XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 364 utakmica za dan
Nedelja, 9 Maj 2021

Fudbal

09.05.2021 16:40 Čukarički : Partizan
09.05.2021 14:30 TSC : Javor Matis
09.05.2021 14:30 Spartak ŽK : Inđija
09.05.2021 14:30 Mačva : Vojvodina
09.05.2021 14:30 Radnički (N) : Rad
09.05.2021 18:45 Crvena zvezda : Zlatibor
09.05.2021 14:30 Metalac : OFK Bačka
09.05.2021 17:00 Dinamo : Zemun
09.05.2021 17:00 Borac 1926 : Loznica
09.05.2021 17:00 OFK Žarkovo : Kolubara
09.05.2021 17:00 Radnički 1923 : Trayal
09.05.2021 17:00 Kabel : Budućnost
09.05.2021 17:00 Radnički (P) : GFK Jagodina
09.05.2021 17:00 Radnički (SM) : Sloga (K)
09.05.2021 16:30 Čelinac : Progres
09.05.2021 16:30 Omarska : Sloboda
09.05.2021 17:30 OFK Brdo : Polet 1926
09.05.2021 16:30 Guber : Glasinac 2011
09.05.2021 16:30 Ilićka 01 : Drina HE
09.05.2021 16:30 Budućnost : Famos
09.05.2021 16:30 Romanija : Mladost (G)
09.05.2021 16:30 Stakorina : Mladost (R)
09.05.2021 16:30 Jedinstvo : Velež
09.05.2021 17:00 Naprijed : Gorica
09.05.2021 17:00 Sloga Nektar : Sloga
09.05.2021 17:30 Svodna : Krajina
09.05.2021 16:30 Zvijezda : Ozren
09.05.2021 16:30 Vranjak : Naša krila
09.05.2021 16:30 Hajduk : Skugrić
09.05.2021 17:00 Željezničar : Rudanka
09.05.2021 17:00 Sloga : Borac
09.05.2021 17:00 Sloga : Vučijak
09.05.2021 17:00 Hajduk : Crvena zvijezda
09.05.2021 16:30 Rudar 1925 : Omladinac
09.05.2021 16:30 Mladost : Partizan
09.05.2021 16:30 Podrinje : OFK Trnovica
09.05.2021 16:30 Sloga : Tabanci
09.05.2021 16:30 Čelopek : OFK Šekovići
09.05.2021 16:30 Lokanj : Zadrugar
09.05.2021 16:30 OFK Janja 2009 : Lokomotiva
09.05.2021 16:30 Sloboda : Jedinstvo
09.05.2021 16:30 Radnik Urije : Ljubija
09.05.2021 16:30 7. Republika : Slaven
09.05.2021 16:30 Mrakovica : Berek 1975
09.05.2021 16:30 Kozara : Moštanica
09.05.2021 16:30 Rasavci : Rudar
09.05.2021 16:30 OFK Ravan : Brzi
09.05.2021 16:30 Podgrmeč : Knežopoljac
09.05.2021 16:30 Gomjenica : Kiseljak
09.05.2021 17:00 Torpedo : Mladi Krajišnik
09.05.2021 17:00 13 Skojevki : Sloboda
09.05.2021 17:00 Potkozarje : Obradovac
09.05.2021 17:00 Kozara : Sloga DIPO
09.05.2021 17:00 Omladinac : Borac
09.05.2021 17:00 Polet : Kalemi
09.05.2021 17:00 Biseri : Borac
09.05.2021 17:00 Laminci : Župa
09.05.2021 16:30 Omladinac : Budućnost
09.05.2021 16:30 Borac : Šnjegotina
09.05.2021 16:30 Rekreativo : OFK Spartak 2013
09.05.2021 17:00 OFK Banja Luka : Karanovac
09.05.2021 17:00 Mladost : Vrbas
09.05.2021 17:00 Gomionica : Polet Krajišnik
09.05.2021 17:00 Polet : OFK Pridjel
09.05.2021 17:00 Zadrugar : Borac (Osinja)
09.05.2021 17:00 Sloga : Zborište
09.05.2021 17:00 Borac (Kotorsko) : Mineral
09.05.2021 17:00 Ozrenski sokolovi : Rudar
09.05.2021 17:00 Liješće : BSK
09.05.2021 15:00 Trebavac : Posavina
09.05.2021 15:00 Crvena zvijezda : Dobor
09.05.2021 15:00 Sloga 73 : Bratstvo
09.05.2021 15:00 Crkvina : Kladari Gornji
09.05.2021 15:00 Partizan : Budućnost
09.05.2021 17:00 Budućnost Red Star : Majevica
09.05.2021 17:00 Strijelac : Crvena zvijezda
09.05.2021 17:00 Mladost 2003 : OFK Brezik
09.05.2021 17:00 Mladost (Sandići) : Obilić
09.05.2021 17:00 Borac : Jedinstvo
09.05.2021 17:00 Gredice : Grčica
09.05.2021 17:00 Mladost (Lončari) : Slijepčevići
09.05.2021 17:00 Jugović : Zadrugar
09.05.2021 17:00 Branjevo : Jasenica
09.05.2021 17:00 Polet : Jardan
09.05.2021 17:00 Radnički : Budućnost
09.05.2021 17:00 Pecka : Jadar
09.05.2021 17:00 Borac : Birač
09.05.2021 17:30 Stevan Dukić : Romanovci
09.05.2021 17:30 Bratstvo (Orahova) : Mladost
09.05.2021 17:30 Bratstvo (Kozinci) : Vilusi
09.05.2021 17:30 Polet : Borac
09.05.2021 17:30 OFK Nožičko : Mladost
09.05.2021 Polet : Pobjeda
09.05.2021 Tavna : Glogovac
09.05.2021 VSK : Sloga Junajted
09.05.2021 OFK Batković : Ljeskovac
09.05.2021 Građanski : Sloga
09.05.2021 17:30 Budućnost : Sloga 94
09.05.2021 17:30 Magnojević 2001 : Proleter
09.05.2021 17:30 Koridor 2011 : Jedinstvo
09.05.2021 17:30 Stević Jovan : Piperci
09.05.2021 17:30 Kovačići 08 : Ljeljenča
09.05.2021 17:30 Gorica : Omladinac
09.05.2021 16:30 Nacional : Lazarevica
09.05.2021 16:30 Borac : Zenit
09.05.2021 16:30 Sava : Crnjelovo
09.05.2021 16:30 BUK : Koridor . Koviljuše
09.05.2021 16:30 Mladen Perić : Sloga
09.05.2021 17:00 Vis Simm Bau : GOŠK
09.05.2021 17:00 Posušje : Goražde
09.05.2021 17:00 Radnik : Jedinstvo
09.05.2021 17:00 Kiseljak : NK Vitez
09.05.2021 17:00 Vlašić : Radnik
09.05.2021 17:00 Svatovac : Bosna (Kalesija)
09.05.2021 17:00 Mramor : Mladost
09.05.2021 17:00 Gornji Rahić : Seona
09.05.2021 17:00 Prokosovići : Dizdaruša
09.05.2021 17:00 Priluk : Orahovica 74
09.05.2021 17:00 Bosna (Mionica) : Odžak 102
09.05.2021 17:00 SAŠK Napredak : Stupčanica
09.05.2021 17:00 Ilijaš : Pobjeda
09.05.2021 17:00 Azot : UNIS
09.05.2021 17:00 Moševac : Famos
09.05.2021 17:00 Borac : Mošćanica
09.05.2021 17:00 Usora : Bosna
09.05.2021 17:00 Sloga : Grude
09.05.2021 17:00 Rama : Neum
09.05.2021 17:00 Brotnjo : Tomislav
09.05.2021 17:00 Kamešnica : Bjelopoljac
09.05.2021 17:30 Mladi zadrugar : Hajduk
09.05.2021 17:30 Mladost (S) : Kostrč
09.05.2021 17:30 Bok : Napredak
09.05.2021 17:30 Mladost (DS) : Dragovoljac
09.05.2021 17:30 Mladost (D) : 19 srpanj
09.05.2021 17:30 Sloga (T) : Sloga (P)
09.05.2021 17:30 Frankopan : Vitanovići 78
09.05.2021 17:00 NK Novi Šeher : FK Borac Tetovo
09.05.2021 17:00 NK Vareš : NK Žepče
09.05.2021 17:00 NK Proleter : NK Nemila
09.05.2021 10:00 Respekt : Stup
09.05.2021 10:00 Pofalićki : Bojnik
09.05.2021 10:00 Jedinstvo : Ozren
09.05.2021 10:00 Igman : Hrid
09.05.2021 10:00 Saobraćajac : Baton
09.05.2021 10:00 El Tarik : Mladost
09.05.2021 10:00 Butmir : Omadinac
09.05.2021 17:00 Mladost (Gornje Živinice) : Mladost (Velika Brijesnica)
09.05.2021 17:00 Omladinac 68 : Mramor
09.05.2021 17:00 Vražići 92 : Rijeka
09.05.2021 17:00 Polet : Doboj Istok
09.05.2021 17:00 Ingram : Sloga
09.05.2021 17:00 Čelić : Mladost (Kikači)
09.05.2021 17:00 Trešnjevka : Jedinstvo
09.05.2021 17:00 Mladost 78 : Jedinstvo 1952
09.05.2021 14:30 Međugorje : Kruševo
09.05.2021 14:30 Višići : Lokomotiva
09.05.2021 14:30 Iskra : Sport talent
09.05.2021 14:30 Branitelj : Buna
09.05.2021 17:00 Kupres 97 : Šator
09.05.2021 17:00 HAŠK Napredak : Mladost
09.05.2021 17:00 Korpar : Tramošnica
09.05.2021 17:00 Podrinje : Stjepan Polje
09.05.2021 17:00 Polet : Pribava
09.05.2021 17:00 DSK : Špionica 1953
09.05.2021 17:00 Sloga : Bukovik
09.05.2021 17:00 Mladost (Doborovci) : 25 maj
09.05.2021 17:00 BSK : Željezničar
09.05.2021 17:00 Mladost (Puračić) : Rudar
09.05.2021 17:00 Izbor : Voćar
09.05.2021 17:00 Napredak : Sloboda
09.05.2021 17:00 OFK Međiđa : Ograđenovac
09.05.2021 17:00 Biberovo Polje : Trebava
09.05.2021 17:00 OFK Vida : Graničar
09.05.2021 17:00 12 decembar : Mionica 85
09.05.2021 17:00 Koraj : Željezničar
09.05.2021 17:00 Krušik : Mladost (Suha)
09.05.2021 17:00 Slatina : OFK Tuzla
09.05.2021 17:00 Grivice : Partizan
09.05.2021 17:00 Rudar : Budućnost
09.05.2021 17:00 Srnica : Napredak
09.05.2021 17:00 Posavina : Brka 1948
09.05.2021 11:00 Gornje Dubrave : Radnik
09.05.2021 10:00 Metalac : Omladinac RMU
09.05.2021 10:00 Konjuh : Jablanica
09.05.2021 10:00 Oskova : Borac
09.05.2021 13:00 Drina : Radnički
09.05.2021 16:00 BKB : Jahorina
09.05.2021 17:00 Katarina : OFK Lugovi
09.05.2021 17:00 Bilalovac : Romari
09.05.2021 17:00 Brnjaci : Šantići
09.05.2021 17:00 Fojnica : Kaćuni
09.05.2021 17:00 Metalleghe-BSI : Karaula
09.05.2021 17:00 Mladost : Dnoluka
09.05.2021 17:00 Elektrobosna : Gorica
09.05.2021 17:00 Jedinstvo : Drezga
09.05.2021 17:00 Ibar : Mornar
09.05.2021 17:00 Igalo : Bokelj
09.05.2021 17:00 Arsenal : Berane
09.05.2021 17:00 Kom : Grbalj
09.05.2021 14:00 Getafe : Eibar
09.05.2021 21:00 Real Madrid : Sevilla
09.05.2021 16:15 Valencia : Real Valladolid
09.05.2021 18:30 Villarreal : Celta Vigo
09.05.2021 15:30 Eintracht Frankfurt : Mainz 05
09.05.2021 18:00 Hertha BSC : Arminia
09.05.2021 13:30 Köln : Freiburg
09.05.2021 15:00 Angers SCO : Dijon
09.05.2021 15:00 Metz : Nîmes
09.05.2021 15:00 Nice : Brest
09.05.2021 17:05 Reims : Monaco
09.05.2021 21:00 Rennes : PSG
09.05.2021 13:00 Saint-Etienne : Olympique Marseille
09.05.2021 15:00 Strasbourg : Montpellier
09.05.2021 15:00 Parma : Atalanta
09.05.2021 15:00 Benevento : Cagliari
09.05.2021 18:00 Roma : Crotone
09.05.2021 20:45 Juventus : Milan
09.05.2021 12:30 Genoa : Sassuolo
09.05.2021 15:00 Hellas Verona : Torino
09.05.2021 12:00 Sloga : Zvijezda
09.05.2021 12:00 Bratstvo : Ilićka 01
09.05.2021 12:00 Mineral : Modriča
09.05.2021 12:00 Orašje : Proleter
09.05.2021 12:00 Jedinstvo : Tekstilac Kort
09.05.2021 12:00 Tuzla Siti : Radnički
09.05.2021 12:00 Seona : Bosna
09.05.2021 12:00 Gradina : Sloga
09.05.2021 12:00 Radnik : Podrinje
09.05.2021 12:00 Slaven : Budućnost
09.05.2021 12:00 Lokomotiva : Drina
09.05.2021 12:00 Bosna : Olimpik
09.05.2021 12:00 Željezničar : Novi Grad
09.05.2021 12:00 Ilijaš : Slavija
09.05.2021 12:00 Famos (Vojkovići) : Rudar
09.05.2021 12:00 UNIS : Rudar
09.05.2021 12:00 Igman : Sutjeska
09.05.2021 12:00 Vis Simm Bau : Kiseljak
09.05.2021 12:00 Krivaja : Fortuna
09.05.2021 12:00 Novi Travnik : Natron
09.05.2021 12:00 Romari : Iskra
09.05.2021 12:00 Vitez 5 : 0 Borac
09.05.2021 12:00 Jedinstvo : Omarska
09.05.2021 12:00 Sloboda : Borac
09.05.2021 12:00 Metalleghe BSI : Ljubić
09.05.2021 12:30 Čapljina : Stolac
09.05.2021 12:30 Igman : GOŠK
09.05.2021 10:00 Sloga : Zvijezda
09.05.2021 10:00 Bratstvo : Ilićka 01
09.05.2021 10:00 Mineral : Modriča Alfa
09.05.2021 10:00 Orašje : Proleter
09.05.2021 10:00 Jedinstvo : Tekstilac Kort
09.05.2021 10:00 Tuzla Siti : Radnički
09.05.2021 10:00 Seona : Bosna
09.05.2021 10:00 Gradina : Sloga
09.05.2021 10:00 Zvijezda 09 : Podrinje
09.05.2021 10:00 Slaven : Budućnost
09.05.2021 10:00 Lokomotiva : Drina
09.05.2021 10:00 Bosna : Olimpik
09.05.2021 10:00 Željezničar : Novi Grad
09.05.2021 10:00 Ilijaš : Slavija
09.05.2021 10:00 Radnik (H) : Famos (Hrasnica)
09.05.2021 10:00 Famos (Vojkovići) : Rudar
09.05.2021 10:00 UNIS : Rudar
09.05.2021 10:00 Igman : Sutjeska
09.05.2021 10:00 Vis Simm Bau : Kiseljak
09.05.2021 10:00 Krivaja : Fortuna
09.05.2021 10:00 Romari : Iskra
09.05.2021 10:00 NK Vitez 5 : 1 Borac
09.05.2021 10:00 Željezničar Sport team : OFK Spartak
09.05.2021 10:00 Podgrmeč : Krajina
09.05.2021 10:00 Jedinstvo : Rudar Prijedor
09.05.2021 10:00 Sloboda : Borac
09.05.2021 10:00 OFK Brdo : Kozara
09.05.2021 10:00 Metalleghe BSI : Ljubić
09.05.2021 11:30 Jedinstvo : Sloga (Srbac)
09.05.2021 11:30 Laktaši : Crni vrh
09.05.2021 10:00 Čapljina : Stolac
09.05.2021 10:00 Igman : Gošk
09.05.2021 12:00 Famos : OFK Glasinac 2011
09.05.2021 12:00 Omladinac : Romanija
09.05.2021 12:00 Slavija : Olimp
09.05.2021 12:00 Drina He : Mladost (R)
09.05.2021 11:00 Jedinstvo : Priboj
09.05.2021 10:00 Borac : Naša krila
09.05.2021 10:00 Ukrina : Ozren
09.05.2021 11:00 Ljubić : Rudar Prijedor
09.05.2021 11:00 Tekstilac Kort : Sloga
09.05.2021 11:00 Modriča Alfa : OFK Spartak 2013
09.05.2021 11:00 Kozara : Željezničar Sport team
09.05.2021 11:00 Željezničar : Mineral
09.05.2021 11:00 Borac : Sloboda
09.05.2021 11:00 Borac : Proleter
09.05.2021 10:00 Jedinstvo : Sloga (Srbac)
09.05.2021 11:30 Jedinstvo : Rudar
09.05.2021 11:30 Kolibri : Ključ
09.05.2021 11:30 ABC : Krajina
09.05.2021 11:30 Željezničar : Sloga
09.05.2021 11:30 Krajišnik : Gomila
09.05.2021 10:00 Iskra : Metalleghe BSI
09.05.2021 10:00 Vlašić : Radnik
09.05.2021 10:00 Travnik : Sportprevent
09.05.2021 11:30 Brotnjo : Neum
09.05.2021 11:00 Betaklub Tango : Kolibri
09.05.2021 11:00 Eurofudbal : Proleter
09.05.2021 11:00 Sloboda : Tuzla Siti
09.05.2021 11:00 Budućnost : Slaven
09.05.2021 11:00 Zvijezda : Bratstvo
09.05.2021 11:00 Bambi : Radnički
09.05.2021 10:00 Podrinje : Zenit
09.05.2021 10:00 Rudar 1925 : Ilićka 01
09.05.2021 10:00 Zvijezda 09 : Drina
09.05.2021 10:00 Jedinstvo : Radnik
09.05.2021 10:00 Pelagićevo : Lokomotiva
09.05.2021 10:00 Borac : Sloboda
09.05.2021 10:00 Budućnost : Slaven
09.05.2021 10:00 Zvijezda : Bratstvo
09.05.2021 12:00 Šantići : Novi Travnik
09.05.2021 12:00 Fojnica : Bilalovac CPU
09.05.2021 12:00 Busovača : Brnjaci
09.05.2021 12:00 Rijeka : FK Vitez
09.05.2021 Iskra : Metalleghe BSI
09.05.2021 Vlašić : Radnik
09.05.2021 Travnik : Sport Prevent
09.05.2021 10:00 Betaklub : Slavija
09.05.2021 10:00 Olimpik 2 : AF Devetka
09.05.2021 13:00 Prijedor : Drina
09.05.2021 11:00 Borac : ŽFK Sloga
09.05.2021 15:00 ŽGFK Lavice Dubočica : Loznica
09.05.2021 13:00 Majdanpek : Moskva
09.05.2021 13:00 Cvetex : Budućnost
09.05.2021 17:00 Agram : Split
09.05.2021 15:00 Dinamo Maksimir : Osijek
09.05.2021 16:00 Marjan : Donat
09.05.2021 16:00 Viktorija : Neretva

Odbojka

09.05.2021 18:00 Drina : Crvena zvijezda
09.05.2021 12:00 Maglić : Ljubinje
09.05.2021 15:00 Libero : ŽOK Leotar

Rukomet

09.05.2021 16:30 Izviđač : Borac M:TEL
09.05.2021 17:00 Leotar : Sloboda
09.05.2021 18:00 Vogošća 10 : 0 Slavija
09.05.2021 Bijeljina : Sloga 2
09.05.2021 ORK Borac : Prijedor
09.05.2021 Mladost : Kozara (KD)
09.05.2021 Višegrad : Drina
09.05.2021 18:00 Čelik : Bosna TS
09.05.2021 18:00 Sana 7 : Krajina
09.05.2021 18:00 Rudar : Donji Vakuf
09.05.2021 18:00 Gradačac : Kakanj
09.05.2021 18:00 Jajce : Travnik
09.05.2021 18:00 Žepče : Čelik Junior
09.05.2021 18:00 Bosna : Zrinjski
09.05.2021 18:00 Velež : RK Respect
09.05.2021 18:00 Čapljina : Vogošča Poljine Hills 2
09.05.2021 18:00 Izviđač CO 2 : Radnički
09.05.2021 Zrinjski : Grude
09.05.2021 Borac : Izviđač
09.05.2021 Jedinstvo : Katarina
09.05.2021 10:00 Leotar : Nestro grupa Brod
09.05.2021 19:30 Borja : Doboj
09.05.2021 16:00 Radnik : Derventa
09.05.2021 18:00 Doboj : Nestro grupa Brod
09.05.2021 18:00 Leotar : Rogatica
09.05.2021 17:30 Rudar : Trebjesa
09.05.2021 17:30 Levalea 2010 : Tivat