Željezničar
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
20.04.2019 20:00 | Željezničar | 3 : 0 | Krupa | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
20.04.2019 17:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.04.2019 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Sarajevo | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
20.04.2019 17:00 | Mladost | 3 : 1 | GOŠK | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
20.04.2019 17:00 | Radnik | 1 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
20.04.2019 17:00 | Čelik | 1 : 1 | Tuzla Siti |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Borac
Banja Luka
|
20.04.2019 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Borac | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
20.04.2019 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Željezničar Sport team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
20.04.2019 16:30 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | Kozara |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Tekstilac
Derventa
|
20.04.2019 16:30 | Slavija | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
20.04.2019 16:30 | Alfa Modriča | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sutjeska
Foča
|
20.04.2019 16:30 | Drina | 3 : 0 | Sutjeska |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Karanovac
Karanovac
|
20.04.2019 16:30 | Sloga(D) | 2 : 1 | Karanovac | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
20.04.2019 16:30 | Borac | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Dubrave
Dubrave
|
20.04.2019 16:30 | Sloga(T) | 2 : 2 | Dubrave | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
20.04.2019 16:30 | Sloga(S) | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
20.04.2019 16:30 | Proleter | 3 : 2 | Ljubić | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Polet 1926
Brod
|
20.04.2019 16:30 | Laktaši | 5 : 1 | Polet 1926 |
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
20.04.2019 16:30 | Leotar | 4 : 1 | Velež | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
20.04.2019 16:30 | Famos | 6 : 0 | Mladost(G) | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Budućnost
Pilica
|
20.04.2019 16:30 | Guber | 3 : 2 | Budućnost |
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
20.04.2019 16:00 | OFK Lauš | 3 : 1 | Progres |
Trebava
Osječani
|
|
Željezničar
Doboj
|
20.04.2019 16:30 | Trebava | 5 : 2 | Željezničar | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
20.04.2019 16:30 | OFK Pridjel | 3 : 2 | Naša krila |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Sokolac
Sokolac
|
20.04.2019 16:00 | OFK Podgrab | 1 : 1 | Sokolac |
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Jablanica
Jablanica
|
20.04.2019 17:00 | Bratstvo(K) | 3 : 0 | Jablanica | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Polet
Elezagići
|
20.04.2019 17:00 | Obradovac | 1 : 1 | Polet |
Mladost(P)
Patkovača
|
|
Sava
Gradac
|
20.04.2019 17:00 | Mladost(P) | 2 : 1 | Sava |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Velež
Mostar
|
20.04.2019 16:30 | Metalleghe BSI | 0 : 1 | Velež | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
20.04.2019 16:30 | Zvijezda | 2 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
20.04.2019 16:30 | Olimpik | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bosna
Visoko
|
20.04.2019 16:30 | Goražde | 4 : 0 | Bosna | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
20.04.2019 16:30 | Igman | 1 : 0 | Čapljina | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
20.04.2019 16:30 | Vitez | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
TOŠK
Tešanj
|
20.04.2019 16:30 | Orašje | 1 : 1 | TOŠK | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Slaven
Živinice
|
20.04.2019 16:30 | Rudar | 1 : 0 | Slaven |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
FK Vitez
Vitez
|
20.04.2019 16:00 | Podgrmeč | 2 : 0 | FK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Vlašić
Turbe
|
20.04.2019 16:00 | Iskra | 2 : 1 | Vlašić | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Krajina
Cazin
|
20.04.2019 16:00 | Travnik | 2 : 0 | Krajina | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
20.04.2019 16:00 | Busovača | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
20.04.2019 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Krajišnik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
20.04.2019 16:00 | Kiseljak | 6 : 0 | Sloga |
Bosna(M)
Mionica
|
|
Čelić
Čelić
|
20.04.2019 16:30 | Bosna(M) | 6 : 0 | Čelić | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
20.04.2019 16:30 | Gradina | 6 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Budućnost
Banovići
|
20.04.2019 16:30 | Odžak 102 | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Seona
Seona
|
20.04.2019 16:30 | Mladost | 4 : 2 | Seona | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Mramor
Mramor
|
20.04.2019 16:30 | Radnički | 1 : 0 | Mramor | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Svatovac
Poljice
|
20.04.2019 16:30 | Bosna(K) | 2 : 1 | Svatovac |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Vis
Kosova
|
20.04.2019 16:30 | Krivaja | 1 : 3 | Vis | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Žepče
Žepče
|
20.04.2019 16:30 | Borac | 6 : 1 | Žepče | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
20.04.2019 14:30 | Azot | 3 : 0 | Usora | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Famos
Hrasnica
|
20.04.2019 16:30 | Ilijaš | 3 : 1 | Famos | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Natron
Maglaj
|
20.04.2019 16:30 | Bosna Union | 3 : 0 | Natron | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
20.04.2019 16:30 | Radnik | 3 : 2 | SAŠK Napredak |
Turbina
Jablanica
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
20.04.2019 16:30 | Turbina | 3 : 1 | Branitelj | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
20.04.2019 16:30 | Bjelopoljac | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
20.04.2019 16:30 | Kamešnica | 1 : 1 | Rama | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Klis
Buturović Polje
|
20.04.2019 16:30 | Brotnjo | 0 : 3 | Klis | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Troglav 1918
Livno
|
20.04.2019 16:30 | Stolac | 3 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Posušje
Posušje
|
20.04.2019 16:30 | Tomislav | 2 : 1 | Posušje | ||||||
Neum
Neum
|
|
Grude
Grude
|
20.04.2019 16:30 | Neum | 2 : 1 | Grude |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Gomila
Stijena
|
20.04.2019 16:00 | Omladinac 75 | 0 : 3 | Gomila | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
20.04.2019 16:00 | Bajer 99 | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Rudar
Kamengrad
|
20.04.2019 16:00 | Mladost(P) | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
20.04.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Mladost(V) | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Ključ
Ključ
|
20.04.2019 16:00 | Vitez | 3 : 1 | Ključ |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
20.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost(K) | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
20.04.2019 16:30 | Omazići 1937 | 2 : 1 | Željezničar |
Nemila
Nemila
|
|
Proleter
Makljenovac
|
20.04.2019 16:30 | Nemila | 1 : 1 | Proleter |
Ozren
Semizovac
|
|
Jug
Sarajevo
|
20.04.2019 18:00 | Ozren | 4 : 3 | Jug |
UNIS
Vogošća
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
20.04.2019 16:30 | UNIS | 7 : 1 | Vratnik |
Rakitno
Rakitno
|
|
Drinovci
Drinovci
|
20.04.2019 16:30 | Rakitno | 3 : 3 | Drinovci |
Mladost(S)
Solina
|
|
Rudar
Bukinje
|
20.04.2019 16:30 | Mladost(S) | 1 : 0 | Rudar |
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
20.04.2019 16:30 | Rahićki ljiljani | 0 : 2 | Napredak |
Konjuh
Kladanj
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
20.04.2019 16:30 | Konjuh | 3 : 0 | Gornje Dubrave |
Čukarički
Beograd
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
20.04.2019 17:00 | Čukarički | 3 : 2 | Crvena zvezda | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
20.04.2019 17:00 | Napredak | 5 : 0 | Vojvodina |
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Mačva
Šabac
|
20.04.2019 17:00 | OFK Bačka | 2 : 2 | Mačva | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Radnik
Surdulica
|
20.04.2019 17:00 | Rad | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Dinamo
Vranje
|
|
Voždovac
Beograd
|
20.04.2019 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | Voždovac |
Bežanija
Beograd
|
|
TSC
Bačka Topola
|
20.04.2019 16:00 | Bežanija | 2 : 3 | TSC | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
20.04.2019 16:00 | Inđija | 0 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Sinđelić
Beograd
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
20.04.2019 16:00 | Sinđelić | 1 : 3 | Javor Matis | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
20.04.2019 16:00 | Zlatibor | 0 : 0 | Metalac |
Iskra
Danilovgrad
|
|
Zeta
Golubovci
|
20.04.2019 15:00 | Iskra | 0 : 1 | Zeta | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Grbalj
Radanovići
|
20.04.2019 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Grbalj | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
Mornar
Bar
|
20.04.2019 16:30 | Lovćen | 1 : 0 | Mornar |
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
|
Fulham
London
|
20.04.2019 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 1 | Fulham | ||||||
Huddersfield Town
Huddersfield
|
|
Watford
Watford
|
20.04.2019 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 2 | Watford | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
20.04.2019 13:30 | Manchester City | 1 : 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Southampton
Southampton
|
20.04.2019 18:30 | Newcastle United | 3 : 1 | Southampton | ||||||
West Ham United
London
|
|
Leicester
Leicester
|
20.04.2019 16:00 | West Ham United | 2 : 2 | Leicester | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Brighton
Brighton
|
20.04.2019 16:00 | Wolverhampton | 0 : 0 | Brighton |
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
20.04.2019 20:45 | Barcelona | 2 : 1 | Real Sociedad | ||||||
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Girona
Girona
|
20.04.2019 13:00 | Celta de Vigo | 2 : 1 | Girona | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
20.04.2019 16:15 | Eibar | 0 : 1 | Atlético Madrid | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Huesca
Huesca
|
20.04.2019 18:30 | Rayo Vallecano | 0 : 0 | Huesca |
Bayern
München
|
|
Werder
Bremen
|
20.04.2019 15:30 | Bayern | 1 : 0 | Werder | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
20.04.2019 20:30 | Schalke 04 | 2 : 5 | Hoffenheim | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Nürnberg
Nürnberg
|
20.04.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Nürnberg | ||||||
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
20.04.2019 18:30 | Borussia Mönchengladbach | 1 : 2 | RB Leipzig | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
20.04.2019 15:30 | Augsburg | 6 : 0 | Stuttgart | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
20.04.2019 15:30 | Mainz 05 | 3 : 1 | Fortuna |
Lazio
Roma
|
|
Chievo
Verona
|
20.04.2019 15:00 | Lazio | 1 : 2 | Chievo | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Fiorentina
Firenze
|
20.04.2019 18:00 | Juventus | 2 : 1 | Fiorentina | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Frosinone
Frosinone
|
20.04.2019 15:00 | Cagliari | 1 : 0 | Frosinone | ||||||
Parma
Parma
|
|
Milan
Milano
|
20.04.2019 12:30 | Parma | 1 : 1 | Milan | ||||||
Bologna
Bologna
|
|
Sampdoria
Genova
|
20.04.2019 15:00 | Bologna | 3 : 0 | Sampdoria | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
20.04.2019 15:00 | Udinese | 1 : 1 | Sassuolo | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
SPAL
Ferrara
|
20.04.2019 15:00 | Empoli | 2 : 4 | SPAL | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Torino
Torino
|
20.04.2019 15:00 | Genoa | 0 : 1 | Torino | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Roma
Roma
|
20.04.2019 20:30 | Internazionale | 1 : 1 | Roma |
Guingamp
Guingamp
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
20.04.2019 17:00 | Guingamp | 1 : 3 | Olympique Marseille | ||||||
Nice
Nice
|
|
Caen
Caen
|
20.04.2019 20:00 | Nice | 0 : 1 | Caen | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
20.04.2019 20:00 | Nîmes | 2 : 1 | Bordeaux | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Montpellier
Montpellier
|
20.04.2019 20:00 | Strasbourg | 1 : 3 | Montpellier |
Čelik
Zenica
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
20.04.2019 14:00 | Čelik | 1 : 3 | Zvijezda 09 | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
20.04.2019 14:00 | Velež | 3 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.04.2019 17:00 | Zrinjski | 5 : 2 | Sarajevo |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
20.04.2019 12:00 | Ilićka 01 | 3 : 1 | Jedinstvo |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
20.04.2019 14:00 | Novi Grad | 4 : 0 | Sutjeska | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
20.04.2019 13:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
20.04.2019 13:00 | Radnik | 0 : 0 | Ilijaš |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
20.04.2019 13:00 | Novi Travnik | 2 : 0 | Iskra |
Čapljina
Čapljina
|
|
Velež
Mostar
|
20.04.2019 13:00 | Čapljina | 1 : 0 | Velež |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
20.04.2019 15:00 | Željezničar | 1 : 0 | Zrinjski |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
20.04.2019 10:00 | Ilićka 01 | 4 : 1 | Jedinstvo |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
20.04.2019 12:00 | Novi Grad | 8 : 0 | Sutjeska | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
20.04.2019 11:00 | Željezničar | 3 : 3 | Slavija | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
20.04.2019 11:00 | Sarajevo | 0 : 2 | Rudar | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
20.04.2019 11:00 | Radnik | 3 : 0 | Ilijaš |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
20.04.2019 11:00 | Novi Travnik | 2 : 5 | Iskra |
Čapljina
Čapljina
|
|
Velež
Mostar
|
20.04.2019 10:00 | Čapljina | 3 : 2 | Velež |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
20.04.2019 13:00 | Željezničar | 1 : 1 | Zrinjski |
Borac
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
20.04.2019 10:00 | Borac | 10 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
20.04.2019 10:00 | Mineral | 7 : 1 | Sloboda | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
20.04.2019 09:30 | Tekstilac Kort | 1 : 5 | Sloga(D) |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
20.04.2019 10:00 | Sloga | 0 : 11 | Ilićka 01 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Podrinje
Janja
|
20.04.2019 10:00 | Borac | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
20.04.2019 10:00 | Zenit | 0 : 3 | Jedinstvo |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
20.04.2019 12:00 | Han Pijesak | 3 : 1 | Glasinac 2011 |
Leotar
Trebinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
20.04.2019 12:00 | Leotar | 6 : 0 | Stakorina |
Borac
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
20.04.2019 11:30 | Borac | 4 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Sloga
Doboj
|
20.04.2019 11:30 | Tekstilac Kort | 0 : 0 | Sloga |
Mladost
Nević Polje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.04.2019 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloboda |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
20.04.2019 12:00 | Brotnjo | 5 : 2 | Željezničar 2011 |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojno
|
20.04.2019 16:00 | SFK 2000 | 5 : 0 | Iskra |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Modriča
Modriča
|
20.04.2019 13:00 | Radnik Bumerang | 5 : 1 | Modriča |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
20.04.2019 20:00 | Mladost | 81 : 86 | Široki | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.04.2019 18:00 | Spars | 78 : 69 | Sloboda | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Vogošća
Vogošća
|
20.04.2019 20:00 | Zrinjski | 98 : 69 | Vogošća |
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Mladost
Brčko
|
20.04.2019 20:00 | Kakanj 78 | 2 : 3 | Mladost |
Gacko
Gacko
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
20.04.2019 18:30 | Gacko | 1 : 3 | Bimal-Jedinstvo |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
20.04.2019 15:30 | Slavija | 0 : 3 | HE na Drini |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Čelinac
Čelinac
|
20.04.2019 19:00 | Hercegovina | 36 : 25 | Čelinac | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
20.04.2019 | Mladost | 31 : 27 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
20.04.2019 19:00 | Kotor Varoš | 37 : 25 | Bijeljina | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
20.04.2019 18:00 | Kozara | 33 : 29 | Kozara Mlijekoprodukt |
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Srbac
Srbac
|
20.04.2019 20:00 | Borac M:TEL 2 | 24 : 29 | Srbac |
Grude
Grude
|
|
Ilidža
Ilidža
|
20.04.2019 18:00 | Grude | 29 : 16 | Ilidža | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Goražde
Goražde
|
20.04.2019 19:00 | Krivaja | 35 : 22 | Goražde |
Doboj
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
20.04.2019 19:00 | Doboj | 20 : 26 | Borac |