05.03.2023 04:02 Administrator DC

Mbape ispisao istoriju

Fudbaleri PSŽ-a pobijedili su Nant sa 4:2 u 26. kolu francuske Lige 1. Golove za tim iz Pariza su postigli Lionel Mesi u 12. minutu, Hadjam je postigao autogol u 17. minutu, a gol koji je odlučio pobjednika je bio djelo Danila Pereire. Tačku na pobjedu PSŽ je u nadoknadi vremena postigao Kilijan Mbape koji je postigao 201. gol u dresu Svetaca i tako postao fudbaler sa najviše golova u...

29.08.2022 06:53 Administrator DC

Monaku bod protiv PSŽ

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Monaka remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u posljednjoj utakimci 4. kola francuske Lige 1.   PSŽ sada dijeli prvo mjesto na tabeli sa Olimpikom iz Marselja i Lensom sa 10 osvojenih bodova, dok je Monako došao do 5. boda i tek je na 12. poziciji. Liga 1, 4. kolo Petak: Ažaksio - Lil 1:3 (0:2) Bajala 84 - Jaziči 17, Bamba 43, Đalo 67...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.