Karanovac
Karanovac
|
|
Polet 1926
Brod
|
03.04.2019 16:00 | Karanovac | 3 : 0 | Polet 1926 | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Vranjak
Vranjak
|
03.04.2019 16:00 | LjubiÄ | 3 : 0 | Vranjak | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Ozren
Petrovo
|
03.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 12 : 0 | Ozren | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
03.04.2019 16:00 | Dubrave | 1 : 0 | LaktaŔi | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Proleter
TesliÄ
|
03.04.2019 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Proleter | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
03.04.2019 16:00 | Sloboda | 4 : 2 | Sloga(S) | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Sloga(T)
Trn
|
03.04.2019 16:00 | Sloga(D) | 1 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Borac
Å amac
|
03.04.2019 16:00 | Omarska | 2 : 4 | Borac |
Velež
Nevesinje
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
03.04.2019 16:00 | Velež | 3 : 1 | Drina HE | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Guber
Srebrenica
|
03.04.2019 16:00 | Mladost(R) | 2 : 1 | Guber | ||||||
Mladost(G)
Gacko
|
|
Proleter
Dvorovi
|
03.04.2019 16:00 | Mladost(G) | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Jedinstvo(BÄ)
BrÄko
|
03.04.2019 16:00 | Jedinstvo(Br) | 0 : 3 | Jedinstvo(BÄ) | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Stakorina
ÄajniÄe
|
03.04.2019 16:00 | Bratstvo | 7 : 0 | Stakorina | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
03.04.2019 16:00 | Leotar | 2 : 0 | Famos | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
03.04.2019 16:00 | IliÄka 01 | 2 : 1 | Glasinac 2011 |
Bratstvo
Kozarac
|
|
Gorica
Å ipovo
|
03.04.2019 16:00 | Bratstvo | 1 : 3 | Gorica | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
03.04.2019 16:00 | Borac | 5 : 0 | Naprijed | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Partizan
Kostajnica
|
03.04.2019 16:00 | Krajina | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Äelinac
Äelinac
|
03.04.2019 16:00 | Progres | 1 : 2 | Äelinac | ||||||
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
03.04.2019 16:00 | OFK LauÅ” | 2 : 1 | BSK |
Trebava
OsjeÄani
|
|
SkugriÄ
SkugriÄ
|
03.04.2019 16:00 | Trebava | 3 : 2 | SkugriÄ |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
03.04.2019 16:00 | Sloboda | 3 : 2 | OFK Å ekoviÄi | ||||||
Äelopek
Äelopek
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
03.04.2019 16:00 | Äelopek | 0 : 1 | MiliÄi | ||||||
Omladinac
PotoÄari
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
03.04.2019 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Lokomotiva | ||||||
BiraÄ
Derventa
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
03.04.2019 16:00 | BiraÄ | 2 : 0 | Partizan | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
03.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
03.04.2019 16:00 | Rudar 1925 | 3 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
03.04.2019 16:00 | BSK Ledinci | 0 : 3 | Vlasenica | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
Majevica
Lopare
|
03.04.2019 16:00 | Podrinje | 7 : 0 | Majevica |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
03.04.2019 16:00 | Sloga | 1 : 4 | Sarajevo | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
03.04.2019 16:00 | Å iroki Brijeg | 2 : 0 | TOÅ K |
Proleter
Novi Sad
|
|
Dinamo
Vranje
|
03.04.2019 18:00 | Proleter | 0 : 0 | Dinamo | ||||||
OFK BaÄka
BaÄka Palanka
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
03.04.2019 17:00 | OFK BaÄka | 1 : 3 | Crvena zvezda | ||||||
MaÄva
Å abac
|
|
RadniÄki (N)
NiÅ”
|
03.04.2019 18:00 | MaÄva | 0 : 0 | RadniÄki (N) | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Voždovac
Beograd
|
03.04.2019 16:00 | Rad | 0 : 1 | Voždovac | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
03.04.2019 16:00 | Zemun | 0 : 2 | Spartak ŽK | ||||||
Mladost
LuÄani
|
|
Napredak
KruŔevac
|
03.04.2019 18:00 | Mladost | 2 : 0 | Napredak | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
ÄukariÄki
Beograd
|
03.04.2019 19:00 | Partizan | 3 : 2 | ÄukariÄki | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
03.04.2019 18:00 | Radnik | 0 : 1 | Vojvodina |
Mornar
Bar
|
|
Grbalj
RadanoviÄi
|
03.04.2019 15:30 | Mornar | 2 : 4 | Grbalj | ||||||
LovÄen
Cetinje
|
|
Zeta
Golubovci
|
03.04.2019 15:30 | LovÄen | 1 : 0 | Zeta | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
03.04.2019 15:30 | OFK Petrovac | 0 : 1 | OFK Titograd | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
03.04.2019 15:30 | Rudar | 1 : 1 | Iskra | ||||||
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
|
BuduÄnost
Podgorica
|
03.04.2019 16:30 | Sutjeska | 2 : 2 | BuduÄnost |
Berane
Berane
|
|
Jezero
Plav
|
03.04.2019 15:30 | Berane | 1 : 0 | Jezero | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Kom
Podgorica
|
03.04.2019 15:30 | Igalo | 2 : 0 | Kom | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Arsenal
Tivat
|
03.04.2019 15:30 | Bokelj | 1 : 0 | Arsenal | ||||||
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
Podgorica
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
03.04.2019 15:30 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | 1 : 2 | Otrant-Olympic | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
DeÄiÄ
Tuzi
|
03.04.2019 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | DeÄiÄ |
Tottenham Hotspur
London
|
|
Crystal Palace
London
|
03.04.2019 20:45 | Tottenham Hotspur | 2 : 0 | Crystal Palace | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
03.04.2019 20:45 | Manchester City | 2 : 0 | Cardiff City |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Levante
Valencia
|
03.04.2019 19:30 | Athletic Club | 3 : 2 | Levante | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
03.04.2019 20:30 | Eibar | 2 : 1 | Rayo Vallecano | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
03.04.2019 20:30 | Huesca | 3 : 3 | Celta de Vigo | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Real Madrid
Madrid
|
03.04.2019 21:30 | Valencia | 2 : 1 | Real Madrid |
Roma
Roma
|
|
Fiorentina
Firenze
|
03.04.2019 21:00 | Roma | 2 : 2 | Fiorentina | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Internazionale
Milano
|
03.04.2019 21:00 | Genoa | 0 : 4 | Internazionale | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Lazio
Roma
|
03.04.2019 21:00 | SPAL | 1 : 0 | Lazio | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Napoli
Napoli
|
03.04.2019 19:00 | Empoli | 2 : 1 | Napoli | ||||||
Frosinone
Frosinone
|
|
Parma
Parma
|
03.04.2019 21:00 | Frosinone | 3 : 2 | Parma | ||||||
Torino
Torino
|
|
Sampdoria
Genova
|
03.04.2019 21:00 | Torino | 2 : 1 | Sampdoria |
Montpellier
Montpellier
|
|
Guingamp
Guingamp
|
03.04.2019 19:00 | Montpellier | 2 : 0 | Guingamp | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Reims
Reims
|
03.04.2019 19:00 | Strasbourg | 4 : 0 | Reims |
OraŔje
OraŔje
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
03.04.2019 16:00 | OraŔje | 8 : 0 | Jedinstvo |
OraŔje
OraŔje
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
03.04.2019 14:00 | OraŔje | 2 : 4 | Jedinstvo |
Kaskada
GraÄanica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
03.04.2019 18:30 | Kaskada | 4 : 2 | Zrinjski |
Å iroki
Å iroki Brijeg
|
|
Mladost
MrkonjiÄ Grad
|
03.04.2019 19:00 | Å iroki | 79 : 71 | Mladost | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Spars
Sarajevo
|
03.04.2019 19:30 | Sloboda | 105 : 104 | Spars | ||||||
VogoÅ”Äa
VogoÅ”Äa
|
|
Zrinjski
Mostar
|
03.04.2019 19:00 | VogoÅ”Äa | 80 : 77 | Zrinjski |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Bratunac
Bratunac
|
03.04.2019 16:00 | Bosna Royal | 78 : 101 | Bratunac | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Student
Mostar
|
03.04.2019 18:00 | Kakanj | 86 : 82 | Student |
Rudar
Ugljevik
|
|
WBS
TesliÄ
|
03.04.2019 | Rudar | 73 : 75 | WBS | ||||||
TesliÄ
TesliÄ
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
03.04.2019 | TesliÄ | 100 : 78 | Rudar 2015 |
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
03.04.2019 18:00 | LijevÄe | 81 : 53 | Mladost Bulldogs |
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
|
03.04.2019 | ŽeljezniÄar | 0 : 20 | Mladi KrajiÅ”nik | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
03.04.2019 18:30 | Orlovi | 89 : 84 | Leotar 03 | ||||||
BrÄanka
BrÄko
|
|
RMU BanoviÄi
BanoviÄi
|
03.04.2019 19:30 | BrÄanka | 43 : 90 | RMU BanoviÄi | ||||||
Äelik Subor
Zenica
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
03.04.2019 19:00 | Äelik Subor | 72 : 55 | Rudar Sport |
Hercegovac
BileÄa
|
|
Inova
Banja Luka
|
03.04.2019 | Hercegovac | 3 : 0 | Inova |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
03.04.2019 17:00 | Borac M:TEL | 34 : 22 | Lokomotiva |
Sloga
Prnjavor
|
|
KaluÄer
Banja Luka
|
03.04.2019 | Sloga | 23 : 29 | KaluÄer |
Grude
Grude
|
|
IzviÄaÄ
LjubuŔki
|
03.04.2019 17:30 | Grude | 34 : 21 | IzviÄaÄ | ||||||
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
|
HadžiÄi
HadžiÄi
|
03.04.2019 17:00 | Jedinstvo(T) | 33 : 26 | HadžiÄi |