XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.10.2023 18:00 Rogatica - Student Igokea 71:67
2 22.10.2023 18:00 Student Igokea - Jahorina 57:71
3 28.10.2023 18:00 Sloboda 73 - Student Igokea 75:83
4 18:00 Student Igokea - Sutjeska 62:55
5 04.11.2023 18:00 Radnik BN Basket - Student Igokea 65:60
6 12.11.2023 18:00 Student Igokea - Olimp 109:65
7 18.11.2023 18:00 Derventa - Student Igokea 67:79
8 25.11.2023 18:00 Derventa - Student Igokea
9 03.12.2023 18:00 Student Igokea - Akademac 60:61
10 06.12.2023 18:00 Varda HE - Student Igokea 44:61
11 10.12.2023 18:00 Student Igokea - Stars Basket 57:61
12 16.12.2023 18:00 Budu─çnost BN - Student Igokea 70:80
13 24.12.2023 18:00 Student Igokea - Drina Princip 57:67
14 21.01.2024 17:00 Student Igokea - Rogatica 71:60
15 28.01.2024 18:00 Drina Princip - Student Igokea 86:69
16 03.02.2024 17:00 Student Igokea - Budu─çnost BN 70:73
17 20.02.2024 18:00 Stars Basket - Student Igokea 50:70
18 28.02.2024 19:00 Student Igokea - Varda HE 75:63
19 25.02.2024 19:00 Akademac - Student Igokea 80:78
20 03.03.2024 17:00 Jahorina - Student Igokea 79:63
21 09.03.2024 Olimp - Student Igokea 0:20
22 20.03.2024 19:00 Student Igokea - Radnik BN Basket 65:75
23 24.03.2024 20:00 Sutjeska - Student Igokea 77:81
24 30.03.2024 20:30 Student Igokea - Sloboda 73 77:64
Kona─Źna tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Jahorina 23 20 3 43
2 Doigravanje (Play Off) Budu─çnost BN 23 17 6 40
3 Doigravanje (Play Off) Radnik BN Basket 23 16 7 39
4 Prelazi u ligu višeg ranga Drina Princip 23 15 8 38
5 Doigravanje (Play Off) Akademac 23 15 8 38
6 Prelazi u ligu višeg ranga Student Igokea 23 12 11 35
7 Prelazi u ligu višeg ranga Stars Basket 23 12 11 35
8 Prelazi u ligu višeg ranga Sutjeska 23 11 12 34
9 Prelazi u ligu višeg ranga Rogatica 23 10 13 33
10 Prelazi u ligu višeg ranga Sloboda 73 23 9 14 32
11 Prelazi u ligu višeg ranga Varda HE 23 6 17 29
12 Prelazi u ligu višeg ranga Olimp (-10) 23 1 22 14
13 Prelazi u ligu višeg ranga Derventa 12 0 12 12