Grešku golmana Ravne Zovik iskorištava Mladi Zadrugar
24'

Nastavlja se dominacija Mladog Zadrugara

08.04.2019 Sport DC Brcko

NK Mladi Zadrugar u gostima kod Ravne Zovik je odnio 3 nova boda koja ih održavaju na putu odlaska u Prvu županijsku ligu Posavine..

Mladi Zadrugar je poveo već u 24' kada je igrač Mladog Zadrugara iskoristio veliku grešku vratara.

Bez obzira na primljeni gol, Zovik je u nekoliko navrata zaprijetio golu Mladog Zadrugara ali bez učinka. Kako se kraj utakmice bližio, padala je koncetracija među redove Zovika što Zadrugar pametno iskorištava, uspijeli su kontra napadima da iznenade ekipu Zovika i tako dođu do novog gola u 81'.minuti.

U 86' ,igrač Zovika se spleo sa igračem Mladog Zadrugara te u kontaktu ga udario po glavi pa je sudija pokazao direktan   na crveni karton , a samo nekoliko minuta poslje toga dolazi penal za Mladi Zadrugar koji iskorištavaju i tako boilježe sigurnu pobijedu. U 93' došao je "šlag na tortu" za Zadrugar kada iskorištavaju novi kontra napad i gol za konačnih 4-0.

Mladi Zadrugar je ozbiljni konkurent za Prvu ligu, za poraz u ovoj sezoni još nisu saznali dok je Zoviku ovo već četvrti poraz u sezoni.