Jahorina lako do ubjedjive pobjede

Košarkaši Jahorine ostvarili su još jednu ubjedljivu domaću pobjedu, 91:65, i stigli do petog trijumfa u isto toliko mečeva.

U Pale je večeras stigao Stars basket iz Gradiške, ali pokazali su se kao nedovoljno kvalitetni za ovaj sastav Jahorine. Iako su poluvrijeme uspjeli odolijevati domaćem sastavu, koji je tek uspjevao da dotakne dvocifrenu prednost, u drugom poluvremenu su pali i doživjeli ubjedljiv poraz.

Trener Miro Vukoje dao je priliku svim igračima, a svi su se i upisali u strijelce. Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Filip Simić sa 16 poena, dok je Dževion Mej ubacio poen manje. Kod Stars basketa, Vanja Samardžić je postigao 18 poena, a dvocifren je bio i Dejan Pavlović sa 15.

JAHORINA - STARS BASKET 91:65 (21:18, 18:13, 24:15, 32:15)