1 : 1

Pl: Remi Palasa i Arsenala

11.01.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Kristal Palasa i Arsenala odigrali su 1-1 u 21.kolu Premijer lige.

Prvo poluvrijeme i nije bilo previÅ”e dinamično. No i u takvoj igri, vidjeli smo pogodak. Strijelac u 12. minuti bio je Obamejang za vodstvo gostiju. U nastavku mnogo viÅ”e uzbuđenja. U 60. minuti Aju uz dosta sreće pogađa za 1-1. Sedam minuta kasnije, Obamejang dobija crveni akrton.

Tada se borba rasplamsala. Bilo je prilika i sa jedne i sa druge strane. Sokratis je izbio sa gol linije dok je Guaita odlično odbranio udarce Pepea i Lakazeta. Do kraja susreta ipak nije bilo promjene rezultata pa su ekipe podijelile bodove.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Crystal Palace Arsenal