30.08.2020 trebinjelive.com

Leo slavio u Janji

U 4. kolu Prve lige Republike Srpske FK “Leotar” je na gostovanju u Janji pobijedio FK “Podrinje” sa 1:3 (0:2).

Trebinjci se i sa drugog gostovanja vraćaju punog plijen tako da nakon ovog kola zajedno sa još tri kluba predvode tabelu prvenstva sa po 10 bodova.

Ekipa iz Polica dominirala je tokom prvih 45. minuta i od mnogobrojnih prilika samo su dvije lopte ušle u mrežu domaćina.

Trebinjci su povelio sa 0:1 preko A. Stajić u 14. minutu, a prednost gostiju je u 33. minutu duplirao Sekulić.

Sa rezultatom od 0:2 otišlo se na odmor.

Tokom drugog poluvremena gosti su se povukli, a domaćin je iskoristio svoju šansu u 68. minutu preko A. Arnautovića.

Gosti su strijepili za rezultat sve do 87. minuta kada  je tačku na konačan rezultat stavio Medan.

Nakon utakmice trener Oleg Ćurić je bio zadovoljan igrom i rezultatom svoje ekipe.

“Svaka čast mojim igračima na borbenosti, ali smo trebali ranije da osiguramo pobjedu zato što smo imali dosta prilika za gol. Idemo korak po korak, a u narednom kolu dočekujemo FK’Kozaru’ koja kao i mi ima 10 bodova”, rekao je Ćurić.

Podrinje - Leotar 1:3 (0:2)

FK “Leotar: Perišić, Andrić, O. Šešelj, Paranos, Šipovac, Ramić, Zečević, Đurić, Stajić, Ristić, Sekulić. Na klupi: Vukanović, Spaić, Aćimović, Skulić, Medan, Ateljević, Ćutahija. Trener: Oleg Ćurić.

FK “Podrinje”: Dakić, Došlo, Dujković, Mulmustafić, Klasanović, Đokić, Vujić, Mehanović, Limić, Nasufović, Ristanović. Na klupi: Sulejmanović, M. Arnautović, A. Arnautović, Savić, J. Arnautović, Rešidović, Hodžić. Trener: Muhamed Jusufović.

Slavija 1 : 2 Jedinstvo
Ljubić 2 : 1 Borac
Podrinje 1 : 3 Leotar
Kozara 3 : 1 Tekstilac
Sloga 2 : 0 Drina