Jug
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
25.04.2019 17:00 | Jug | 4 : 5 | Novi Grad |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
25.04.2019 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Partizan | ||||||
Mladost
Lučani
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
25.04.2019 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Vojvodina | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Čukarički
Beograd
|
25.04.2019 15:30 | Radnički (N) | 2 : 2 | Čukarički | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Proleter
Novi Sad
|
25.04.2019 18:00 | Napredak | 2 : 0 | Proleter |
Spartak ŽK
Subotica
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
25.04.2019 18:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | OFK Bačka | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Zemun
Zemun
|
25.04.2019 18:00 | Mačva | 1 : 5 | Zemun | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Dinamo
Vranje
|
25.04.2019 18:00 | Radnik | 1 : 1 | Dinamo | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Rad
Beograd
|
25.04.2019 18:00 | Voždovac | 1 : 1 | Rad |
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Real Madrid
Madrid
|
25.04.2019 21:30 | Getafe | 0 : 0 | Real Madrid | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Villarreal
Villarreal
|
25.04.2019 20:30 | Real Sociedad | 0 : 1 | Villarreal | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
25.04.2019 19:30 | Sevilla | 5 : 0 | Rayo Vallecano |
Krivaja
Zavidovići
|
|
FK Vitez
Vitez
|
25.04.2019 15:00 | Krivaja | 1 : 1 | FK Vitez |
Leotar
Trebinje
|
|
Grude
Grude
|
25.04.2019 14:00 | Leotar | 2 : 0 | Grude | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Posušje
Posušje
|
25.04.2019 17:30 | Velež | 1 : 2 | Posušje |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
25.04.2019 16:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Krupa |
GOŠK
Gabela
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
25.04.2019 16:30 | GOŠK | 1 : 2 | Tuzla Siti |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Borac
Banja Luka
|
25.04.2019 16:30 | Metalleghe BSI | 1 : 4 | Borac |
Krivaja
Zavidovići
|
|
FK Vitez
Vitez
|
25.04.2019 13:00 | Krivaja | 4 : 0 | FK Vitez |
Leotar
Trebinje
|
|
Grude
Grude
|
25.04.2019 12:00 | Leotar | 1 : 0 | Grude | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Posušje
Posušje
|
25.04.2019 15:30 | Velež | 1 : 3 | Posušje |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Krupa
Krupa
|
25.04.2019 14:00 | Široki Brijeg | 0 : 1 | Krupa |
GOŠK
Gabela
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
25.04.2019 15:00 | GOŠK | 0 : 3 | Tuzla City |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
25.04.2019 13:00 | Željezničar Sport Team | 13 : 0 | Sloga(S) |
Drina
Zvornik
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
25.04.2019 10:00 | Drina | 8 : 1 | Rudar 1925 |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Sokolac
Sokolac
|
25.04.2019 16:00 | Han Pijesak | 8 : 0 | Sokolac | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Drina HE
Višegrad
|
25.04.2019 11:00 | Romanija | 1 : 5 | Drina HE |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
25.04.2019 14:30 | Željezničar Sport team | 3 : 0 | Radnik Urije |
Tamiš
Pančevo
|
|
Dynamic VIP PAY
Beograd
|
25.04.2019 19:30 | Tamiš | 72 : 64 | Dynamic VIP PAY |
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
25.04.2019 | ORK Borac | 30 : 23 | Prijedor |