Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.04.2019 16:30 | Zrinjski | 2 : 0 | Krupa | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
GOŠK
Gabela
|
07.04.2019 16:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | GOŠK |
Omarska
Omarska
|
|
Karanovac
Karanovac
|
07.04.2019 16:00 | Omarska | 4 : 1 | Karanovac | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
07.04.2019 16:00 | Ozren | 0 : 3 | Ljubić | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Polet 1926
Brod
|
07.04.2019 16:00 | Vranjak | 3 : 0 | Polet 1926 |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Velež
Nevesinje
|
07.04.2019 16:00 | Ilićka 01 | 1 : 3 | Velež | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.04.2019 16:00 | Glasinac 2011 | 1 : 2 | Leotar | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
07.04.2019 16:00 | Stakorina | 0 : 0 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
07.04.2019 16:00 | Proleter | 3 : 2 | Mladost(R) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Drina HE |
BSK
Banja Luka
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
07.04.2019 11:00 | BSK | 1 : 0 | Sloga | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Progres
Kneževo
|
07.04.2019 11:00 | FSA | 2 : 1 | Progres | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Krajina
Banja Luka
|
07.04.2019 15:00 | OFK Brdo | 3 : 0 | Krajina | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
07.04.2019 15:00 | Partizan | 0 : 2 | Borac | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
07.04.2019 15:00 | Naprijed | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
07.04.2019 15:00 | Gorica | 2 : 1 | Lijevče |
Sloga
Jakeš
|
|
Trebava
Osječani
|
07.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Trebava | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Željezničar
Doboj
|
07.04.2019 16:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Željezničar | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
07.04.2019 16:00 | Rudanka | 2 : 2 | Mineral | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Vučijak
Majevac
|
07.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Vučijak | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Hajduk
Batkuša
|
07.04.2019 16:00 | Naša krila | 0 : 1 | Hajduk |
Podrinje
Tršić
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
07.04.2019 16:00 | Podrinje | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
07.04.2019 16:00 | Majevica | 0 : 3 | BSK Ledinci | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
07.04.2019 16:00 | Vlasenica | 4 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
07.04.2019 16:00 | OFK Trnovica | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Birač
Derventa
|
07.04.2019 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Birač | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Omladinac
Potočari
|
07.04.2019 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Čelopek
Čelopek
|
07.04.2019 16:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | Čelopek | ||||||
Milići
Milići
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
07.04.2019 16:00 | Milići | 2 : 1 | OFK Šekovići |
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
07.04.2019 15:30 | Radnik | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
07.04.2019 11:00 | Gomjenica | 0 : 1 | Plamen | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Ljubija
Ljubija
|
07.04.2019 15:30 | Brzi | 3 : 6 | Ljubija | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
07.04.2019 15:30 | Svodna | 1 : 1 | Mrakovica | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
07.04.2019 15:30 | Slaven | 7 : 2 | OFK Ravan |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
07.04.2019 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Mladi Krajišnik | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Kozara
Turjak
|
07.04.2019 16:00 | Biseri | 0 : 4 | Kozara | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
07.04.2019 16:00 | Župa | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
07.04.2019 16:00 | Potkozarje | 3 : 5 | Sloga DIPO | ||||||
Borac
Maglajani
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
07.04.2019 16:00 | Borac | 4 : 1 | Torpedo | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
07.04.2019 16:00 | 13 Skojevki | 4 : 1 | Kalemi |
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Borac
Drvar
|
07.04.2019 15:30 | Polet Krajišnik | 7 : 1 | Borac | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
07.04.2019 15:30 | Šnjegotina | 2 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
07.04.2019 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
07.04.2019 15:30 | Džaja | 3 : 2 | Gomionica | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
07.04.2019 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | Rekreativo |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Ukrina
Čečava
|
07.04.2019 15:30 | Sloga 73 | 4 : 2 | Ukrina | ||||||
Borac(O)
Osinja
|
|
Borac(K)
Kotorsko
|
07.04.2019 15:30 | Borac(O) | 5 : 0 | Borac(K) | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
07.04.2019 15:30 | Budućnost | 3 : 2 | Pelagićevo | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
07.04.2019 15:30 | BSK | 5 : 1 | Bratstvo | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Trebavac
Vranjak
|
07.04.2019 15:30 | Skugrić 1964 | 1 : 2 | Trebavac | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Rudar
Stanari
|
07.04.2019 15:30 | Hajduk | 4 : 2 | Rudar | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
07.04.2019 15:30 | Borac(BL) | 1 : 0 | Kladari Gornji |
Jugović
Gredice 1
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
07.04.2019 16:00 | Jugović | 1 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
07.04.2019 16:00 | OFK Brezik | 3 : 3 | Slijepčevići | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
07.04.2019 16:00 | Grčica | 2 : 2 | Sava 04 | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
07.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Obilić
Krepšić
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Obilić | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Gredice
Gredice 1
|
07.04.2019 16:00 | Mladost(S) | 2 : 1 | Gredice | ||||||
Mladost(L)
Lončari
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
07.04.2019 16:00 | Mladost(L) | 1 : 4 | Mladost 2003 |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Novo doba
Čardačine
|
07.04.2019 16:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Novo doba | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Balatun
Balatun
|
07.04.2019 16:00 | Kolektiv | 1 : 5 | Balatun | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
07.04.2019 16:00 | Semberija | 0 : 3 | Miloš Obilić | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
07.04.2019 16:00 | Priboj | 5 : 2 | Stević Jovan | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
07.04.2019 16:00 | OFK Magnojević | 1 : 2 | Obarska | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
07.04.2019 16:00 | Drina | 0 : 1 | OFK Janja 2009 |
Jadar
Kasaba
|
|
Pecka
Roćević
|
07.04.2019 16:00 | Jadar | 5 : 0 | Pecka | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Polet
Kravica
|
07.04.2019 12:00 | Jasenica | 2 : 1 | Polet | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Branjevo
Branjevo
|
07.04.2019 16:00 | Jardan | 2 : 2 | Branjevo | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Borac
Osmaci
|
07.04.2019 16:00 | Tabanci | 2 : 0 | Borac | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Lokanj
Lokanj
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Lokanj |
Knežopoljac
Knežica
|
|
Rudar
Blagaj
|
07.04.2019 15:30 | Knežopoljac | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Rasavci
Rasavci
|
07.04.2019 15:30 | Berek 1975 | 3 : 3 | Rasavci | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
07.04.2019 15:30 | Kozara | 5 : 2 | Radnik Urije |
Obradovac
Gradiška
|
|
Mladost
Seferovci
|
07.04.2019 16:30 | Obradovac | 6 : 0 | Mladost | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Bratstvo(O)
Orahova
|
07.04.2019 16:30 | Laminci | 8 : 0 | Bratstvo(O) | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Polet
Elezagići
|
07.04.2019 16:30 | Romanovci | 1 : 3 | Polet |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
07.04.2019 11:00 | Polet | 3 : 2 | Vrbas | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
07.04.2019 16:00 | OFK Nožičko | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Bratstvo
Povelič
|
07.04.2019 16:00 | Crvena zemlja | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Milan
Kosjerovo
|
07.04.2019 16:00 | Crni vrh | 8 : 1 | Milan |
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
07.04.2019 15:30 | 27. Juli | 6 : 1 | Zadrugar | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Zborište
Zborište
|
07.04.2019 15:30 | Polet | 3 : 2 | Zborište | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
4. juli
Pojezna
|
07.04.2019 15:30 | Željezničar | 3 : 3 | 4. juli |
Posavina
Miloševac
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
07.04.2019 15:00 | Posavina | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Crkvina
Crkvina
|
07.04.2019 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Crkvina | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
07.04.2019 15:00 | Partizan | 1 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
07.04.2019 15:00 | Mladost(ST) | 4 : 0 | Sloga |
Čelik
Grbavica
|
|
Polet
Čović Polje
|
07.04.2019 11:00 | Čelik | 3 : 2 | Polet | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
07.04.2019 11:00 | Bobetino Brdo | 2 : 2 | Budućnost Red Star | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
07.04.2019 11:00 | Sveti Jovan | 1 : 1 | Sloboda |
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
07.04.2019 16:30 | Koridor 2011 | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
07.04.2019 16:30 | Magnojević 2001 | 3 : 1 | Ljeljenča | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Polet
Mala Obarska
|
07.04.2019 16:30 | Proleter | 4 : 1 | Polet | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Građanski
Bijeljina
|
07.04.2019 16:30 | Sloga 94 | 4 : 4 | Građanski | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
07.04.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Kovačići 08 |
Pobjeda
Triješnica
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
07.04.2019 16:30 | Pobjeda | 1 : 1 | Ostojićevo | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
07.04.2019 16:30 | VSK | 3 : 3 | Ljeskovac | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Glogovac
Glogovac
|
07.04.2019 16:30 | Međaši | 2 : 1 | Glogovac | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Drina
Batar
|
07.04.2019 16:30 | Borac | 1 : 3 | Drina | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
07.04.2019 16:30 | Tavna | 2 : 3 | Sloga 2 | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
OFK Batković
Batković
|
07.04.2019 16:30 | Polet | 3 : 0 | OFK Batković |
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
07.04.2019 10:30 | Borac | 2 : 0 | Mladen Perić | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Lazarevica
Čengić
|
07.04.2019 10:30 | Sloga | 1 : 0 | Lazarevica | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Piperci
Piperci
|
07.04.2019 10:30 | Budućnost | 4 : 1 | Piperci | ||||||
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
|
Modran
Modran
|
07.04.2019 10:30 | OFK Buk | 3 : 2 | Modran |
Mladost(VO)
Velika Obarska
|
|
Sava
Gradac
|
07.04.2019 10:30 | Mladost(VO) | 5 : 1 | Sava | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Zenit
Bijeljina
|
07.04.2019 10:30 | Gorica | 1 : 2 | Zenit |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
07.04.2019 16:00 | Olimpik | 3 : 0 | Metalleghe BSI |
Busovača
Busovača
|
|
Vlašić
Turbe
|
07.04.2019 16:00 | Busovača | 0 : 2 | Vlašić | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Krajina
Cazin
|
07.04.2019 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Krajina | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
07.04.2019 16:00 | Brekovica 78 | 9 : 0 | Bratstvo | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
07.04.2019 16:00 | Kiseljak | 3 : 1 | Krajišnik |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Mramor
Mramor
|
07.04.2019 16:00 | Dinamo | 3 : 1 | Mramor | ||||||
Seona
Seona
|
|
Svatovac
Poljice
|
07.04.2019 16:00 | Seona | 3 : 1 | Svatovac | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Mladost
Malešići
|
07.04.2019 16:00 | Čelić | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
07.04.2019 16:00 | Prokosovići | 0 : 1 | Gradina | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
07.04.2019 16:00 | Priluk | 3 : 2 | Bosna(M) |
Vis
Kosova
|
|
Natron
Maglaj
|
07.04.2019 16:00 | Vis | 2 : 3 | Natron | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Radnik
Hadžići
|
07.04.2019 16:00 | Usora | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bosna Union | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
07.04.2019 16:00 | Žepče | 1 : 0 | Ilijaš | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Borac
Jelah
|
07.04.2019 16:00 | Moševac | 3 : 2 | Borac |
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
07.04.2019 16:00 | Bjelopoljac | 2 : 2 | Branitelj | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Turbina
Jablanica
|
07.04.2019 16:00 | Kamešnica | 3 : 1 | Turbina | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
07.04.2019 16:00 | Brotnjo | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Neum
Neum
|
|
Troglav 1918
Livno
|
07.04.2019 16:00 | Neum | 3 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Grude
Grude
|
|
Posušje
Posušje
|
07.04.2019 16:00 | Grude | 1 : 0 | Posušje |
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
07.04.2019 16:00 | Mladost(P) | 4 : 2 | Omladinac 75 |
Mladost
Nević Polje
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
07.04.2019 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Elektrobosna | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Fojnica
Fojnica
|
07.04.2019 16:00 | Radnik | 2 : 1 | Fojnica | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
07.04.2019 16:00 | Dnoluka | 2 : 5 | Kaćuni |
Napredak
Matići
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
07.04.2019 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Mladost(S) | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
07.04.2019 16:30 | Sloga(T) | 1 : 3 | Mladost(DS) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Bok
Bok
|
07.04.2019 16:30 | 19 srpanj | 2 : 1 | Bok | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Hajduk
Orašje
|
07.04.2019 16:30 | Dragovoljac | 1 : 0 | Hajduk | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
07.04.2019 16:30 | Mladost (D) | 0 : 2 | Dizdaruša | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
07.04.2019 16:30 | Kostrč | 0 : 2 | Vitanovići 78 |
DSK
Devetak
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
07.04.2019 16:00 | DSK | 3 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
07.04.2019 16:00 | Vražići 92 | 2 : 0 | Mladost(B) | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
07.04.2019 16:00 | Željezničar | 2 : 1 | Trešnjevka | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
07.04.2019 16:00 | Orahovica 74 | 1 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Mladost(K)
Kikači
|
|
Rijeka
Šerići
|
07.04.2019 16:00 | Mladost(K) | 6 : 1 | Rijeka | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
07.04.2019 16:00 | Polet | 0 : 1 | Omazići 1937 | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Proleter
Slavinovići
|
07.04.2019 16:00 | Doboj Istok | 2 : 0 | Proleter |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Proleter
Makljenovac
|
07.04.2019 15:30 | Novi Šeher | 2 : 2 | Proleter | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
07.04.2019 15:30 | Stupčanica | 1 : 0 | Zmaj | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Fortuna
Zenica
|
07.04.2019 15:30 | Vareš | 4 : 2 | Fortuna |
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Mladost
Župča
|
07.04.2019 13:30 | Pofalićki | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Bojnik
Bojnik
|
07.04.2019 11:00 | Omadinac | 2 : 4 | Bojnik | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
07.04.2019 16:00 | Ozren | 1 : 1 | Biser 96 |
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
07.04.2019 11:00 | Vrbanjuša | 0 : 3 | Igman | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Stup
Sarajevo
|
07.04.2019 11:00 | Butmir | 2 : 1 | Stup |
Lokomotiva
Mostar
|
|
Mostar
Mostar
|
07.04.2019 16:30 | Lokomotiva | 2 : 5 | Mostar | ||||||
Višići
Višići
|
|
Iskra
Stolac
|
07.04.2019 16:30 | Višići | 0 : 2 | Iskra | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Buna
Buna
|
07.04.2019 15:00 | Blagaj | 5 : 2 | Buna |
Šantići
Šantići
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
07.04.2019 16:00 | Šantići | 3 : 2 | Brnjaci | ||||||
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
07.04.2019 16:00 | Nova Bila | 1 : 2 | Bilalovac | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
07.04.2019 16:00 | Karaula | 5 : 2 | OFK Lugovi |
OFK Brčko
Brčko
|
|
Mladost
Vidovice
|
07.04.2019 16:30 | OFK Brčko | 3 : 2 | Mladost | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Korpar
Grebnice
|
07.04.2019 16:30 | Tramošnica | 2 : 4 | Korpar | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
07.04.2019 16:30 | Ravne | 0 : 4 | Mladi Zadrugar | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
07.04.2019 16:30 | Dinamo 75 | 0 : 2 | Frankopan |
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
12 decembar
Rajska
|
07.04.2019 16:00 | Trebava | 2 : 1 | 12 decembar | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
07.04.2019 16:00 | Sloboda | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Voćar
Šatorovići
|
07.04.2019 16:00 | OFK Međiđa | 3 : 0 | Voćar | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Koraj
Koraj
|
07.04.2019 16:00 | Izbor | 1 : 1 | Koraj | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
OFK Vida
Vida
|
07.04.2019 16:00 | Ograđenovac | 2 : 1 | OFK Vida | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
07.04.2019 16:00 | Graničar | 2 : 4 | Omladinac 68 |
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Sloga
Bikodže
|
07.04.2019 16:00 | Mladost(D) | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Mramor
Babice
|
07.04.2019 16:00 | Orahovica 77 | 2 : 1 | Mramor | ||||||
Turija
Turija
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
07.04.2019 16:00 | Turija | 0 : 3 | Stjepan Polje | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
07.04.2019 16:00 | 25 maj | 1 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
07.04.2019 16:00 | Pribava | 3 : 0 | Bukovik | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
07.04.2019 16:00 | BSK | 4 : 1 | Mladost(P) | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
07.04.2019 16:00 | Polet | 1 : 6 | Rudar |
Vrana
Banovići Selo
|
|
Srnica
Treštenica
|
07.04.2019 16:00 | Vrana | 2 : 0 | Srnica | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Napredak
Tupkovići
|
07.04.2019 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Napredak | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Metalac
Živinice
|
07.04.2019 16:00 | Mladost 78 | 6 : 0 | Metalac | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Slatina
Bašigovci
|
07.04.2019 16:00 | Rainci | 1 : 0 | Slatina |
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Uskok
Dobrinje
|
07.04.2019 | Bratstvo | 3 : 0 | Uskok | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Omladinac
Porijećani
|
07.04.2019 17:00 | Liješeva | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Moštre
Moštre
|
07.04.2019 | Poriječani | 4 : 0 | Moštre | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Monjare
Kološići
|
07.04.2019 | Ljiljan | 2 : 1 | Monjare | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Dijamant
Grđevac
|
07.04.2019 16:30 | Kralupi | 0 : 0 | Dijamant |
Brka 1948
Brka
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
07.04.2019 16:00 | Brka 1948 | 8 : 1 | Rahićki ljiljani | ||||||
Sloboda
Mujkići-Brčko
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
07.04.2019 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Napredak |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Memići
Memići
|
07.04.2019 | Mladost | 3 : 0 | Memići | ||||||
Radnik 018
Lipnica
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
07.04.2019 | Radnik 018 | 0 : 0 | Spreča | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
07.04.2019 | Pasci 78 | 1 : 1 | Krušik | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Sapna
Sapna
|
07.04.2019 | Bijeljevac | 0 : 3 | Sapna |
Jablanica
Barice
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
07.04.2019 12:00 | Jablanica | 2 : 4 | Budućnost | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
07.04.2019 12:00 | Toplice | 3 : 0 | Gornje Dubrave | ||||||
Mladost
Suha
|
|
Oskova
Oskova
|
07.04.2019 12:00 | Mladost | 3 : 0 | Oskova |
Dinamo
Vranje
|
|
Radnik
Surdulica
|
07.04.2019 17:00 | Dinamo | 0 : 3 | Radnik | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Partizan
Beograd
|
07.04.2019 17:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Partizan | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Mladost
Lučani
|
07.04.2019 17:00 | Čukarički | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Zemun
Zemun
|
07.04.2019 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Zemun | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Rad
Beograd
|
07.04.2019 17:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Rad | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
07.04.2019 17:00 | Voždovac | 1 : 0 | Mačva | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
07.04.2019 17:00 | Radnički (N) | 5 : 1 | OFK Bačka | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
07.04.2019 19:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Proleter |
Budućnost
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Iskra | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Zeta
Golubovci
|
07.04.2019 16:00 | OFK Petrovac | 0 : 2 | Zeta | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
Grbalj
Radanovići
|
07.04.2019 16:00 | Lovćen | 1 : 1 | Grbalj | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
07.04.2019 16:00 | Mornar | 0 : 3 | Sutjeska |
Dečić
Tuzi
|
|
Berane
Berane
|
07.04.2019 16:00 | Dečić | 0 : 3 | Berane | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
07.04.2019 16:00 | Otrant-Olympic | 0 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
07.04.2019 16:00 | Arsenal | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Bokelj
Kotor
|
07.04.2019 16:00 | Kom | 2 : 1 | Bokelj | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
07.04.2019 16:00 | Jezero | 1 : 0 | Igalo |
Everton
Liverpool
|
|
Arsenal
London
|
07.04.2019 15:05 | Everton | 1 : 0 | Arsenal |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Leganés
Leganés
|
07.04.2019 12:00 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Leganés | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Villarreal
Villarreal
|
07.04.2019 20:45 | Real Betis | 2 : 1 | Villarreal | ||||||
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
07.04.2019 18:30 | Celta de Vigo | 3 : 1 | Real Sociedad | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
07.04.2019 14:00 | Getafe | 1 : 0 | Athletic Club | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Huesca
Huesca
|
07.04.2019 18:30 | Levante | 2 : 2 | Huesca | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Sevilla
Sevilla
|
07.04.2019 16:15 | Real Valladolid | 0 : 2 | Sevilla |
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
|
Werder
Bremen
|
07.04.2019 18:00 | Borussia Mönchengladbach | 1 : 1 | Werder | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
07.04.2019 15:30 | Augsburg | 0 : 4 | Hoffenheim |
Internazionale
Milano
|
|
Atalanta
Bergamo
|
07.04.2019 18:00 | Internazionale | 0 : 0 | Atalanta | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Empoli
Empoli
|
07.04.2019 15:00 | Udinese | 3 : 2 | Empoli | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Frosinone
Frosinone
|
07.04.2019 12:30 | Fiorentina | 0 : 1 | Frosinone | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Genoa
Genova
|
07.04.2019 20:30 | Napoli | 1 : 1 | Genoa | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
07.04.2019 18:00 | Lazio | 2 : 2 | Sassuolo | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
SPAL
Ferrara
|
07.04.2019 15:00 | Cagliari | 2 : 1 | SPAL |
Nice
Nice
|
|
Montpellier
Montpellier
|
07.04.2019 17:00 | Nice | 1 : 0 | Montpellier | ||||||
PSG
Paris
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
07.04.2019 21:00 | PSG | 2 : 2 | Strasbourg | ||||||
Reims
Reims
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
07.04.2019 15:00 | Reims | 1 : 1 | Lille | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Nantes
Nantes
|
07.04.2019 15:00 | Toulouse | 1 : 0 | Nantes |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Travnik
Travnik
|
07.04.2019 11:00 | Mladost | 4 : 0 | Travnik | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.04.2019 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Krupa | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Borac
Banja Luka
|
07.04.2019 13:00 | Čelik | 1 : 0 | Borac | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.04.2019 16:30 | Sarajevo | 1 : 0 | Slavija |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
07.04.2019 12:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
07.04.2019 12:00 | Kozara | 0 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
07.04.2019 12:00 | Podgrmeč | 4 : 0 | Sloga |
Tekstilac
Derventa
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
07.04.2019 12:00 | Tekstilac | 0 : 6 | Bratstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Proleter
Teslić
|
07.04.2019 12:00 | Ilićka 01 | 3 : 2 | Proleter | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Sloga
Doboj
|
07.04.2019 12:00 | Borac | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
07.04.2019 12:00 | Zvijezda | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Orašje
Orašje
|
07.04.2019 12:00 | Modriča | 4 : 3 | Orašje |
Budućnost
Banovići
|
|
Podrinje
Janja
|
07.04.2019 12:00 | Budućnost | 5 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
07.04.2019 12:00 | Sloga(GC) | 5 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnički
Lukavac
|
07.04.2019 12:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | Radnički | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
07.04.2019 12:00 | Gradina | 1 : 3 | Tuzla City |
Goražde
Goražde
|
|
Sutjeska
Foča
|
07.04.2019 13:00 | Goražde | 1 : 6 | Sutjeska |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
07.04.2019 13:00 | Novi Travnik | 2 : 1 | Kiseljak | ||||||
Borac
Jelah
|
|
FK Vitez
Vitez
|
07.04.2019 13:00 | Borac | 3 : 4 | FK Vitez |
Čapljina
Čapljina
|
|
Igman
Konjic
|
07.04.2019 13:00 | Čapljina | 0 : 1 | Igman | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Velež
Mostar
|
07.04.2019 13:00 | Stolac | 2 : 1 | Velež | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
GOŠK
Gabela
|
07.04.2019 13:00 | Tomislav | 3 : 1 | GOŠK |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zrinjski
Mostar
|
07.04.2019 16:30 | Krupa | 2 : 4 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
07.04.2019 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Široki Brijeg |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.04.2019 14:00 | Tuzla Siti | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
07.04.2019 14:30 | Mladost | 0 : 2 | Zvijezda 09 |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
07.04.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 7 : 0 | Sloboda | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
07.04.2019 10:00 | Kozara | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Borac
Banja Luka
|
07.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Borac | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
07.04.2019 10:00 | Podgrmeč | 8 : 0 | Sloga |
Tekstilac
Derventa
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
07.04.2019 10:00 | Tekstilac | 2 : 4 | Bratstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Proleter
Teslić
|
07.04.2019 10:00 | Ilićka 01 | 6 : 0 | Proleter | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Sloga
Doboj
|
07.04.2019 10:00 | Borac | 0 : 6 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
07.04.2019 10:00 | Zvijezda | 6 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Orašje
Orašje
|
07.04.2019 10:00 | Modriča | 6 : 0 | Orašje |
Budućnost
Banovići
|
|
Podrinje
Janja
|
07.04.2019 10:00 | Budućnost | 12 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
07.04.2019 10:00 | Sloga(GC) | 2 : 4 | Sloga(T) | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnički
Lukavac
|
07.04.2019 10:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Radnički | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
07.04.2019 10:00 | Gradina | 1 : 0 | Tuzla City |
Goražde
Goražde
|
|
Sutjeska
Foča
|
07.04.2019 11:00 | Goražde | 3 : 0 | Sutjeska | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.04.2019 13:00 | Olimpik | 4 : 3 | Slavija |
NK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
07.04.2019 11:00 | NK Vitez | 4 : 1 | Travnik | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
07.04.2019 11:00 | Novi Travnik | 2 : 1 | Kiseljak | ||||||
Borac
Jelah
|
|
FK Vitez
Vitez
|
07.04.2019 11:00 | Borac | 3 : 1 | FK Vitez |
Čapljina
Čapljina
|
|
Igman
Konjic
|
07.04.2019 11:00 | Čapljina | 5 : 1 | Igman | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Velež
Mostar
|
07.04.2019 11:00 | Stolac | 0 : 4 | Velež |
Krupa
Krupa
|
|
Zrinjski
Mostar
|
07.04.2019 15:00 | Krupa | 2 : 0 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
07.04.2019 14:00 | Sloboda | 2 : 0 | Široki Brijeg |
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.04.2019 12:00 | Tuzla City | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
07.04.2019 13:00 | Mladost | 0 : 0 | Zvijezda 09 |
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
|
Polet 1926
Brod
|
07.04.2019 10:00 | Sloga(S) | 0 : 4 | Polet 1926 |
Drina
Zvornik
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
07.04.2019 10:00 | Drina | 4 : 1 | Ilićka 01 |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Polet 1926
Brod
|
07.04.2019 11:30 | Radnik Urije | 6 : 1 | Polet 1926 |
Sloga
Srbac
|
|
Borac
Šamac
|
07.04.2019 14:00 | Sloga | 0 : 0 | Borac | ||||||
Čelik
Doboj
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
07.04.2019 10:00 | Čelik | 0 : 1 | Jedinstvo |
Emina
Mostar
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
07.04.2019 15:00 | Emina | 0 : 1 | Banja Luka |
Salines
Tuzla
|
|
Centar
Sarajevo
|
07.04.2019 20:00 | Salines | 3 : 0 | Centar |
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
07.04.2019 20:30 | Zrinjski | 77 : 63 | Široki |
Student
Mostar
|
|
Bratunac
Bratunac
|
07.04.2019 18:00 | Student | 69 : 75 | Bratunac |
Leotar
Trebinje
|
|
Sokolac
Sokolac
|
07.04.2019 20:00 | Leotar | 86 : 78 | Sokolac |
Modriča
Modriča
|
|
Teslić
Teslić
|
07.04.2019 | Modriča | 80 : 52 | Teslić | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Rudar
Ugljevik
|
07.04.2019 | Rudar 2015 | 81 : 72 | Rudar | ||||||
WBS
Teslić
|
|
Šamac
Šamac
|
07.04.2019 | WBS | 91 : 64 | Šamac |
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
07.04.2019 | OKK Borac Mako Print | 52 : 71 | Lijevče |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
07.04.2019 19:00 | RMU Banovići | 89 : 69 | Orlovi |
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Orlovi 2
Banja Luka
|
07.04.2019 16:00 | Igman | 78 : 102 | Orlovi 2 |
Bosna
Sarajevo
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
07.04.2019 19:00 | Bosna | 2 : 3 | Gradina-Herceg |
Kozara
Gradiška
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
07.04.2019 15:00 | Kozara | 0 : 3 | Ljubinje |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
07.04.2019 11:00 | ŽOK Leotar | 3 : 0 | Kotor Varoš | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Drina
Zvornik
|
07.04.2019 13:30 | Prijedor | 0 : 3 | Drina | ||||||
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Drina
Zvornik
|
07.04.2019 16:00 | ŽOK Leotar | 3 : 1 | Drina |
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Velež
Mostar
|
07.04.2019 | Vogošča Poljine Hills 2 | 19 : 23 | Velež | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Jajce
Jajce
|
07.04.2019 | Donji Vakuf | 24 : 34 | Jajce | ||||||
Briješće
Sarajevo
|
|
Međugorje
Međugorje
|
07.04.2019 | Briješće | 29 : 27 | Međugorje |
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Goražde
Goražde
|
07.04.2019 19:00 | Sloga(GV-U) | 25 : 22 | Goražde |
Drina
Zvornik
|
|
Čelinac
Čelinac
|
07.04.2019 18:00 | Drina | 34 : 30 | Čelinac | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Hercegovac
Bileća
|
07.04.2019 15:00 | Kozara | 31 : 19 | Hercegovac | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
07.04.2019 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 28 : 27 | Bijeljina |
Iskra(S)
Stolac
|
|
Živinice
Živinice
|
07.04.2019 | Iskra(S) | 26 : 12 | Živinice | ||||||
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Zrinjski
Mostar
|
07.04.2019 | Iskra(B) | 0 : 10 | Zrinjski | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Turbina
Jablanica
|
07.04.2019 | Neretva | 32 : 30 | Turbina |
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
07.04.2019 17:00 | Hrasnica | 21 : 25 | Ilidža | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
07.04.2019 17:00 | Mira | 42 : 35 | Jedinstvo(T) |
Radnik
Bijeljina
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
07.04.2019 18:00 | Radnik | 25 : 21 | Knežopoljka | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Rogatica
Rogatica
|
07.04.2019 19:00 | Borja | 18 : 18 | Rogatica |