Akademac nosi prednost iz Prnjavora, remi Viktorije i Broda

KMF Brod

Futsaleri Akademca su u prvom meču savladali Ljubić u Prnjavoru i na pola puta su do plasmana u Prvu ligu Republike Srpske.

Akademac je vodio, pa gubio, Ljubić stizao rezultat, ali je na kraju drugim golom Ognjena Šešelja Akademac ipak ponio prednost u Trebinje i na domaćem terenu će nastojati da obezbijedi Prvu ligu Republike Srpske.

Super zanimljivu utakmicu odigrali su i Viktorija i Brod u Ribniku. Odlično je igrala Viktorija i u 22. minuti imala na svom kontu 4:1 poslije gola Dragana Mandića. Držali su taj rezultat do 33. minute, imali sve u svojim rukama, a onda se sve okrenulo. Odbio je Brod da se preda i da juri zaostatak na domaćem terenu, te se sa dva gola Bora Žarića i jednim Slobodana Pejičića vraća u susret i dolazi na 4:4. Duško Kaurin na kratko vraća prednost domaćinu, ali Dragan Sremac drugim golom na meču poravnava na 5:5, pa će odluka o prvoligašu pasti u Brodu.

Zahumlje je ranije savladalo Prijedora 6:1, dok Ugljevik i Čelinac igraju sutra (ponedjeljak, 20 sati).

KMF VIKTORIJA - KMF BROD 5:5 (3:1)
KSC Ribnik
Gledalaca: 250
Sudije: Siniša IVančević (Banja Luka) i Vladan Todorović (Čelinac)
Strijelci: 1:0 Ružičić 7, 1:1 Sremac 7, 2:1 Kaurin 13, 3:1 Banjac 19, 4:1 Mandić 22, 4:2 Žarić 33, 4:3 Žarić 37, 4:4 Pejičić 38, 5:4 Kaurin 39, 5:5 Sremac 40
Žuti kartoni: -

VIKTORIJA: Vračar, Mandić, Kaurin, Vučković, Jovanović, Ž. Stanišić, Pucar, Karać, Stojičić, Banjac, Nikić, Savanović, Ružičić, A. Stanišić

BROD: Vukičević, Pejičić, Sremac, S. Grozdanić, Prodanović, Đorđević, Vrač, Marinković, Žarić, Petrić, Ignjatić, M. Grozdanić

KMF LJUBIĆ - FC AKADEMAC 3:4 (0:1)
Sportska dvorana "Sloga", Prnjavor
Gledalaca: 120
Sudije: Goran Ilić (Doboj) i Aleksandar Railić (Banja Luka)
Strijelci: 0:1 Zečević 5, 1:1 Ćirković 21, 2:1 B. Žižak 21, 2:2 P. Šešelj 22, 2:3 O. Šešelj 25, 3:3 Mašić 28, 3:4 O. Šešelj 33
Žuti kartoni: Ćirković (Ljubić)

LJUBIĆ: Živković, B. Žižak, Mašić, N.Vasić, Ćirković, A. Vasić, Danilović, Njenjić, Pejašinović, Subotić, Sičanović

AKADEMAC: Stepanović, Janjoš, P. Šešelj, O. Šešelj, Zečević, Antunović, Belović, Aćimović, Milojević, Lojović, Milošević, Čečur