Trebinjci bolji od Rudar Prijedora

Leotar, Trebinje

U 22. kolu Prve lige Republike Srpske FK "Leotar" je u Prijedoru savladao lidera tabele ekipu "Rudara" rezultatom 2:3 (1:2). Ovom pobjedom Trebinjci su smanjili zaostatak od vodećeg Rudara na pet bodova.

U prvom poluvremenu viđena su tri gola. Trebinjci su poveli u 15. minutu kada je korner izveo Zečević, a Maksimović je na prvoj stativi bio brži od domaćeg štopera Cruza i glavom savladao domaćeg golmana.

Samo pet minuta kasnije domaćin je izjednačio nakon što je Ivetić centrirao, a Jakupović sa nekoliko metara pogodio mrežu gostiju.

Gosti su poveli sa 1:2 golom Blaževića u 42. minutu i sa ovim rezultatom otišlo se na poluvrijeme. Trebinjci su odmah na početku poveli sa 1:3, a gol je postigao Blažević. Domaćin je smanjio na 2:3 golom Stjepanovića u 62. minutu.

Do kraja utakmice obje ekipe su imale odlične prilike za postizanje golova, ali se mreže nisu tresle.

Nakon utakmice trener Oleg Ćurić zahvalio se svojim igračima na odličnoj utakmici.

"Moji igrači su sve ispoštovali, a ovo je sedma utakmica za 21 dan. Putovanja i umor nisu spriječili moje momke da prikažu dobru igru", naglasio je Ćurić.

Narednog vikenda u Trebinje dolazi FK "Sloboda" iz Novog Grada.

FK "Rudar": Petrović, Oliveira Cruz Daglas Nanato (od 81.minuta Marić), Pekija, Santos Rodrigues Clerismario, Burazor, Gavranović, Amoah Joseph, Radulović, Ivetić, Jakupović, Marmat (od 51. minuta Stjepanović).

FK "Leotar": Perišić, Milić, Šipovac, Ramić (od 38. minuta Sekulović), Zečević, Medan (od 46.minuta Paranos), Maksimović (od 59. minuta Ristić), Mićunović, Ateljević (od 90+1 minuta Kolak), Blažević (od 90+1 Begenišić), Đurić.

Izvor:trebinjelive.info

Slavija 1 : 0 Zvijezda 09
Sutjeska 1 : 0 Modriča
Željezničar 6 : 2 Drina
Sloboda 1 : 1 Tekstilac
Rudar Prijedor 2 : 3 Leotar
Sloga 2 : 3 Borac
Kozara 2 : 0 Jedinstvo