Sigurna pobjeda Podrinja

U 9. kolu prvoligaškog karavana, Podrinje je u Janji bilo sigurno. Savladana je Slavija iz Istočnog Sarajeva sa 3:1 (2:0).

Janjarci su i u najavama isticali da žele tri boda kako bi ostali u gornjem dijelu tabele. Domaćin je dobro otvorio susret jer je Sajtanović u 3. minutu matirao Trifkovića, a Vučić u 15. minutu udvostručio je prednost domaćih.

Na početku drugog dijela Vučić je još jednim golom osigurao pobjedu, a Slavija je  u finišu ublažila poraz preko Zečevića.

Podrinje zauzima peto mjesto sa 14 osvojenih bodova, dok je Slavija osma sa 11 bodova.

PODRINJE - SLAVIJA 3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Sajtanović (3), 2:0 Vučić (15), 3:0 Vučić (52), 3:1 Zečević (82).
Stadion: Podrinja u Janji.