Progres
Kneževo
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
29.05.2021 17:30 | Progres | 4 : 2 | Sloboda |
Mladost
Bajinci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
29.05.2021 18:00 | Mladost | 3 : 4 | Milan |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
29.05.2021 17:00 | Ljeskovac | 3 : 0 | Polet |
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Polet
Čović Polje
|
29.05.2021 17:30 | Sveti Jovan | 5 : 1 | Polet |
Lazarevica
Čengić
|
|
BUK
Gornja Bukovica
|
29.05.2021 17:00 | Lazarevica | 0 : 2 | BUK |
Orašje
Orašje
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.05.2021 17:30 | Orašje | 3 : 3 | GOŠK | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
29.05.2021 17:30 | Goražde | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.05.2021 17:30 | Vis Simm Bau | 2 : 2 | Zvijezda | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
29.05.2021 17:30 | Posušje | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Budućnost
Banovići
|
29.05.2021 17:30 | Igman | 4 : 0 | Budućnost | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
TOŠK
Tešanj
|
29.05.2021 17:30 | Radnik | 0 : 1 | TOŠK | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Slaven
Živinice
|
29.05.2021 17:30 | Čapljina | 5 : 1 | Slaven | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Travnik
Travnik
|
29.05.2021 17:30 | Rudar | 3 : 2 | Travnik |
Mramor
Mramor
|
|
Gradina
Srebrenik
|
29.05.2021 17:30 | Mramor | 0 : 7 | Gradina |
Baton
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
29.05.2021 17:30 | Baton | 4 : 3 | Pofalićki |
Iskra
Stolac
|
|
Međugorje
Međugorje
|
29.05.2021 17:30 | Iskra | 1 : 2 | Međugorje | ||||||
Sport talent
Mostar
|
|
Cim
Cim
|
29.05.2021 17:00 | Sport talent | 4 : 4 | Cim | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
29.05.2021 17:00 | Lokomotiva | 3 : 3 | Blagaj |
Oskova
Oskova
|
|
Metalac
Živinice
|
29.05.2021 17:30 | Oskova | 3 : 0 | Metalac | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
29.05.2021 17:30 | Jablanica | 1 : 0 | Omladinac RMU |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
29.05.2021 17:00 | Slavija | 2 : 3 | Leotar | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
29.05.2021 17:00 | Tekstilac | 3 : 0 | Borac | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
29.05.2021 17:00 | Drina | 5 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
29.05.2021 17:00 | Modriča | 2 : 3 | Ljubić | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Podrinje
Janja
|
29.05.2021 17:00 | Zvijezda 09 | 4 : 0 | Podrinje | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.05.2021 19:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Kozara | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
29.05.2021 17:00 | Željezničar | 2 : 1 | Sloga |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.05.2021 15:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Krupa | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
29.05.2021 15:00 | Rudar Prijedor | 0 : 3 | Radnik (H) | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
29.05.2021 15:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Borac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
29.05.2021 15:00 | Velež | 0 : 4 | Zvijezda 09 | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
29.05.2021 15:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Željezničar Sport team | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
29.05.2021 15:00 | Sloboda | 3 : 0 | Olimpik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
29.05.2021 15:00 | Željezničar | 2 : 1 | Mladost |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.05.2021 12:00 | Ilićka 01 | 0 : 3 | Zvijezda |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
29.05.2021 10:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | Radnik |
UNIS
Vogošća
|
|
Olimp
Pale
|
29.05.2021 12:30 | UNIS | 2 : 1 | Olimp |
TOŠK
Tešanj
|
|
Travnik
Travnik
|
29.05.2021 12:30 | TOŠK | 4 : 1 | Travnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Fortuna
Zenica
|
29.05.2021 12:30 | Radnik | 2 : 1 | Fortuna | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Natron
Maglaj
|
29.05.2021 12:30 | Vis Simm Bau | 3 : 0 | Natron | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
NK Vitez
Vitez
|
29.05.2021 12:30 | Krivaja | 2 : 0 | NK Vitez | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Romari
Vitez
|
29.05.2021 12:30 | Novi Travnik | 0 : 7 | Romari |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Brdo
Hambarina
|
29.05.2021 12:00 | OFK Spartak | 7 : 2 | Brdo |
Neum
Neum
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
29.05.2021 12:30 | Neum | 4 : 7 | Tomislav |
Trebava
Osječani
|
|
Rudar
Stanari
|
29.05.2021 17:30 | Trebava | 2 : 3 | Rudar | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Ukrina
Čečava
|
29.05.2021 10:00 | Vučijak | 3 : 5 | Ukrina | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
29.05.2021 10:00 | Zvijezda | 1 : 3 | Borac | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Rudanka
Rudanka
|
29.05.2021 10:00 | Hajduk | 3 : 4 | Rudanka | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
29.05.2021 10:00 | Ozren | 4 : 2 | Naša krila |
LeoStars
Trebinje
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
29.05.2021 12:00 | LeoStars | 2 : 0 | Mladost (G) |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.05.2021 12:00 | Ilićka 01 | 0 : 2 | Zvijezda |
Radnik
Hadžići
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.05.2021 10:00 | Radnik | 4 : 1 | Sutjeska | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Olimp
Pale
|
29.05.2021 10:00 | UNIS | 3 : 0 | Olimp |
TOŠK
Tešanj
|
|
Travnik
Travnik
|
29.05.2021 10:00 | TOŠK | 2 : 6 | Travnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Fortuna
Zenica
|
29.05.2021 10:00 | Radnik | 3 : 4 | Fortuna | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Natron
Maglaj
|
29.05.2021 10:00 | Vis Simm Bau | 5 : 0 | Natron | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
NK Vitez
Vitez
|
29.05.2021 10:00 | Krivaja | 0 : 5 | NK Vitez | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Romari
Vitez
|
29.05.2021 10:00 | Novi Travnik | 0 : 12 | Romari |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
29.05.2021 09:00 | Omladinac | 1 : 1 | Krajina | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Polet - Krajišnik
Ramići
|
29.05.2021 15:00 | BSK | 8 : 0 | Polet - Krajišnik | ||||||
Lauš
Lauš
|
|
Borac
Banja Luka
|
29.05.2021 10:00 | Lauš | 3 : 0 | Borac | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Progres
Kneževo
|
29.05.2021 11:30 | Čelinac | 6 : 1 | Progres |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Lokanj
Lokanj
|
29.05.2021 11:00 | Vlasenica | 8 : 1 | Lokanj | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Trnovica
Trnovica
|
29.05.2021 11:00 | Guber | 0 : 4 | Trnovica | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Budućnost
Pilica
|
29.05.2021 11:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Budućnost | ||||||
Milići
Milići
|
29.05.2021
11:00
|
Jedinstvo
Roćević
|
29.05.2021 11:00 | Milići | : | Jedinstvo |
Troglav 1918
Livno
|
|
Igman
Konjic
|
29.05.2021 10:00 | Troglav 1918 | 2 : 2 | Igman | ||||||
Neum
Neum
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
29.05.2021 10:00 | Neum | 2 : 6 | Tomislav |
Mladost
Rogatica
|
|
OFK Glasinac 2011
Sokolac
|
29.05.2021 12:00 | Mladost | 1 : 1 | OFK Glasinac 2011 |
Dar
Sarajevo
|
|
FA Academica
Sarajevo
|
29.05.2021 17:00 | Dar | 3 : 4 | FA Academica | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
29.05.2021 11:00 | Bambinosi | 3 : 0 | Ozren | ||||||
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Sarajevo
|
29.05.2021 10:00 | Željezničar 2 | 3 : 3 | Mlade Nade | ||||||
Jedinstvo
Ljubinići
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
29.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Sarajevo |
Priboj
Priboj
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
29.05.2021 11:00 | Priboj | 1 : 2 | Mladost (VO) |
Omarska
Omarska
|
|
Lijevče
Lijevče
|
29.05.2021 11:30 | Omarska | 1 : 10 | Lijevče | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Sloga (T)
Trn
|
29.05.2021 11:30 | Sloga (S) | 4 : 0 | Sloga (T) |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.05.2021 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 5 | Kozara | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
29.05.2021 10:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Modriča Alfa |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Proleter
Teslić
|
29.05.2021 10:00 | Mineral | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
29.05.2021 10:00 | Polet 1926 | 5 : 0 | Borac (BL) |
Omarska
Omarska
|
|
Lijevče
Lijevče
|
29.05.2021 10:00 | Omarska | 2 : 5 | Lijevče | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Sloga (T)
Trn
|
29.05.2021 10:00 | Sloga (S) | 1 : 4 | Sloga (T) |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
29.05.2021 10:30 | Omladinac | 0 : 3 | Spartak 2013 | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
29.05.2021 16:30 | BSK | 0 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
29.05.2021 10:00 | Lauš | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Progres
Kneževo
|
29.05.2021 10:00 | Čelinac | 1 : 0 | Progres |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Podrinje
Janja
|
29.05.2021 15:00 | Ilićka 01 | 4 : 1 | Podrinje | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
29.05.2021 10:00 | Zenit | 0 : 0 | Drina | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
29.05.2021 10:00 | Rudar 1925 | 1 : 6 | Zvijezda 09 |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
29.05.2021 12:00 | Lokomotiva | 5 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
29.05.2021 10:00 | Radnik | 0 : 1 | Sloboda |
Drina HE
Višegrad
|
|
Rudo
Rudo
|
29.05.2021 10:00 | Drina HE | 5 : 1 | Rudo | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
29.05.2021 10:00 | Mladost | 7 : 0 | Glasinac 2011 |
LeoStars
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
29.05.2021 11:00 | LeoStars | 1 : 0 | Mladost |
Priboj
Priboj
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
29.05.2021 10:00 | Priboj | 2 : 0 | Mladost (VO) |
Guber
Srebrenica
|
|
Trnovica
Trnovica
|
29.05.2021 10:00 | Guber | 1 : 8 | Trnovica | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Budućnost
Pilica
|
29.05.2021 10:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Milići
Milići
|
|
Tabanci
Tabanci
|
29.05.2021 10:00 | Milići | 8 : 1 | Tabanci |
Rudar
Kamengrad
|
|
Kolibri
Pokoj - Bihać
|
29.05.2021 11:30 | Rudar | 5 : 0 | Kolibri | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
29.05.2021 11:30 | Podgrmeč | 8 : 0 | Omladinac 75 Brekovica |
Ćoralići
Ćoralići
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
29.05.2021 11:30 | Ćoralići | 3 : 2 | Željezničar | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
29.05.2021 11:30 | Krajišnik | 1 : 0 | Mladost (P) | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
ABC
Podzvizd
|
29.05.2021 11:30 | Gomila | 3 : 0 | ABC | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Krajina
Cazin
|
29.05.2021 11:30 | Vitez | 0 : 3 | Krajina |
Blagaj
Blagaj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.05.2021 18:30 | Blagaj | 0 : 6 | Zrinjski | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Stolac
Stolac
|
29.05.2021 11:30 | Igman | 3 : 0 | Stolac |
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Slaven
Živinice
|
29.05.2021 11:00 | Betaklub Tango | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
29.05.2021 11:00 | Eurofudbal | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Eurogol
Živinoce
|
|
Radnički
Lukavac
|
29.05.2021 11:00 | Eurogol | 7 : 1 | Radnički | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bambi
Tuzla
|
29.05.2021 11:00 | Sloboda | 2 : 0 | Bambi | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.05.2021 11:00 | Budućnost | 2 : 0 | Zvijezda |
Betaklub
Doglodi
|
|
Famos
Hrasnica
|
29.05.2021 10:00 | Betaklub | 2 : 0 | Famos | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Jang Bojs
Sarajevo
|
29.05.2021 10:00 | Radnik | 3 : 0 | Jang Bojs | ||||||
Betaklub
Doglodi
|
|
Radnik
Hadžići
|
29.05.2021 10:00 | Betaklub | 1 : 2 | Radnik |
LeoStars
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
29.05.2021 10:00 | LeoStars | 2 : 0 | Mladost |
Sloga
Doboj
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
29.05.2021 10:00 | Sloga | 1 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.05.2021 11:30 | Rudar Prijedor | 1 : 5 | Kozara | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
29.05.2021 11:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
|
Proleter
Teslić
|
29.05.2021 11:30 | Mineral/Sporting | 2 : 2 | Proleter | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
29.05.2021 11:30 | Polet 1926 | 0 : 5 | Borac (BL) |
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Slaven
Živinice
|
29.05.2021 10:00 | Betaklub Tango | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
29.05.2021 10:00 | Eurofudbal | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Radnički
Lukavac
|
29.05.2021 10:00 | Eurogol | 0 : 0 | Radnički | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bambi
Tuzla
|
29.05.2021 10:00 | Sloboda | 2 : 2 | Bambi | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.05.2021 10:00 | Budućnost | 0 : 4 | Zvijezda |
Blagaj
Blagaj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.05.2021 17:00 | Blagaj | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Stolac
Stolac
|
29.05.2021 10:00 | Igman | 2 : 0 | Stolac |
Sport talent
Mostar
|
|
Cim
Mostar
|
29.05.2021 10:00 | Sport talent | 2 : 2 | Cim | ||||||
Rama
Prozor - Rama
|
|
Klis
Buturović polje
|
29.05.2021 10:00 | Rama | 9 : 0 | Klis | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Iskra
Stolac
|
29.05.2021 10:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Iskra |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Fer plej
Sarajevo
|
29.05.2021 10:00 | Željezničar | 5 : 1 | Fer plej | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Dar
Sarajevo
|
29.05.2021 10:00 | Sarajevo | 7 : 0 | Dar |
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Modriča
Modriča
|
29.05.2021 15:00 | Lokomotiva | 9 : 0 | Modriča | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
Emina
Mostar
|
29.05.2021 16:30 | Fortuna | 2 : 4 | Emina |
Borac
Banja Luka
|
|
Spars Realway
Sarajevo
|
29.05.2021 18:00 | Borac | 94 : 86 | Spars Realway | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
29.05.2021 17:00 | Igokea | 85 : 82 | Široki |
Romanija
Pale
|
|
Best
Doboj
|
29.05.2021 13:00 | Romanija | 88 : 81 | Best | ||||||
Hunters
Prijedor
|
|
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
29.05.2021 16:00 | Hunters | 63 : 94 | OKK Borac Mako Print | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Romanija
Pale
|
29.05.2021 20:00 | Kozara | 66 : 54 | Romanija |
Vožd Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.05.2021 12:00 | Vožd Prijedor | 3 : 1 | Kozara | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Inova
Banja Luka
|
29.05.2021 10:30 | Gradiška | 3 : 1 | Inova |
Bimal Jedinstvo
Brčko
|
|
Derventa
Derventa
|
29.05.2021 12:00 | Bimal Jedinstvo | 3 : 0 | Derventa |
Glasinac
Sokolac
|
|
Bratunac
Bratunac
|
29.05.2021 12:00 | Glasinac | 0 : 3 | Bratunac |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
29.05.2021 15:00 | ŽOK Leotar | 3 : 0 | Stakorina |
Radnik
Bijlejina
|
|
Gradiška
Kozara
|
29.05.2021 09:30 | Radnik | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
29.05.2021 11:30 | Mladost | 1 : 3 | Ljubinje - Bankom | ||||||
Gradiška
Kozara
|
|
Mladost
Brčko
|
29.05.2021 13:30 | Gradiška | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
|
Radnik
Bijlejina
|
29.05.2021 15:30 | Ljubinje - Bankom | 3 : 0 | Radnik |
Gračanica
Gračanica
|
|
Vogošća
Vogošća
|
29.05.2021 16:00 | Gračanica | 25 : 26 | Vogošća | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
29.05.2021 18:00 | Sloboda | 29 : 25 | Izviđač |