• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba

Ćeranić ''vuče'' Mladost (video)

30.03.2024 Administrator DC

Gačani su na svom terenu nakon jedne tvrde utakmice uspjeli da slave i poraze Zadrugar rezultatom 3:1.

Poveli su domaći fudbaleri u 9. minuti. Rajko Ćeranić je savladao Bobana Jolovića, a Slaven Erić je poravnao rezultat u 59. minuti,

Domaći su ipak imali i snage i znanja pa su golovima Sretena Nikolića i drugim pogotkom Ćeranića došli do 3:1 i velika za njih tri boda.

Mladost (G) – Zadrugar 3:1

Gacko. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 40. Sudije: Mladen Popović (I. Sarajevo) [Glavni], Radomir Drakul (Foča) [Pomoćnik], Njegoš Petrović (Trebinje) [Pomoćnik], Strijelci: Rajko Ćeranić 9', Sreten Nikolić 63', Rajko Ćeranić 84', [Mladost (Gacko)]; Slaven Erić 59', [Zadrugar (Donje Crnjelovo)]. Žuti kartoni:

MladostGoran Miljanić (G) , Jefto Avdalović , Željko Antelj , Bojan Mrković , Stefan Kandić (84. Slobodan Zirojević), Dejan Lozo , Filip Slijepčević , Dragan Goranović (46. Ivan Vuković), Sreten Nikolić (K) , Rajko Ćeranić , Neđeljko Suđžum (75. Nikola Šarenac)

Zadrugar.: Boban Jolović (G) , Stefan Novaković , Zdravko Vićić , Aleksandar Mitrović (K) , Mirko Marić , Marko Maksimović , Nemanja Matović , Slaven Erić , Blagoje Šavija (46. Zoran Simić), Mladjen Karaman , Milivoje Simić