Manchester United Manchester
1 : 2

Pl: VAR i Junajted bolji od Sitija

07.12.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su gradskog rivala Siti sa 2-1 u gostima.

Ā

Junajted je sjajno otvorio susret. Propustili su sijaset Å”ansi ali su ipak poveli. Strijelac je bio RaÅ”ford iz krajnje sumnjivog penala. Kontakt između njega i Bernarda je postojao ali je takvog intenziteta da se na Balkanu ne bi sudio kao penal. Do kraja prvog poluvremena Junajted je dao drugi gol preko Marsijala a u zavrÅ”nici prvog poluvremena nije dosuđen čist penal za Siti, nakon igranja rukom u kaznenom prostoru.

U nastavku je Siti zaigrao bolje. Stvarali su Ŕanse ali gol nisu mogli dati. Ipak, smanjili su u zavrŔnici susreta preko Otamendija. Ipak, do bodova nisu doŔli.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Manchester United