Mladost : Ključ
08.05.2021 17:00 NK Čelik : NK Napredak
08.05.2021 17:00 NK Sporting : NK Fortuna
08.05.2021 14:30 Cim : Blagaj
08.05.2021 17:00 Junak : Mesihovina
08.05.2021 17:00 Mladost (Solina) : Rainci
08.05.2021 17:00 Omazići 1937 : Vrana
08.05.2021 13:30 Proleter : Memići
08.05.2021 13:30 Spreča : Bijeljevac
08.05.2021 13:30 Sapna : Pasci 78
08.05.2021 Budućnost : Rudar
08.05.2021 OFK Petrovac : Iskra
08.05.2021 OFK Titograd : Jezero
08.05.2021 Podgorica : Zeta
08.05.2021 Sutjeska : Dečić
08.05.2021 16:00 Arsenal : West Bromwich Albion
08.05.2021 16:00 Aston Villa : Manchester United
08.05.2021 16:00 Fulham : Burnley
08.05.2021 16:00 Leeds United : Tottenham Hotspur
08.05.2021 16:00 Leicester City 2 : 4 Newcastle United
08.05.2021 16:00 Liverpool : Southampton
08.05.2021 16:00 Manchester City : Chelsea
08.05.2021 16:00 Sheffield United : Crystal Palace
08.05.2021 16:00 West Ham United : Everton
08.05.2021 16:00 Wolverhampton : Brighton
08.05.2021 16:00 AFC Bournemouth : Stoke City
08.05.2021 16:00 Barnsley : Norwich City
08.05.2021 16:00 Blackburn Rovers : Birmingham City
08.05.2021 16:00 Bristol City : Brentford
08.05.2021 16:00 Cardiff City : Rotherham United
08.05.2021 16:00 Coventry City : Millwall
08.05.2021 16:00 Derby County : Sheffield Wednesday
08.05.2021 16:00 Middlesbrough : Wycombe Wanderers
08.05.2021 16:00 Nottingham Forest : Preston North End
08.05.2021 16:00 Queens Park Rangers : Luton Town
08.05.2021 16:00 Reading : Huddersfield Town
08.05.2021 16:00 Watford : Swansea City
08.05.2021 14:00 Deportivo Alavés : Levante
08.05.2021 21:00 Athletic Club : Osasuna
08.05.2021 16:15 Barcelona : Atletico Madrid
08.05.2021 18:30 Cádiz : Huesca
08.05.2021 18:30 Bayern : Borussia M'gladbach
08.05.2021 15:30 Borussia Dortmund : RB Leipzig
08.05.2021 15:30 Hoffenheim : Schalke 04
08.05.2021 15:30 Wolfsburg : Union Berlin
08.05.2021 15:30 Werder : Bayer 04
08.05.2021 17:00 Olympique Lyonnais : Lorient
08.05.2021 13:00 Nantes : Bordeaux
08.05.2021 15:00 Udinese : Bologna
08.05.2021 20:45 Fiorentina : Lazio
08.05.2021 15:00 Spezia : Napoli
08.05.2021 18:00 Internazionale : Sampdoria
08.05.2021 Olimpik : Široki Brijeg
08.05.2021 Željezničar Sport team : Mladost
08.05.2021 Zvijezda 09 : Željezničar
08.05.2021 Borac : Sloboda
08.05.2021 Radnik (H) : Zrinjski
08.05.2021 Krupa : Velež
08.05.2021 Rudar Prijedor : Sarajevo
08.05.2021 12:00 Olimp : Sarajevo
08.05.2021 12:00 Radnik : FK Vitez
08.05.2021 12:00 Čelik : Žepče
08.05.2021 15:00 Podgrmeč : Krajina
08.05.2021 12:00 Brdo : Kozara
08.05.2021 12:30 Brotnjo : Leotar
08.05.2021 12:30 Neum : Posušje
08.05.2021 13:30 Sporting 0 : 1 Don Bosco
08.05.2021 11:00 Novi Šeher : Sporting
08.05.2021 13:00 Široki Brijeg : Zrinjski
08.05.2021 13:00 Željezničar : Sloboda
08.05.2021 13:00 Borac : Sarajevo
08.05.2021 13:00 Krupa : Radnik
08.05.2021 13:00 Velež : Olimpik
08.05.2021 13:00 Mladost : Tuzla City
08.05.2021 10:00 Olimp : Sarajevo
08.05.2021 10:00 Radnik : FK Vitez
08.05.2021 10:00 Čelik : Žepče
08.05.2021 10:00 Novi Travnik : Natron
08.05.2021 12:00 Gorica : Progres
08.05.2021 12:00 Borac : Sloboda
08.05.2021 12:00 Polet - Krajišnik : Mladost
08.05.2021 12:00 Krajina : Čelinac
08.05.2021 12:00 Vrbas : Lauš
08.05.2021 12:00 Omladinac : BSK
08.05.2021 11:30 Dubrave : Sloga (Trn)
08.05.2021 11:30 FSA Prijedor : Omarska
08.05.2021 10:00 Grude : Troglav 1918
08.05.2021 10:00 Brotnjo : Leotar
08.05.2021 10:00 Neum : Posušje
08.05.2021 11:00 Proleter : Mladost
08.05.2021 12:00 FA Academica : Mlade Nade
08.05.2021 12:00 Radnik Hadžići : Sarajevo
08.05.2021 12:00 Željezničar 1 : Jedinstvo
08.05.2021 12:00 Ozren : Željezničar 2
08.05.2021 12:00 Dar : Romanija
08.05.2021 12:00 Bambinosi : Glasinac 2011
08.05.2021 11:00 Lokanj : Budućnost
08.05.2021 11:00 Trnovica : Jedinstvo
08.05.2021 11:00 Vlasenica : Milići
08.05.2021 11:00 Guber : Bratstvo
08.05.2021 11:00 Sporting : Don Bosco
08.05.2021 12:00 Široki Brijeg : Zrinjski
08.05.2021 12:00 Željezničar : Sloboda
08.05.2021 12:00 Borac : Sarajevo
08.05.2021 12:00 Krupa : Radnik
08.05.2021 12:00 Velež : Olimpik
08.05.2021 12:00 Mladost : Tuzla City
08.05.2021 10:00 Dubrave : Sloga (Trn)
08.05.2021 10:00 FSA Prijedor : Omarska
08.05.2021 11:30 Kamenica : Bihać
08.05.2021 11:30 Omladinac 75 Brekovica : Mladost 1938
08.05.2021 11:30 Podgrmeč : Omladinac (Sanica)
08.05.2021 11:30 Mladost V : Ćoralići
08.05.2021 11:30 Mladost P-C : Vitez
08.05.2021 10:00 AN Vrbas : Globus
08.05.2021 11:30 Stolac : Velež
08.05.2021 11:30 Zrinjski : Čapljina
08.05.2021 11:30 Mostar : GOŠK
08.05.2021 11:30 Branitelj : Igman
08.05.2021 11:00 Eurogol : Gradina
08.05.2021 10:00 Ilijaš : Olimpik
08.05.2021 10:00 Radnik : Željezničar
08.05.2021 10:00 Slavija : Sarajevo
08.05.2021 10:00 Jedinstvo : Unis
08.05.2021 10:00 Akademika 1 : Sarajevo 2
08.05.2021 10:00 Željezničar 2 : Sokolac
08.05.2021 10:00 Novi Grad 1 : Betaklub
08.05.2021 10:00 Famos : Bambinosi
08.05.2021 10:00 Famos : AF Devetka
08.05.2021 10:00 Valter : J Akademi
08.05.2021 10:00 Mlade Nade : Novi Grad 1
08.05.2021 10:00 FA Akademika : Atletiko
08.05.2021 10:00 Betaklub Tango : Kolibri
08.05.2021 10:00 Eurofudbal : Proleter
08.05.2021 10:00 Eurogol : Gradina
08.05.2021 10:00 Sloboda : Tuzla Siti
08.05.2021 10:00 Bambi : Radnički
08.05.2021 10:00 Bjelopoljac : Višići
08.05.2021 10:00 Iskra : Turbina
08.05.2021 10:00 Klis : Međugorje
08.05.2021 10:00 Velež : Lokomotiva
08.05.2021 10:00 Sport talent : Rama
08.05.2021 10:00 Sarajevo : Sarajevo 2
08.05.2021 10:00 Željezničar : Sporting
08.05.2021 10:00 F.A. Akademika : Radnik
08.05.2021 10:00 Olimpik : Bambinosi 1
08.05.2021 10:00 Mlade nade : Sarajevo
08.05.2021 10:00 J Akademija : Novi Grad
08.05.2021 10:00 Željezničar : Olimp
08.05.2021 10:00 Mlade nade 2 : Valter
08.05.2021 10:00 Bambinosi 2 : Fer plej
08.05.2021 10:00 Željezničar 3 : Unis
08.05.2021 10:00 La Paz : F.A. Akademika
08.05.2021 10:00 Dar : ŠF Soker
08.05.2021 10:00 Romanija : Dobrinja
08.05.2021 10:00 SAŠK Napredak : S.A. Ilijaš
08.05.2021 Mladost 3 : 0 Čelik
08.05.2021 13:00 Crvena zvezda : Mašinac
08.05.2021 15:30 Rad : Mačva
08.05.2021 16:00 Jedinstvo 2014 : Heroj Polet
08.05.2021 19:00 ŽFU Zvezda B 2018 : Spartak DOO
08.05.2021 17:00 Napredak Junior 2018 : Radnički 2012
08.05.2021 17:30 Ekonomist : Mladost 2015

Košarka

08.05.2021 20:00 Spars Realway : Igokea
08.05.2021 20:00 Široki : Leotar
08.05.2021 20:00 Čelik : Borac
08.05.2021 20:00 Studentski centar : Jedinstvo 1950

Odbojka

08.05.2021 16:30 Inova : Glasinac
08.05.2021 14:00 HE na Drini : Slavija
08.05.2021 14:00 Radnik : Hercegovac

Rukomet

08.05.2021 18:00 Sloga (GV - U) : Konjuh
08.05.2021 17:00 Lokomotiva : Sloga (Do)
08.05.2021 18:00 Maglaj : Krivaja
08.05.2021 18:00 Derventa : Iskra
08.05.2021 18:00 Gračanica : Bosna
08.05.2021 Kozara (Gr) : Hercegovina
08.05.2021 Kotor Varoš : Jedinstvo 2015
08.05.2021 18:00 Briješće : Međugorje
08.05.2021 19:00 Jedinstvo : Mornar 7
08.05.2021 19:00 Danilovgrad : Rudar
08.05.2021 Hadžići : Mira
08.05.2021 Knežopoljka : Krivaja
08.05.2021 19:00 Nestro grupa Brod : Leotar
08.05.2021 18:00 Derventa : Borac 2
08.05.2021 18:00 Dubica : Borja
08.05.2021 17:30 Budućnost 2 : Feniks
08.05.2021 16:00 Komovi : Zeta
08.05.2021 16:00 Mornar 7 : Ulcinj
08.05.2021 16:00 Podgorica 2013 : Berane 2002