XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 342 utakmica za dan
Nedelja, 16 Maj 2021

Fudbal

16.05.2021 17:00 Borac : Omarska
16.05.2021 17:00 Progres : Jedinstvo
16.05.2021 17:30 Sloga : Proleter
16.05.2021 17:30 Polet 1926 : Laktaši
16.05.2021 17:30 Sloga : OFK Brdo
16.05.2021 17:30 Milići : Guber
16.05.2021 17:30 Mladost (G) : Stakorina
16.05.2021 17:30 Bratstvo : Romanija
16.05.2021 17:00 Gorica : BSK
16.05.2021 17:00 Plamen : Naprijed
16.05.2021 17:00 Krajina : Bratstvo
16.05.2021 16:30 Sloga : Svodna
16.05.2021 17:30 Crni vrh : Sloga Nektar
16.05.2021 17:00 Ukrina : Zvijezda
16.05.2021 17:00 Skugrić : Trebava
16.05.2021 17:00 Naša krila : Hajduk
16.05.2021 17:00 Ozren : Vranjak
16.05.2021 17:00 Vučijak : Hajduk
16.05.2021 17:00 Rudanka : Sloga
16.05.2021 16:30 Tabanci : Rudar 1925
16.05.2021 16:30 OFK Trnovica : Sloga
16.05.2021 16:30 Partizan : Podrinje
16.05.2021 16:30 Omladinac : Mladost
16.05.2021 16:30 Jedinstvo : Čelopek
16.05.2021 16:30 Lokomotiva : Sloboda
16.05.2021 16:30 Zadrugar : OFK Janja 2009
16.05.2021 16:30 OFK Šekovići : Lokanj
16.05.2021 17:00 Ljubija : Kozara
16.05.2021 17:00 Moštanica : Mrakovica
16.05.2021 17:00 Berek 1975 : 7. Republika
16.05.2021 17:00 Slaven : Radnik Urije
16.05.2021 17:00 Rudar : Gomjenica
16.05.2021 17:00 Kiseljak : Podgrmeč
16.05.2021 17:00 Knežopoljac : OFK Ravan
16.05.2021 17:00 Brzi : Rasavci
16.05.2021 17:00 Mladi Krajišnik : Sloga DIPO
16.05.2021 17:00 Obradovac : Kozara
16.05.2021 17:00 Sloboda : Potkozarje
16.05.2021 17:00 Torpedo : 13 Skojevki
16.05.2021 17:00 Borac : Župa
16.05.2021 17:00 Borac : Laminci
16.05.2021 17:00 Kalemi : Biseri
16.05.2021 17:00 Omladinac : Polet
16.05.2021 16:30 OFK Spartak 2013 : Omladinac
16.05.2021 16:30 Šnjegotina : Rekreativo
16.05.2021 16:30 Budućnost : Borac
16.05.2021 17:30 Polet Krajišnik : OFK Banja Luka
16.05.2021 17:30 Vrbas : Gomionica
16.05.2021 17:30 Karanovac : Mladost
16.05.2021 17:00 Liješće : Polet
16.05.2021 17:00 BSK : Ozrenski sokolovi
16.05.2021 17:00 Rudar : Borac (Kotorsko)
16.05.2021 17:00 Mineral : Sloga
16.05.2021 17:00 Zborište : Zadrugar
16.05.2021 17:00 Borac (Osinja) : OFK Pridjel
16.05.2021 15:30 Budućnost : Crkvina
16.05.2021 15:30 Kladari Gornji : Omladinac
16.05.2021 15:30 Bratstvo : Crvena zvijezda
16.05.2021 15:30 Zadrugar : Trebavac
16.05.2021 15:30 Posavina : Skugrić 1964
16.05.2021 17:00 Jugović : Budućnost Red Star
16.05.2021 17:00 Zadrugar : Mladost (Lončari)
16.05.2021 17:00 Slijepčevići : Gredice
16.05.2021 17:00 Grčica : Borac
16.05.2021 17:00 Jedinstvo : Mladost (Sandići)
16.05.2021 17:00 Obilić : Mladost 2003
16.05.2021 17:00 OFK Brezik : Strijelac
16.05.2021 17:00 Crvena zvijezda : Majevica
16.05.2021 17:00 Jardan : Jasenica
16.05.2021 17:00 Branjevo : Budućnost
16.05.2021 17:00 Polet : Jadar
16.05.2021 17:00 Radnički : Birač
16.05.2021 17:00 Pecka : Borac
16.05.2021 17:30 Romanovci : Bratstvo (Kozinci)
16.05.2021 17:30 Mladost : Ratar
16.05.2021 17:30 Vilusi : Bratstvo (Orahova)
16.05.2021 17:00 Borac : Mladost
16.05.2021 17:00 OFK Nožičko : Vrbas
16.05.2021 17:00 Budućnost : Milan
16.05.2021 17:00 Bratstvo : Polet
16.05.2021 Građanski : Borac
16.05.2021 Sloga : OFK Batković
16.05.2021 Glogovac : Polet
16.05.2021 Pobjeda : Modran
16.05.2021 17:30 Gorica : Budućnost
16.05.2021 17:30 Omladinac : Kovačići 08
16.05.2021 17:30 Ljeljenča : Stević Jovan
16.05.2021 17:30 Jedinstvo : Magnojević 2001
16.05.2021 17:30 Proleter : Sloga 94
16.05.2021 17:30 GOŠK : Slaven
16.05.2021 17:30 TOŠK : Travnik
16.05.2021 17:30 Busovača : Vlašić
16.05.2021 17:30 Radnik : NK Iskra
16.05.2021 17:30 Rudar : Brekovica 78
16.05.2021 17:30 Dinamo : Bosna (Mionica)
16.05.2021 17:30 Orahovica 74 : Prokosovići
16.05.2021 17:30 Dizdaruša : Gornji Rahić
16.05.2021 17:30 Seona : Mramor
16.05.2021 17:30 Bosna (Kalesija) : Lokomotiva
16.05.2021 17:30 Stupčanica : Usora
16.05.2021 17:30 Mošćanica : Krivaja
16.05.2021 17:30 Kolina : Moševac
16.05.2021 17:30 Natron : Azot
16.05.2021 17:30 Pobjeda : SAŠK Napredak
16.05.2021 17:30 Bjelopoljac : Brotnjo
16.05.2021 17:30 Neum : Sloga
16.05.2021 17:30 Grude : Turbina
16.05.2021 17:30 Ljubuški : Stolac
16.05.2021 17:30 Klis : Troglav 1918
16.05.2021 17:30 Željezničar : Bajer 99
16.05.2021 17:30 Hajduk : Frankopan
16.05.2021 17:30 Vitanovići 78 : Sloga (T)
16.05.2021 17:30 19 srpanj : Mladost (DS)
16.05.2021 17:30 Dragovoljac : Bok
16.05.2021 17:30 Napredak : Mladost (S)
16.05.2021 17:30 Kostrč : Mladi zadrugar
16.05.2021 17:00 NK Fortuna : NK Čelik
16.05.2021 17:00 NK Napredak : NK Proleter
16.05.2021 17:00 NK Nemila : NK Vareš
16.05.2021 17:00 NK Žepče : FK Borac Tetovo
16.05.2021 10:00 Jedinstvo : Respekt
16.05.2021 10:00 Omadinac : El Tarik
16.05.2021 10:00 Baton : Igman
16.05.2021 17:30 Mladost (Velika Brijesnica) : Mladost 78
16.05.2021 17:30 Jedinstvo 1952 : Trešnjevka
16.05.2021 17:30 Jedinstvo : Čelić
16.05.2021 17:30 Mladost (Kikači) : Ingram
16.05.2021 17:30 Doboj Istok : Vražići 92
16.05.2021 17:30 Rijeka : Omladinac 68
16.05.2021 14:30 Branitelj : Međugorje
16.05.2021 14:30 Buna : Iskra
16.05.2021 14:30 Sport talent : Mostar
16.05.2021 14:30 Lokomotiva : Cim
16.05.2021 14:30 Blagaj : Kruševo
16.05.2021 17:00 Šator : Junak
16.05.2021 17:00 Mesihovina : Šujica
16.05.2021 17:00 Rakitno : Drinovci
16.05.2021 17:00 OFK Brčko : Korpar
16.05.2021 17:00 Tramošnica : HAŠK Napredak
16.05.2021 17:30 Mladost (Puračić) : Podrinje
16.05.2021 17:30 Rudar : BSK
16.05.2021 17:30 Željezničar : Mladost (Doborovci)
16.05.2021 17:30 25 maj : Sloga
16.05.2021 17:30 Bukovik : DSK
16.05.2021 17:30 Špionica 1953 : Polet
16.05.2021 17:30 Pribava : Stjepan Polje
16.05.2021 17:30 Koraj : Izbor
16.05.2021 17:30 Željezničar : 12 decembar
16.05.2021 17:30 Mionica 85 : OFK Vida
16.05.2021 17:30 Graničar : Biberovo Polje
16.05.2021 17:30 Trebava : OFK Međiđa
16.05.2021 17:30 Ograđenovac : Napredak
16.05.2021 17:30 Sloboda : Voćar
16.05.2021 17:30 Srnica : Krušik
16.05.2021 17:30 Napredak : Rudar
16.05.2021 17:30 Budućnost : Grivice
16.05.2021 17:30 Partizan : Omazići 1937
16.05.2021 17:30 Rainci : Slatina
16.05.2021 17:30 OFK Tuzla : Mladost (Suha)
16.05.2021 11:00 Pasci 78 : Spreča
16.05.2021 11:00 Bijeljevac : Proleter
16.05.2021 11:00 Radnik : Mladost
16.05.2021 10:00 Jablanica : Metalac
16.05.2021 17:30 OFK Lugovi : Fojnica
16.05.2021 17:30 Kaćuni : Brnjaci
16.05.2021 17:30 Šantići : Bilalovac
16.05.2021 17:30 Romari : Katarina
16.05.2021 17:30 Gorica : Mladost
16.05.2021 17:30 Dnoluka : Metalleghe-BSI
16.05.2021 17:30 Karaula : Nova Bila
16.05.2021 17:00 Jedinstvo : Mornar
16.05.2021 17:00 Drezga : Bokelj
16.05.2021 17:00 Ibar : Berane
16.05.2021 17:00 Igalo : Grbalj
16.05.2021 17:00 Arsenal : Kom
16.05.2021 00:00 Deportivo Alavés : Granada
16.05.2021 00:00 Athletic Club : Real Madrid
16.05.2021 00:00 Atletico Madrid : Osasuna
16.05.2021 00:00 Barcelona : Celta Vigo
16.05.2021 00:00 Real Betis : Huesca
16.05.2021 00:00 Getafe : Levante
16.05.2021 00:00 Cádiz : Elche
16.05.2021 00:00 Real Sociedad : Real Valladolid
16.05.2021 00:00 Valencia : Eibar
16.05.2021 00:00 Villarreal : Sevilla
16.05.2021 20:30 RB Leipzig : Wolfsburg
16.05.2021 18:00 Mainz 05 : Borussia Dortmund
16.05.2021 00:00 Bordeaux : Lens
16.05.2021 00:00 Dijon : Nantes
16.05.2021 00:00 Lille : Saint-Etienne
16.05.2021 00:00 Lorient : Metz
16.05.2021 00:00 Olympique Marseille : Angers SCO
16.05.2021 00:00 Monaco : Rennes
16.05.2021 00:00 Montpellier : Brest
16.05.2021 00:00 Nice : Strasbourg
16.05.2021 00:00 Nîmes : Olympique Lyonnais
16.05.2021 00:00 PSG : Reims
16.05.2021 00:00 Genoa : Atalanta
16.05.2021 00:00 Hellas Verona : Bologna
16.05.2021 00:00 Milan : Cagliari
16.05.2021 00:00 Benevento : Crotone
16.05.2021 00:00 Juventus : Internazionale
16.05.2021 00:00 Roma : Lazio
16.05.2021 00:00 Fiorentina : Napoli
16.05.2021 00:00 Udinese : Sampdoria
16.05.2021 00:00 Parma : Sassuolo
16.05.2021 00:00 Spezia : Torino
16.05.2021 12:00 Tekstilac Kort : Orašje
16.05.2021 12:00 Proleter : Mineral
16.05.2021 12:00 Modriča : Bratstvo
16.05.2021 12:00 Ilićka 01 : Sloga
16.05.2021 12:00 Zvijezda : Gornji Rahić
16.05.2021 12:00 Radnički : Lokomotiva
16.05.2021 12:00 Drina : Slaven
16.05.2021 12:00 Budućnost : Radnik
16.05.2021 12:00 Podrinje : Gradina
16.05.2021 12:00 Sloga : Seona
16.05.2021 12:00 Bosna : Tuzla Siti
16.05.2021 12:00 Goražde : Novi Grad
16.05.2021 12:00 Bosna : Slavija
16.05.2021 12:00 Željezničar : Famos (Hrasnica)
16.05.2021 12:00 Ilijaš : Rudar
16.05.2021 12:00 Famos (Vojkovići) : Rudar
16.05.2021 12:00 UNIS : Igman
16.05.2021 12:00 Vis Simm Bau : Travnik
16.05.2021 12:00 Krivaja : Iskra
16.05.2021 12:00 Novi Travnik : Borac
16.05.2021 12:00 Romari : Vitez
16.05.2021 12:00 OFK Spartak : Metalleghe BSI
16.05.2021 12:00 Ljubić : Brdo
16.05.2021 12:00 Kozara : Sloboda
16.05.2021 12:00 Borac : Jedinstvo
16.05.2021 12:00 Omarska : Podgrmeč
16.05.2021 12:30 Posušje : Igman
16.05.2021 12:30 GOŠK : Tomislav
16.05.2021 12:30 Branitelj : Brotnjo
16.05.2021 12:30 Leotar : Čapljina
16.05.2021 12:30 Stolac : Grude
16.05.2021 10:00 Tekstilac Kort : Orašje
16.05.2021 10:00 Proleter : Mineral
16.05.2021 10:00 Modriča Alfa : Bratstvo
16.05.2021 10:00 Ilićka 01 : Sloga
16.05.2021 10:00 Zvijezda : Gornji Rahić
16.05.2021 10:00 Radnički : Lokomotiva
16.05.2021 10:00 Drina : Slaven
16.05.2021 10:00 Budućnost : Zvijezda 09
16.05.2021 10:00 Podrinje : Gradina
16.05.2021 10:00 Sloga : Seona
16.05.2021 10:00 Bosna : Tuzla Siti
16.05.2021 10:00 Goražde : Novi Grad
16.05.2021 10:00 Bosna : Slavija
16.05.2021 10:00 Željezničar : Famos (Hrasnica)
16.05.2021 10:00 Ilijaš : Rudar
16.05.2021 10:00 Radnik (H) : Sarajevo
16.05.2021 10:00 Famos (Vojkovići) : Rudar
16.05.2021 10:00 UNIS : Igman
16.05.2021 10:00 Vis Simm Bau : Travnik
16.05.2021 10:00 Krivaja : Iskra
16.05.2021 10:00 Romari : NK Vitez
16.05.2021 12:00 Sloboda : Progres
16.05.2021 10:00 OFK Spartak : Metalleghe BSI
16.05.2021 10:00 Ljubić : OFK Brdo
16.05.2021 10:00 Kozara : Sloboda
16.05.2021 10:00 Borac : Jedinstvo
16.05.2021 10:00 Rudar Prijedor : Podgrmeč
16.05.2021 10:00 Krajina : Željezničar Sport team
16.05.2021 11:30 Crni vrh : FSA Prijedor
16.05.2021 11:30 Sloga (Srbac) : Dubrave
16.05.2021 11:30 Sloga (Trn) : Lijevče
16.05.2021 10:00 Troglav 1918 : Neum
16.05.2021 10:00 Posušje : Igman
16.05.2021 10:00 Gošk : Tomislav
16.05.2021 10:00 Branitelj : Brotnjo
16.05.2021 10:00 Leotar : Čapljina
16.05.2021 10:00 Stolac : Grude
16.05.2021 12:00 Drina He : Famos
16.05.2021 12:00 Mladost (R) : Slavija
16.05.2021 12:00 Olimp : Omladinac
16.05.2021 12:00 Romanija : OFK Glasinac 2011
16.05.2021 12:00 Sloboda : Zrinjski
16.05.2021 11:00 Željezničar Sport team : Ljubić
16.05.2021 11:00 OFK Spartak 2013 : Kozara
16.05.2021 11:00 Sloga : Modriča Alfa
16.05.2021 11:00 Rudar Prijedor : Tekstilac Kort
16.05.2021 11:00 Sloboda : Borac
16.05.2021 11:00 Mineral : Borac
16.05.2021 11:00 Polet 1926 : Željezničar
16.05.2021 11:30 Omladinac (Sanica) : Kolibri
16.05.2021 11:30 Ključ : Omladinac 75 Brekovica
16.05.2021 11:30 Mladost 1938 : Kamenica
16.05.2021 11:30 Sloga : Mladost P-C
16.05.2021 11:30 Vitez : ABC
16.05.2021 10:00 Fojnica : Rudar
16.05.2021 10:00 Karaula : FK Vitez
16.05.2021 10:00 Globus : Travnik
16.05.2021 10:00 Sportprevent : Vlašić
16.05.2021 10:00 Radnik : Iskra
16.05.2021 11:00 Kolibri : Bambi
16.05.2021 11:00 Radnički : Zvijezda
16.05.2021 11:00 Bratstvo : Budućnost
16.05.2021 11:00 Slaven : Sloboda
16.05.2021 11:00 Proleter : Betaklub Tango
16.05.2021 10:00 Drina : Podrinje
16.05.2021 10:00 Ilićka 01 : Zvijezda 09
16.05.2021 10:00 Zenit : Rudar 1925
16.05.2021 10:00 Sloboda : Jedinstvo
16.05.2021 10:00 Lokomotiva : Borac
16.05.2021 10:00 Radnik : Pelagićevo
16.05.2021 10:00 Kolibri : Bambi
16.05.2021 10:00 Tuzla Siti : Eurogol
16.05.2021 10:00 Gradina : Eurofudbal
16.05.2021 10:00 Proleter : Betaklub Tango
16.05.2021 12:00 Romari : Šantići
16.05.2021 12:00 FK Vitez : Busovača
16.05.2021 12:00 Brnjaci : Fojnica
16.05.2021 12:00 Bilalovac CPU : Novi Travnik
16.05.2021 Sport Prevent : Vlašić
16.05.2021 Radnik : Iskra
16.05.2021 10:00 Novi Grad : Betaklub
16.05.2021 10:00 Sarajevo : Famos
16.05.2021 SFK 2000 : Fortuna
16.05.2021 Emina : Radnik Bumerang
16.05.2021 Iskra : Lokomotiva
16.05.2021 16:00 Spartak : Crvena zvezda
16.05.2021 Neretva : Viktorija
16.05.2021 Marjan : Donat

Odbojka

16.05.2021 18:00 Ljubinje : Crvena zvijezda

Rukomet

16.05.2021 Hercegovina : Višegrad
16.05.2021 18:00 Bosna TS : Žepče
16.05.2021 18:00 Čelik Junior : Jajce
16.05.2021 18:00 Travnik : Gradačac
16.05.2021 18:00 Kakanj : Rudar
16.05.2021 18:00 Donji Vakuf : Sana 7
16.05.2021 18:00 Krajina : Čelik
16.05.2021 18:00 Radnički : Čapljina
16.05.2021 18:00 Vogošča Poljine Hills 2 : Velež
16.05.2021 18:00 Međugorje : Goražde
16.05.2021 Krivaja : Jedinstvo
16.05.2021 Izviđač : Goražde
16.05.2021 18:00 Nestro grupa Brod : Dubica
16.05.2021 18:00 Borja : Derventa
16.05.2021 18:00 Borac 2 : Radnik