Wolverhampton Wolverhampton
1 : 1

Pl: Novi kiks Arsenala, preokret Sitija i srećni Liverpul po ko zna koji put

02.11.2019 Đ. Malešević

Fudbaleri Arsenala nastavili su sa očajnim partijama. U 11. kolu odigrali su 1-1 na svom terenu protiv Vulverhemptona

Veoma rano Arsenal je poveo preko Obamejanga. Do kraja prvog poluvremena igrali su sigurno a propustili su i par dobrih prilika. U nastavku susreta bolje je zaigrao gostujući tim. Upornost im se isplatila i golom Himeneza stigli su do izjednačenja. Iako je Arsenal pokušavao, nije bilo promjene rezultata.

Pobjede su nakon preokreta ostvarili i Siti i Liverpul. Siti je sa 2-1 savladao Sautemptona. Golom Prauza gosti su dugo vodili ali pogocima Augera i Vokera u nastavku, Siti dolazi do pobjede. Liverpul je gubio kod Aston Vile, koja je vodila golom Trezegea. Ipak, sreća je ponovo bila uz Liverpul pa je prvo Robertson pogodio za 1-1 da bi u četvrtoj minuti nadoknade Mane pogodio za pobjedu Liverpula. Treba istaći da nije bilo velikih prekida i da je poprilično čudno bilo što je nadoknada bila veća od tri minute.

Na tabeli Liverpul drži prvo mjesto dok ga Siti prati.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Arsenal Wolverhampton