21.03.2022 08:22 R. ŠeŔlak

Nikić i Å eÅ”lak pogađali po dva puta!

U okviru 13.kola Omladinske lige Bosne i Hercegovine, odigrana je utakmica između kadeta FK Sloga Doboj i FK Alfa Modriča. Slavila je domaća ekipa Sloge rezultatom 4:1. Ā  Kadeti oba tima su pokazali jednu dobru igru. U toku prvog poluvremena ekipe su bile otprilike izjednačene i na poluvrijeme se otiÅ”lo sa nerijeÅ”enim rezultatom bez golova. U drugom poluvremenu igrači Sloge su uspjeli...

01.04.2018 13:29 sportdc.net

Alfa Modriča razbila Brčake, Sloga Doboj bolja od Zvijezde

Kadeti Alfa Modriče su danas na svom terenu razbili Jedinstvo iz Brčkog sa 7:0 u utakmici 16. kola Omladinske lige BiH grupa Sjever A. Het trik je postigao Viktor Paležnica, dva puta se u strijelce upisao Igor Draganović, jednom Miroslav Mišanović, a autogol je postigao Lazar Krošnjar. Dobojska Sloga je na svom terenu slavila protiv Zvijezde iz Gradačca sa 3:1 u derbiju...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.