Radniku bod u Tuzli

U okviru drugog kola Premijer lige BiH u Tuzli su se sastali Tuzla City i Radnik, a susret je okončan nepopularnim rezultatom 0:0 U desetoj minuti Kostić je šutirao nakon centaršuta Šećerovića, no pored gola da bi dvije minute kasnije šutirao upravo Šećerović, ali nije ozbiljnije ugrozio golmana Radnika.

Radović je u 14. loše šutirao baš kao i Mekić dvije minute kasnije. Prvu ozbiljniju šansu na utakmici smo vidjeli u 28. minuti. Hadžić je sjajno prošao i odigrao za Glišića kome je Fejzić odbranio fantastičnu šansu.

Pred sami kraj totalno nezanimljivog prvog poluvremena, ekipa Tuzle imala je priliku preko Nukića koji je loše šutirao, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0. Drugi dio susreta donio je još lošije poluvrijeme. Jedine dvije prilike na susretu imali su domaći fudbaleri, ali udarci Stjepanovića i Poturalića nisu ugrozili gol Lučića. Susret je okončan rezultatom 0:0 i obje ekipe su osvojile po jedan bod.

Tuzla siti - Rdanik 0:0

Stadion: Tušanj. Gledalaca: 1.700. Sudija: Peljto Irfan (Sarajevo). Žuti kartoni: Stjepanović, Efendić, Nukić, Šećerović (Tuzla Siti), Peco (Radnik).

Tuzla Siti: Fejzić, Efendić, Kostić, Kojić, Nukić, Čomor, Šećerović, Stjepanović, Mahmutović (46. Stokić, 56. Poturalić), Crnkić (46. Ziljkić), Stojčev.

Radnik: Lučić, Radović, Martinović, Vasić, Mekić, Peco, Hadžić (84. Bradonjić), Glišić (63. Đelmić), Đurić, Aleksić, Isić.