3.set
25 : 17

Kakanj rutinski do pobjede

20.02.2018 Administrator DC

Izabranici Almira Aganovića ostali su i dalje na drugom mjestu talele Premijer lige, pobjegli su tri boda trećerm Radniku,  lider Mladost, dva kola prije kraje ligaškog dijela sezone u plej of i matematički ulazi za prvog mjesta, a Fočaci i definitivno sele u Prvu ligu Republike Srpske.U narednom kolu u subotu 24. februara Kakanjci u derbiju dočekuju lidera Mladost ,a dMagić ide na noge odbojkašima Lukavca

Domaćini dobijaju i treć set  razultatom   i riješavaju meč u svoju korist sa maksimalnih 3:0 po setovima 25.15, 25:19 i 25:17

Dragan Matović sa dva vezana poena smanjuje na 15:14, trenutno tajm-aut Kakanj.

Kakanj u seriji, sjajan blok Danila Ružića za 15:11.

Gosti se probudili, Miodrag Vasić drži Maglić u igri , na tehničkom tajm autu u 4. setu izabranici Almira Aganovića minimalno vode 12:11.

Počeo treći set i nastavlja se odlično izdanje domaćina i na početku vode 9:4

"Cermentari" diktiraju tempo, kontrolišu igru i ruitinski privode drugi set  s razultatom 25:19 za vodstvo od 2:0.

Domaćini dodali gas, lijepo kuvanje tehničara Armina Fejzovića i Kakanj vodi 19:15

Miodrag Vasić, Dragan Matović i Aleksandar Skakavac drže Maglić u igri, na tehničkom tajm autu u drugom setu gosti vode 10:12

Počeo je i drugi period igre, a razultat je 6:6

Rutinski domaćini, kraju priveli prvi set 25:15 za vođstvo 1:0

"Cementari" diktiraju tempo u finišu prvog seta vode 20:14.

Kakanj vodi 16:12, a trener Fočaka Milan Matović traži drugi tajm-aut

Na prvom tehničkom tajm autu Kakanj ima prednost 12:8

Pred oko pedesetak gledalaca krenuo je meč između odbojkaša Kaknja i Maglića, a na početku susreta razultat je  6:4 za domaćine.

Večeras je u Kaknju na programu poslednji meč 16. kola Premijer lige BiH, sastaju se druga i deseta, poslednja ekipa sa ligaške tabele, Kakanj i Maglić iz Foče, pretićemo ovaj susret.

Kakanjci traže potvrdu druge pozicije, a odbojkaši iz Foče vide poslednju  šansu da izbore opstanak, pa se očekuje velika borba.

oK Maglić

Utakmica između odbojkaša Kaknja i Maglića igra se u Sportskoj dvorani "Kakanj", sa početkom od 18,00 sati. Meč će suditi Adnan Kološ iz Sarajeva i Ivana Bartula Gustin iz Neuma, dok je delegat - kontrolor Adem Rošajac iz Hrasnice. Pratimo ovaj susret, evo i sastava ekipa.

OK Kakanj: kapiten Fejzović, Ružić, Tadić Zenović, Krivokapa, Šljivo, libero Mustafić Vehab, Škulj, Begić, Pinjić i  Fazlić Treneri Almir Aganović i Mirza Demir

OK Maglić: kapiten D. Matović, libero Mićević, Bjelogrlić, Skakavac, Mališ, Vuković, Vasić, Brković, Prodanović, Blagojević Treneri: Milan Matović, Jovasče Mašič

PIŠE: ČEDO MATOVIĆ