19.04.2024 05:02 Administrator DC

Olimpijakos bolji od Fenera

Fudbaleri Olimpijakosa, Aston Vile, Fiorentine i Briža plasirali su se večeras u polufinale Lige konferencije.   Olimpijakos je poslije 120 minuta u Istanbulu protiv Fenerbahčea izgubio prednost od 1:0, pa je odluka pala na penal lutriji. Trojica domaćih igrača - Dušan Tadić, Čengiz Under i Leonardo Bonući nisu bili precizni i Pirejci idu u polufinale.   Lil je...

19.04.2024 04:52 Administrator DC

Atalanta zaustavila Liverpul

Fudbaleri Atalante, Leverkuzena, Olimpika iz Marselja i Rome plasirali su se večeras u polufinale Lige Evrope.     Liverpul je u Bergamu savladao Atalantu 1:0 golom Mohameda Salaha iz penala u sedmom minutu, ali nedovoljno da se nadoknadi 0:3 sa Enfilda. Serija nepobjedivosti Leverkuzena i dalje traje. Novi njemački šampion izbjegao je poraz na...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.