25.03.2024 10:42 S. Papaz

Remi predpionira Željezničara i Slavije

Predpioniri Željezničara i Slavije odigrali su nerijeÅ”eno 1:1 u utakmici 12. kola lige predpionira Kantona Sarajevo grupa "A". Slavija je povela u 35. minuti, a gol postiže Đorđe Kokot. Izjednačenje domaćinu donosi Mihajlo Bulajić u 44. minuti i to je bio konačan rezultat utakmice. ŽELJEZNIČAR - SLAVIJA 1:1 (0:1) Teren sa vjeÅ”tačkom travom na Grbavici Gledalaca: 30 Sudija: Arif Močević...

15.10.2023 10:14 S. Papaz

Najmlađe selekcije Slavije neuspjeÅ”ne ovog vikenda

Najmlađe kategorije FK Slavija nisu imale uspjeha ovog vikenda u utakmicama Lige Kantona Sarajevo. Predpioniri Slavije su na domaćem terenu poraženi od vrÅ”anjaka sarajevskog Željezničara 4:2. Imali su izabranici Bojana Kuljanina prednost 2:0 golovima Gogića i Kokota, vodili na poluvremenu 2:1, ali su u drugom poluvremenu pali i doživjeli poraz 4:2. Pioniri Slavije doživjeli su ubjedljiv...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.