Radnik odnio bodove iz Nevesinja

Tim Radnika uspio je na gostovanju kod Veleža u Nevesinju doći do sva tri boda, a nakon poraza Laktaša u Kozarskoj Dubici, i osamiti se na čelu prvoligaškog karavana.

Gosti iz Bijeljine poveli su golom Uglješe Stevanovića u 23. minuti i imali su tu prednost do 35. minute kada je Aleksandar Vasić povećao na 0:2. Bilo je to sa bijele tačke.

Nisu ovi golovi ipak omeli domaće. Prvo je Darko Repović u 37. smanjio na 1:2, a Goran Prodanović je tri minute kasnije poravnao rezultat.

Da bodovi ipak otputuju za Bijeljinu potrudio se svojim drugim golom Uglješa Stevanović. On je zatresao mrežu Miloša Zurovca, te praktično Radnik ''pogurao'' na poziciju jedan.

Velež – Radnik 2:3 (2:2)

Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 200. Sudije: Dragan Kesić (Gradiška) [Glavni], Goran Ilinčić (Prijedor) [Pomoćnik], Božidar Rustić (Gradiška) [Pomoćnik], Strijelci: Darko Repović 37', Goran Prodanović 40', [Velež (Nevesinje)]; Uglješa Stevanović 23', Aleksandar Vasić 35', Uglješa Stevanović 65', [Radnik (Bijeljina)]. Žuti kartoni: Miljan Gutić 70', [Velež (Nevesinje)]; Mihajlo Amidžić 70', Savo Veljkić 88', [Radnik (Bijeljina)];

Velež: Miloš Zurovac (G) (K) , Harun Abaza , Miljan Petković , Miloš Sekulović (68. Miljan Gutić), Zlatko Anđelović , Goran Prodanović , Momčilo Popović , Darko Repović , Srđan Drašković , Elzio Lohan Alves Lucio , Sergej Prodanović

Radnik: Nikola Lakić (G) , Andrija Janjić , Aleksandar Vasić (K) (62. Milan Lalić), Nathan Crepaldi Da Cruz (81. Dragan Matković), Savo Veljkić , Jovan Kačarević , Uglješa Stevanović , Milorad Albijanić (85. Marko Despotović), Marko Perišić , Mihajlo Amidžić , Adeshina Abdulfatai (62. Sampson Boampong Virekou)

Ljubić 1 : 2 Sloboda
Velež 2 : 3 Radnik
Romanija 2 : 1 Željezničar
Rudar Prijedor 2 : 0 Sutjeska
Slavija 2 : 1 Omarska
Modriča 1 : 3 Famos