Mostar bolji od Novog Grada

SOK Mostar

Odbojkašicama iz Mostara trebalo je 80 minuta da poraze u Sarajevu svoje domaćine, odbojkašice  Novog Grada. Meč je bio dosta zanimljiv i neizvjestan u prvom i trećem setu. Mostarke su prvi dobile na razliku 24:26, dok su treći riješile u svoju korist 22:25. Drugi set je protekao u potpunoj dominaciji igračica iz Mostara. Lako su ga dobile sa 13:25, pa je i ukupna pobjeda bila ubjedljiva, 0:3.

Novi Grad - SOK Mostar 0:3 ( 24:26,13:25,22:25)

Sarajevo. Dvorana Ramiz Salčin. Sudije: Ljiljana Jovanović, Dijana Vidović. Delegat: Nedžad Imamović.

Novi Grad: Dedić, Murati, Turko, Bungur, Hanić, Rašljanin, Mulić, Gojak, Alić, Maličbegović, Baručija, Pumar. Trener;: Bezdrob.

SOK Mostar: Čengić, Jucić, Češić, Divljan, Simić, Brekalo, Jakić, Mandžukić, Stojanović, Augustinović, Vukoje, Periša. Trener: Drmat.

Maglić 0 : 3 Goražde
Novi Grad 0 : 3 Mostar
Sloboda 3 : 0 Smeč
Inova 3 : 0 Kula Gradačac
Gacko 3 : 1 HE na Drini