Velež izgubio (video (1:4)

FK Velež će večeras u revanš utakmici trećeg pretkola Konferencijske lige dočekati ekipu Elfsborga.

Susret se na stadionu Grbavica sa početkom od 20:00h, a poznato je u kakvom sastavu će Rođeni započeti meč.

Trener Feđa Dudić odlučio se za sljedeće igrače:

Bogdanović, Ovčina, Isić, Zeljković, Radović, Hasanović, Radovac, Ćosić, Anđušić, Brandao, Zajmović

Elfsborg će utakmicu započeti u sljedećoj postavi:

Roning, Larsson, Valsanen, Jarjue, Strand, Gojani, Holst, Romer, Okels, Frik, Alm

Podsjetimo, prva utakmica odigrana u Švedskoj završena je rezultatom 1:1.

Šok u trećoj minuti za Rođene

Elfsborg je stigao do vodstva protiv ekipe FK Velež na stadionu Grbavica.

Na samom početku susreta Tarik Isić je poklonio jednu loptu Friku koji kažnjava ovu grešku i pogađa mrežu Rođenih za 1:0.

Pogledajte.

Novi šok za Rođene

FK Velež trenutno ima utakmicu iz svojih najgorih noćnih mora. Elfsborg nakon 15. minuta utakmice ima prednost od 2:0.

Drugi pogodak je postigao Okkels nakon odličnog ulaska u sredinu i udarca sa dvadesetak metara, a Bogdanović nije uspio odbraniti njegov udarac.

Pogodak pogledajte u nastavku.

Elfsborg je stigao do trećeg pogotka protiv ekipe FK Velež. Trenutno rezultat glasi 3:1 u korist švedske ekipe.

Jeppe Okkels je postigao večeras svoj drugi pogodak i tako praktično riješio pitanje pobjednika na večerašnjoj utakmici na Grbavici.

Elfsborg je stigao do trećeg pogotka protiv ekipe FK Velež. Trenutno rezultat glasi 4:0 u korist švedske ekipe.

Jeppe Okkels je postigao večeras svoj drugi pogodak za 3:0, a nekoliko minuta kasnije dosuđen je i kazneni udarac za Elfsborg kojeg je odbranio Bogdanović, ali je Frck naletio i na odbijanac pogodio za 4:0.

(VIDEO) Velež stigao do počasnog pogotka, Georgijević pogodio mrežu Elfsborga

EVROPSKA TAKMIČENJA12/08/2021 u 21:34 h

Sada je 4:1 u korist švedske ekipe

FK Velež je postigao počasni pogodak protiv ekipe Elfsborga na stadionu Grbavica. Trenutno rezultat glasi 4:1 u korist švedskog tima.

Počasni pogodak je postigao Dejan Georgijević koji je pogodio iz voleja nakon dobre dubinske lopte.