XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 215 utakmica za dan
Nedelja, 2 Maj 2021

Fudbal

02.05.2021 14:30 Sloboda 5 : 1 Jedinstvo
02.05.2021 17:00 Borac 3 : 1 Čelinac
02.05.2021 17:00 Progres 2 : 0 Dubrave
02.05.2021 17:30 Sloga 0 : 2 OFK Brdo
02.05.2021 17:30 Polet 1926 0 : 0 Sloga
02.05.2021 16:30 Tabanci 0 : 3 Podrinje
02.05.2021 16:30 OFK Trnovica 2 : 2 Mladost
02.05.2021 16:30 Partizan 0 : 5 Omladinac
02.05.2021 16:30 Zadrugar 6 : 1 Budućnost Red Star
02.05.2021 16:30 Slijepčevići 1 : 2 Jugović
02.05.2021 16:30 Grčica 4 : 0 Mladost (Lončari)
02.05.2021 16:30 Jedinstvo 0 : 5 Gredice
02.05.2021 16:30 Obilić 4 : 3 Borac
02.05.2021 16:30 OFK Brezik 3 : 1 Mladost (Sandići)
02.05.2021 16:30 Majevica 1 : 1 Strijelac
02.05.2021 17:30 Stevan Dukić 2 : 1 Vilusi
02.05.2021 17:00 Borac 12 : 0 OFK Nožičko
02.05.2021 17:00 Milan 4 : 0 Polet
02.05.2021 11:00 Bobetino Brdo 3 : 2 Sava 04
02.05.2021 11:00 Sloboda 6 : 0 Čelik
02.05.2021 16:30 Koridor . Koviljuše 0 : 3 Mladen Perić
02.05.2021 16:30 Crnjelovo 4 : 0 BUK
02.05.2021 16:30 Zenit 4 : 0 Sava
02.05.2021 16:30 Nacional 2 : 3 Borac
02.05.2021 17:00 Budućnost 1 : 0 Slaven
02.05.2021 17:00 Bratstvo 2 : 0 Travnik
02.05.2021 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Čapljina
02.05.2021 17:00 Radnik 0 : 0 FK Vitez
02.05.2021 17:00 Novi Travnik 4 : 1 Vlašić
02.05.2021 17:00 NK Vitez 1 : 2 NK Iskra
02.05.2021 17:00 Rudar 4 : 0 Kiseljak
02.05.2021 17:00 Brekovica 78 1 : 1 Vitez
02.05.2021 17:00 Podgrmeč 2 : 0 Krajišnik
02.05.2021 17:00 Rudar 4 : 1 Krajina
02.05.2021 17:00 Dinamo 2 : 0 Odžak 102
02.05.2021 17:00 Gradina 5 : 1 Bosna (Mionica)
02.05.2021 17:00 Orahovica 74 1 : 0 Radnički
02.05.2021 17:00 Dizdaruša 3 : 0 Priluk
02.05.2021 17:00 Seona 3 : 0 Prokosovići
02.05.2021 17:00 Mladost 3 : 1 Gornji Rahić
02.05.2021 17:00 Bosna (Kalesija) 3 : 2 Mramor
02.05.2021 17:00 Lokomotiva 2 : 2 Svatovac
02.05.2021 17:00 Stupčanica 1 : 0 Bosna
02.05.2021 17:00 Kolina 3 : 0 Borac
02.05.2021 17:00 Famos 2 : 2 Krivaja
02.05.2021 17:00 Natron 1 : 0 Moševac
02.05.2021 17:00 UNIS 1 : 1 Rudar
02.05.2021 17:00 Pobjeda 3 : 0 Azot
02.05.2021 17:00 SAŠK Napredak 2 : 0 Ilijaš
02.05.2021 17:00 Neum 3 : 1 Brotnjo
02.05.2021 17:00 Grude 1 : 0 Rama
02.05.2021 17:00 Ljubuški 1 : 1 Sloga
02.05.2021 17:00 Klis 4 : 1 Turbina
02.05.2021 17:00 Troglav 1918 2 : 0 Stolac
02.05.2021 17:00 Omladinac 75 1 : 0 Ključ
02.05.2021 17:00 Omladinac 6 : 1 Mladost
02.05.2021 17:00 Željezničar 0 : 2 Bratstvo
02.05.2021 17:00 Bajer 99 0 : 2 Borac
02.05.2021 17:00 Hajduk 3 : 0 Vitanovići 78
02.05.2021 17:00 19 srpanj 3 : 0 Sloga (T)
02.05.2021 17:00 Dragovoljac 2 : 1 Mladost (D)
02.05.2021 17:00 Napredak 5 : 2 Mladost (DS)
02.05.2021 17:00 Kostrč 5 : 2 Bok
02.05.2021 17:00 Mladi zadrugar 2 : 2 Mladost (S)
02.05.2021 16:30 NK Fortuna 1 : 0 NK Novi Šeher
02.05.2021 16:30 NK Napredak 4 : 0 NK Sporting
02.05.2021 16:30 NK Nemila 0 : 4 NK Čelik
02.05.2021 16:30 NK Žepče 3 : 0 NK Proleter
02.05.2021 16:30 FK Borac Tetovo 2 : 1 NK Vareš
02.05.2021 17:00 Mladost (Velika Brijesnica) 0 : 3 Jedinstvo 1952
02.05.2021 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Mladost 78
02.05.2021 17:00 Mladost (Kikači) 5 : 0 Trešnjevka
02.05.2021 17:00 Sloga 5 : 0 Čelić
02.05.2021 17:00 Doboj Istok 1 : 0 Ingram
02.05.2021 17:00 Rijeka 2 : 0 Polet
02.05.2021 17:00 Mramor 5 : 2 Vražići 92
02.05.2021 17:00 Mladost (Gornje Živinice) 3 : 0 Omladinac 68
02.05.2021 14:30 Buna 5 : 2 Međugorje
02.05.2021 14:30 Sport talent 3 : 1 Branitelj
02.05.2021 14:30 Lokomotiva 3 : 2 Mostar
02.05.2021 14:30 Blagaj 1 : 1 Višići
02.05.2021 14:30 Kruševo 1 : 0 Cim
02.05.2021 14:00 Mesihovina 3 : 3 Kupres 97
02.05.2021 17:00 Rakitno 2 : 2 Junak
02.05.2021 17:00 Drinovci 4 : 1 Šujica
02.05.2021 17:00 Mladost 2 : 2 Dinamo 75
02.05.2021 17:00 HAŠK Napredak 3 : 0 Korpar
02.05.2021 17:00 Rudar 5 : 1 Podrinje
02.05.2021 17:00 Željezničar 2 : 1 Mladost (Puračić)
02.05.2021 17:00 25 maj 3 : 2 BSK
02.05.2021 17:00 Bukovik 3 : 2 Mladost (Doborovci)
02.05.2021 17:00 Špionica 1953 3 : 2 Sloga
02.05.2021 17:00 Pribava 3 : 3 DSK
02.05.2021 17:00 Stjepan Polje 5 : 2 Polet
02.05.2021 17:00 Željezničar 3 : 2 Izbor
02.05.2021 17:00 Mionica 85 3 : 0 Koraj
02.05.2021 17:00 Graničar 1 : 0 12 decembar
02.05.2021 17:00 Trebava 4 : 2 OFK Vida
02.05.2021 17:00 Ograđenovac 3 : 2 Biberovo Polje
02.05.2021 17:00 Sloboda 2 : 1 OFK Međiđa
02.05.2021 17:00 Voćar 3 : 1 Napredak
02.05.2021 17:00 Napredak 2 : 0 Krušik
02.05.2021 17:00 Budućnost 4 : 2 Srnica
02.05.2021 17:00 Partizan 4 : 1 Rudar
02.05.2021 17:00 Vrana 2 : 2 Grivice
02.05.2021 17:00 Rainci 3 : 2 Omazići 1937
02.05.2021 17:00 OFK Tuzla 1 : 3 Mladost (Solina)
02.05.2021 17:00 Mladost (Suha) 0 : 0 Slatina
02.05.2021 17:00 Majevica 2 : 4 Brka 1948
02.05.2021 17:00 OFK Lugovi 1 : 2 Kaćuni
02.05.2021 17:00 Šantići 1 : 4 Fojnica
02.05.2021 17:00 Katarina 1 : 4 Bilalovac
02.05.2021 17:00 Dnoluka 1 : 1 Elektrobosna
02.05.2021 17:00 Karaula : Mladost
02.05.2021 17:00 Nova Bila 0 : 5 Metalleghe-BSI
02.05.2021 16:30 Grbalj 0 : 0 Jedinstvo
02.05.2021 16:30 Berane 2 : 3 Kom
02.05.2021 16:30 Bokelj 0 : 1 Arsenal
02.05.2021 19:00 Mornar 5 : 0 Igalo
02.05.2021 16:30 Drezga 2 : 4 Ibar
02.05.2021 18:30 Granada 0 : 1 Cádiz
02.05.2021 21:00 Valencia 2 : 3 Barcelona
02.05.2021 14:00 Real Valladolid 1 : 1 Real Betis
02.05.2021 16:15 Villarreal 1 : 0 Getafe
02.05.2021 13:00 Bordeaux 1 : 0 Rennes
02.05.2021 15:00 Brest 1 : 4 Nantes
02.05.2021 15:00 Dijon 1 : 5 Metz
02.05.2021 15:00 Lorient 2 : 0 Angers SCO
02.05.2021 21:00 Monaco 2 : 3 Olympique Lyonnais
02.05.2021 17:05 Montpellier 1 : 2 Saint-Etienne
02.05.2021 15:00 Nîmes 2 : 2 Reims
02.05.2021 15:00 Sassuolo 1 : 1 Atalanta
02.05.2021 15:00 Napoli 1 : 1 Cagliari
02.05.2021 15:00 Bologna 3 : 3 Fiorentina
02.05.2021 12:30 Lazio 4 : 3 Genoa
02.05.2021 18:00 Udinese 1 : 2 Juventus
02.05.2021 20:45 Sampdoria 2 : 0 Roma
02.05.2021 12:00 Zvijezda 1 : 1 Bratstvo
02.05.2021 12:00 Podrinje 3 : 0 Slaven
02.05.2021 12:00 Tuzla Siti 10 : 0 Seona
02.05.2021 12:30 Rudar 3 : 2 Igman
02.05.2021 12:30 Rudar 0 : 3 Olimp
02.05.2021 12:30 Famos (Hrasnica) 5 : 1 Famos (Vojkovići)
02.05.2021 12:30 Olimpik 1 : 2 Željezničar
02.05.2021 12:30 Goražde 2 : 4 Bosna
02.05.2021 12:30 Iskra 0 : 0 Vitez
02.05.2021 12:30 Fortuna 5 : 0 Novi Travnik
02.05.2021 12:30 Travnik 1 : 1 Krivaja
02.05.2021 12:30 Kiseljak 0 : 4 Čelik
02.05.2021 12:00 Krajina 2 : 1 Jedinstvo
02.05.2021 17:30 Olimpik 2 : 1 Mladost
02.05.2021 10:00 Zvijezda 0 : 1 Bratstvo
02.05.2021 10:00 Podrinje 1 : 1 Slaven
02.05.2021 10:00 Tuzla Siti 4 : 0 Seona
02.05.2021 10:00 Rudar 2 : 0 Igman
02.05.2021 10:00 Rudar 0 : 3 Olimp
02.05.2021 10:00 Famos (Hrasnica) : Famos (Vojkovići)
02.05.2021 10:00 Slavija 2 : 1 Radnik (H)
02.05.2021 10:00 Olimpik 0 : 4 Željezničar
02.05.2021 10:00 Goražde 1 : 5 Bosna
02.05.2021 10:00 Iskra 3 : 1 NK Vitez
02.05.2021 10:00 Fortuna 1 : 0 Novi Travnik
02.05.2021 10:00 Travnik 2 : 1 Krivaja
02.05.2021 10:00 Kiseljak 1 : 2 Čelik
02.05.2021 10:00 Krajina 3 : 1 Jedinstvo
02.05.2021 15:00 Olimpik 1 : 2 Mladost
02.05.2021 11:30 Rudar 6 : 0 Omladinac (Sanica)
02.05.2021 11:30 Ključ 1 : 3 Podgrmeč
02.05.2021 11:30 Mladost 1938 13 : 0 Kolibri
02.05.2021 11:30 Bihać 3 : 1 Omladinac 75 Brekovica
02.05.2021 11:30 Ćoralići 3 : 2 Gomila
02.05.2021 11:30 Sloga 1 : 2 Krajišnik
02.05.2021 11:30 Vitez 4 : 2 Željezničar
02.05.2021 11:30 Mladost V 0 : 0 ABC
02.05.2021 10:00 Rudar 4 : 1 Busovača
02.05.2021 10:00 Novi Travnik 1 : 0 Fojnica
02.05.2021 10:00 Sportprevent 1 : 0 AN Vrbas
02.05.2021 10:00 Metalleghe BSI 6 : 1 Vlašić
02.05.2021 11:30 Neum 4 : 0 Stolac
02.05.2021 11:00 Kolibri 4 : 0 Radnički
02.05.2021 11:00 Bratstvo 2 : 3 Bambi
02.05.2021 11:00 Slaven 0 : 3 Zvijezda
02.05.2021 11:00 Proleter 0 : 3 Eurogol
02.05.2021 11:00 Betaklub Tango 5 : 2 Eurofudbal
02.05.2021 10:00 Zvijezda 09 4 : 1 Podrinje
02.05.2021 10:00 Drina 7 : 0 Rudar 1925
02.05.2021 10:00 Ilićka 01 3 : 3 Zenit
02.05.2021 10:00 Borac 1 : 3 Jedinstvo
02.05.2021 10:00 Sloboda 9 : 0 Pelagićevo
02.05.2021 10:00 Lokomotiva 1 : 1 Radnik
02.05.2021 10:00 Rama : Bjelopoljac
02.05.2021 10:00 Lokomotiva : Sport talent
02.05.2021 10:00 Međugorje : Cim
02.05.2021 10:00 Turbina 2 : 2 Klis
02.05.2021 15:00 Bilalovac CPU : Busovača
02.05.2021 12:00 Novi Travnik : Fojnica
02.05.2021 12:00 Metalleghe BSI 3 : 1 Vlašić
02.05.2021 15:00 FK Sloboda 2 : 3 Libero
02.05.2021 16:00 Široki Brijeg 4 : 0 Sana 2014
02.05.2021 13:00 Breznica 9 : 1 Ekonomist
02.05.2021 13:00 Osijek 8 : 0 Agram
02.05.2021 16:00 Split 3 : 0 Dinamo Maksimir
02.05.2021 13:00 Donat 8 : 0 Viktorija
02.05.2021 17:00 Neretva 3 : 1 Marjan

Košarka

02.05.2021 18:00 Široki 83 : 66 Čelik

Odbojka

02.05.2021 18:00 Ljubinje 3 : 1 Inova

Rukomet

02.05.2021 18:00 Bosna TS 27 : 33 Čelik Junior
02.05.2021 18:00 Travnik 47 : 45 Žepče
02.05.2021 18:00 Kakanj 30 : 30 Jajce
02.05.2021 18:00 Donji Vakuf 23 : 39 Gradačac
02.05.2021 18:00 Krajina 21 : 32 Rudar
02.05.2021 18:00 Čelik 42 : 26 Sana 7
02.05.2021 18:00 Vogošča Poljine Hills 2 42 : 30 Izviđač CO 2
02.05.2021 18:00 Međugorje 28 : 29 Bosna
02.05.2021 18:00 Goražde 31 : 33 Briješće