Željezničar
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
28.10.2018 15:30 | Željezničar | 0 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
28.10.2018 14:30 | GOŠK | 1 : 0 | Sarajevo |
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
28.10.2018 14:30 | Dubrave | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
28.10.2018 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga(D) | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Sloga(T)
Trn
|
28.10.2018 14:30 | Vranjak | 3 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
28.10.2018 14:30 | Ozren | 0 : 0 | Sloga(S) |
Velež
Nevesinje
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
28.10.2018 14:30 | Velež | 1 : 0 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Leotar
Trebinje
|
28.10.2018 14:30 | Mladost(R) | 0 : 2 | Leotar | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Famos
Vojkovići
|
28.10.2018 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Famos | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
28.10.2018 14:30 | Proleter | 2 : 2 | Jedinstvo(Bč) |
Krajina
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
28.10.2018 11:00 | Krajina | 1 : 0 | Progres | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
FSA
Prijedor
|
28.10.2018 14:30 | Gorica | 2 : 4 | FSA | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
28.10.2018 14:30 | Naprijed | 1 : 0 | Čelinac | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
28.10.2018 14:30 | Partizan | 4 : 1 | OFK Brdo |
Sloga
Jakeš
|
|
Rudanka
Rudanka
|
28.10.2018 14:30 | Sloga | 2 : 6 | Rudanka | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
28.10.2018 14:30 | Crvena zvijezda | 6 : 2 | Sloga | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
28.10.2018 14:30 | Skugrić | 3 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
28.10.2018 14:30 | Željezničar | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Vučijak
Majevac
|
28.10.2018 14:30 | Mineral | 2 : 1 | Vučijak |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
28.10.2018 14:30 | Sloboda | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
28.10.2018 14:30 | Birač | 1 : 2 | Rudar 1925 | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
28.10.2018 14:30 | Omladinac | 3 : 3 | BSK Ledinci | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Podrinje
Tršić
|
28.10.2018 14:30 | Čelopek | 1 : 0 | Podrinje | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Majevica
Lopare
|
28.10.2018 14:30 | OFK Šekovići | 8 : 0 | Majevica | ||||||
Milići
Milići
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
28.10.2018 14:30 | Milići | 0 : 0 | Vlasenica | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
28.10.2018 14:30 | Lokomotiva | 0 : 6 | OFK Trnovica | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
28.10.2018 14:30 | Partizan | 2 : 1 | Mladost |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
28.10.2018 11:00 | Gomjenica | 2 : 3 | Podgrmeč | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Brzi
Busnovi
|
28.10.2018 14:30 | Radnik | 1 : 1 | Brzi | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Svodna
Svodna
|
28.10.2018 14:30 | Plamen | 2 : 1 | Svodna | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Slaven
Dobrljin
|
28.10.2018 14:30 | Ljubija | 3 : 1 | Slaven | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
28.10.2018 14:30 | Mrakovica | 0 : 1 | OFK Ravan |
Župa
Milosavci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
28.10.2018 14:30 | Župa | 3 : 2 | Mladi Krajišnik | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Borac
Maglajani
|
28.10.2018 14:30 | Biseri | 4 : 1 | Borac | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
28.10.2018 14:30 | Sloboda | 2 : 1 | 13 Skojevki | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
28.10.2018 14:30 | Kozara | 3 : 0 | Kalemi | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
28.10.2018 14:30 | Tamaris | 1 : 2 | Torpedo | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
28.10.2018 14:30 | Omladinac | 2 : 3 | Sloga DIPO |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
28.10.2018 14:30 | Sloga Nektar | 2 : 4 | Budućnost | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Džaja
Banja Luka
|
28.10.2018 14:30 | Polet Krajišnik | 0 : 2 | Džaja | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
28.10.2018 14:30 | Vrbas | 0 : 0 | Omladinac | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
28.10.2018 14:30 | Borac | 5 : 0 | Mladost Farmaprom | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
28.10.2018 14:30 | OFK Banja Luka 2017 | 3 : 1 | Gomionica |
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
28.10.2018 14:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Sloga 73 | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
28.10.2018 14:30 | Trebavac | 3 : 0 | Pelagićevo | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Borac(K)
Kotorsko
|
28.10.2018 14:30 | Rudar | 3 : 2 | Borac(K) | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Ukrina
Čečava
|
28.10.2018 14:30 | Kladari Gornji | 1 : 2 | Ukrina | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Borac(O)
Osinja
|
28.10.2018 14:30 | Borac(BL) | 1 : 2 | Borac(O) | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
28.10.2018 14:30 | Hajduk | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
BSK
Bušletić
|
28.10.2018 14:30 | Skugrić 1964 | 1 : 5 | BSK |
Obilić
Krepšić
|
|
Jugović
Gredice 1
|
28.10.2018 17:30 | Obilić | 3 : 1 | Jugović | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
28.10.2018 14:00 | Gredice | 3 : 1 | Zadrugar | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
28.10.2018 14:00 | Mladost 2003 | 6 : 4 | Sava 04 | ||||||
Mladost(L)
Lončari
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
28.10.2018 14:00 | Mladost(L) | 3 : 3 | Slijepčevići | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
28.10.2018 14:00 | Mladost(S) | 1 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
28.10.2018 14:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Grčica
Brčko
|
28.10.2018 14:00 | Borac | 1 : 1 | Grčica |
Stević Jovan
Vršani
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
28.10.2018 14:00 | Stević Jovan | 0 : 2 | Zadrugar | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
28.10.2018 14:00 | Obarska | 3 : 0 | Miloš Obilić | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Balatun
Balatun
|
28.10.2018 14:00 | OFK Janja 2009 | 4 : 0 | Balatun | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
28.10.2018 14:00 | Drina | 1 : 1 | Proleter | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Novo doba
Čardačine
|
28.10.2018 14:00 | OFK Magnojević | 1 : 3 | Novo doba | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
28.10.2018 14:00 | Priboj | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Kolektiv
Međaši
|
28.10.2018 14:00 | Semberija | 2 : 1 | Kolektiv |
Jasenica
Jasenica
|
|
Pecka
Roćević
|
28.10.2018 13:00 | Jasenica | 1 : 1 | Pecka | ||||||
Jadar
Kasaba
|
|
Jardan
Jardan
|
28.10.2018 13:00 | Jadar | 2 : 1 | Jardan | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
28.10.2018 13:00 | Polet | 2 : 2 | Tabanci | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Budućnost
Skelani
|
28.10.2018 13:00 | Branjevo | 6 : 2 | Budućnost | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Lokanj
Lokanj
|
28.10.2018 13:00 | Borac | 0 : 2 | Lokanj |
Moštanica
Božići
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
28.10.2018 14:30 | Moštanica | 7 : 2 | Berek 1975 | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
28.10.2018 14:30 | Rudar | 2 : 3 | Kozara | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
28.10.2018 14:30 | Rasavci | 4 : 1 | Kiseljak |
Bratstvo(O)
Orahova
|
|
Borac
Mašići
|
28.10.2018 14:30 | Bratstvo(O) | 1 : 1 | Borac | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
28.10.2018 14:30 | Polet | 1 : 0 | Bratstvo(K) | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
28.10.2018 14:30 | Romanovci | 1 : 3 | Ratar | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Vilusi
Vilusi
|
28.10.2018 12:00 | Obradovac | 5 : 0 | Vilusi |
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
28.10.2018 13:30 | Vrbas | 3 : 3 | Polet | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
28.10.2018 13:30 | Milan | 1 : 7 | Crni vrh |
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Polet
Podnovlje
|
28.10.2018 14:30 | Ozrenski sokolovi | 1 : 2 | Polet | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Liješće
Liješće
|
28.10.2018 14:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Liješće | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
28.10.2018 14:30 | Zborište | 2 : 0 | Željezničar |
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Posavina
Miloševac
|
28.10.2018 14:30 | Crvena zvijezda | 0 : 4 | Posavina | ||||||
Jedinstvo
Obudovac
|
|
Crkvina
Crkvina
|
28.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Crkvina | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Dobor
Modriča
|
28.10.2018 14:30 | Sloga | 1 : 2 | Dobor | ||||||
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
28.10.2018 14:30 | Mladost(ST) | 1 : 2 | Zvijezda | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Omladinac
Modriča
|
28.10.2018 14:30 | Partizan | 3 : 2 | Omladinac |
Sloboda
Mrtvica
|
|
Polet
Čović Polje
|
28.10.2018 11:00 | Sloboda | 4 : 0 | Polet | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
28.10.2018 11:00 | Sveti Jovan | 2 : 5 | Strijelac | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Čelik
Grbavica
|
28.10.2018 11:00 | Bobetino Brdo | 2 : 1 | Čelik |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
28.10.2018 14:00 | Magnojević 2001 | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
28.10.2018 14:00 | Panteri | 5 : 2 | Proleter | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
28.10.2018 14:00 | Koridor 2011 | 3 : 1 | Sloga 94 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
28.10.2018 14:00 | Ljeljenča | 0 : 3 | Kovačići 08 | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Građanski
Bijeljina
|
28.10.2018 14:00 | Polet | 2 : 2 | Građanski |
Međaši
Međaši
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
28.10.2018 14:00 | Međaši | 0 : 0 | Ostojićevo | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Borac
Trnjaci
|
28.10.2018 14:00 | VSK | 4 : 4 | Borac | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Tavna
Banjica
|
28.10.2018 14:00 | Pobjeda | 0 : 2 | Tavna | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
OFK Batković
Batković
|
28.10.2018 14:00 | Glogovac | 0 : 6 | OFK Batković | ||||||
Drina
Batar
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
28.10.2018 14:00 | Drina | 1 : 2 | Sloga 2 |
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
|
Piperci
Piperci
|
28.10.2018 10:30 | OFK Buk | 0 : 5 | Piperci | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Lazarevica
Čengić
|
28.10.2018 10:30 | Budućnost | 3 : 1 | Lazarevica | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
28.10.2018 10:30 | Sloga | 6 : 0 | Mladen Perić |
TOŠK
Tešanj
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
28.10.2018 13:30 | TOŠK | 0 : 0 | Olimpik |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
28.10.2018 13:30 | Krajišnik | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Busovača
Busovača
|
28.10.2018 13:30 | Kiseljak | 2 : 0 | Busovača | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Rudar
Han Bila
|
28.10.2018 13:30 | Brekovica 78 | 1 : 0 | Rudar |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Čelić
Čelić
|
28.10.2018 13:30 | Dinamo | 2 : 1 | Čelić | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Sloga
Tojšići
|
28.10.2018 13:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Seona
Seona
|
|
Priluk
Priluk
|
28.10.2018 13:30 | Seona | 3 : 1 | Priluk | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Gradina
Srebrenik
|
28.10.2018 14:30 | Svatovac | 1 : 1 | Gradina |
Vis
Kosova
|
|
Žepče
Žepče
|
28.10.2018 13:30 | Vis | 2 : 1 | Žepče | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
28.10.2018 13:30 | Usora | 3 : 2 | Krivaja | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Borac
Jelah
|
28.10.2018 13:30 | Natron | 0 : 5 | Borac | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
28.10.2018 13:30 | SAŠK Napredak | 3 : 4 | Pobjeda | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Azot
Vitkovići
|
28.10.2018 13:30 | Radnik | 2 : 1 | Azot |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
28.10.2018 13:30 | Branitelj | 1 : 2 | Rama | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
28.10.2018 13:30 | Klis | 6 : 1 | Sloga | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Turbina
Jablanica
|
28.10.2018 13:30 | Troglav 1918 | 5 : 0 | Turbina | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
28.10.2018 13:30 | Posušje | 4 : 1 | Bjelopoljac | ||||||
Grude
Grude
|
|
Kamešnica
Podhum
|
28.10.2018 13:30 | Grude | 0 : 0 | Kamešnica | ||||||
Neum
Neum
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
28.10.2018 13:30 | Neum | 3 : 1 | Brotnjo | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Stolac
Stolac
|
28.10.2018 13:30 | Tomislav | 7 : 0 | Stolac |
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Mladost
Nević Polje
|
28.10.2018 13:30 | Kaćuni | 4 : 1 | Mladost | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Gorica
Guča Gora
|
28.10.2018 13:30 | Dnoluka | 2 : 1 | Gorica | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
28.10.2018 13:30 | Radnik | 5 : 0 | Elektrobosna |
Hajduk
Orašje
|
|
Sloga(P)
Prud
|
28.10.2018 13:30 | Hajduk | 2 : 1 | Sloga(P) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
28.10.2018 13:30 | Vitanovići 78 | 3 : 2 | Mladost(DS) | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
28.10.2018 13:30 | Kostrč | 3 : 0 | Mladost(S) | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
28.10.2018 13:30 | Mladost (D) | 2 : 0 | Dubrave | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Napredak
Matići
|
28.10.2018 13:30 | Dragovoljac | 3 : 1 | Napredak | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
28.10.2018 13:30 | 19 srpanj | 1 : 1 | Sloga(T) |
DSK
Devetak
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
28.10.2018 13:30 | DSK | 3 : 0 | Mladost(K) | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Polet
Palanka
|
28.10.2018 13:30 | Orahovica 74 | 2 : 1 | Polet | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
28.10.2018 13:30 | Željezničar | 3 : 5 | Doboj Istok | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
28.10.2018 13:30 | Vražići 92 | 1 : 0 | Ingram | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
28.10.2018 13:30 | Mladost(T) | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
Proleter
Slavinovići
|
28.10.2018 13:30 | Mladost(B) | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
28.10.2018 13:30 | Trešnjevka | 3 : 0 | Omazići 1937 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Rijeka
Šerići
|
28.10.2018 13:30 | Gornji Rahić | 4 : 0 | Rijeka |
Nemila
Nemila
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
28.10.2018 13:30 | Nemila | 4 : 1 | Novi Šeher | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Stupčanica
Olovo
|
28.10.2018 13:30 | Napredak | 1 : 4 | Stupčanica | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Vareš
Vareš
|
28.10.2018 13:30 | Proleter | 3 : 1 | Vareš | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Fortuna
Zenica
|
28.10.2018 13:30 | Zmaj | 3 : 0 | Fortuna |
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Mladost
Župča
|
28.10.2018 10:00 | Omadinac | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
28.10.2018 15:15 | Pofalićki | 6 : 0 | Ozren | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Jug
Sarajevo
|
28.10.2018 11:30 | Bojnik | 3 : 0 | Jug |
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Igman
Ilidža
|
28.10.2018 11:00 | Butmir | 3 : 1 | Igman | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
28.10.2018 14:00 | Vrbanjuša | 3 : 1 | UNIS |
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Radnički
Goražde
|
28.10.2018 | BKB | 4 : 2 | Radnički | ||||||
Drina
Goražde
|
|
Kolina
Ustikolina
|
28.10.2018 | Drina | 2 : 4 | Kolina |
Šujica
Šujica
|
|
Drinovci
Drinovci
|
28.10.2018 13:30 | Šujica | 3 : 0 | Drinovci | ||||||
Kupres
Kupres
|
|
Rakitno
Rakitno
|
28.10.2018 13:30 | Kupres | 1 : 1 | Rakitno | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
28.10.2018 13:30 | Šator | 5 : 3 | Ljubuški |
Buna
Buna
|
|
Kruševo
Kruševo
|
28.10.2018 14:30 | Buna | 2 : 3 | Kruševo | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Mostar
Mostar
|
28.10.2018 14:30 | Blagaj | 10 : 1 | Mostar | ||||||
Višići
Višići
|
|
Međugorje
Međugorje
|
28.10.2018 14:30 | Višići | 5 : 1 | Međugorje |
Karaula
Karaula
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
28.10.2018 13:00 | Karaula | 1 : 2 | Bilalovac | ||||||
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
28.10.2018 13:30 | Nova Bila | 0 : 2 | Brnjaci | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Katarina
Fojnica
|
28.10.2018 13:30 | Šantići | 3 : 0 | Katarina |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Voćar
Šatorovići
|
28.10.2018 13:30 | Biberovo Polje | 5 : 0 | Voćar | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
28.10.2018 13:30 | Koraj | 2 : 4 | Željezničar | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
12 decembar
Rajska
|
28.10.2018 13:30 | OFK Vida | 2 : 0 | 12 decembar | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
28.10.2018 13:30 | Omladinac 68 | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
28.10.2018 13:30 | Graničar | 1 : 1 | Trebava | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Sloboda
Kerep
|
28.10.2018 10:30 | Ograđenovac | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
28.10.2018 13:30 | Izbor | 1 : 0 | OFK Međiđa |
Sloga
Bikodže
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
28.10.2018 13:30 | Sloga | 3 : 1 | Špionica 1953 | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
28.10.2018 13:30 | Bukovik | 1 : 1 | Stjepan Polje | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Mramor
Babice
|
28.10.2018 13:30 | Mladost(P) | 1 : 1 | Mramor | ||||||
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
28.10.2018 13:30 | Rudar | 7 : 1 | Mladost(D) | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
28.10.2018 13:30 | Polet | 2 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Turija
Turija
|
28.10.2018 13:30 | BSK | 3 : 1 | Turija | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
25 maj
Uroža
|
28.10.2018 13:30 | Pribava | 2 : 1 | 25 maj |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Napredak
Tupkovići
|
28.10.2018 13:30 | OFK Tuzla | 2 : 0 | Napredak | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Rudar
Bukinje
|
28.10.2018 13:30 | Metalac | 4 : 1 | Rudar | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Srnica
Treštenica
|
28.10.2018 13:30 | Mladost(GŽ) | 2 : 0 | Srnica | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Mladost(S)
Solina
|
28.10.2018 13:30 | Slatina | 3 : 0 | Mladost(S) | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
28.10.2018 13:30 | Rainci | 3 : 1 | Vrana | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Partizan
Kiseljak
|
28.10.2018 13:30 | Mladost 78 | 3 : 1 | Partizan |
Uskok
Dobrinje
|
|
Monjare
Kološići
|
28.10.2018 12:00 | Uskok | 2 : 0 | Monjare | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Moštre
Moštre
|
28.10.2018 14:30 | Dijamant | 3 : 0 | Moštre | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Omladinac
Porijećani
|
28.10.2018 14:30 | Kralupi | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
28.10.2018 12:00 | Ljiljan | 2 : 3 | Bratstvo | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Liješeva
Liješeva
|
28.10.2018 12:00 | Poriječani | 3 : 2 | Liješeva |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Radnik 018
Lipnica
|
28.10.2018 13:30 | Mladost | 5 : 1 | Radnik 018 | ||||||
Memići
Memići
|
|
Pasci 78
Pasci
|
28.10.2018 13:30 | Memići | 2 : 2 | Pasci 78 | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
28.10.2018 13:30 | Spreča | 1 : 2 | Bijeljevac |
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Borac
Kovači
|
28.10.2018 13:30 | Budućnost | 2 : 0 | Borac | ||||||
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Mladost
Suha
|
28.10.2018 13:30 | Gornje Dubrave | 0 : 0 | Mladost |
Mladost
Lučani
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
28.10.2018 18:00 | Mladost | 2 : 1 | Spartak ŽK | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
28.10.2018 16:30 | Mačva | 0 : 2 | Crvena zvezda |
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
28.10.2018 13:30 | Metalac | 2 : 1 | Budućnost |
Berane
Berane
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
28.10.2018 13:30 | Berane | 0 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
28.10.2018 13:30 | Bokelj | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Dečić
Tuzi
|
28.10.2018 13:30 | Igalo | 0 : 0 | Dečić | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
28.10.2018 13:30 | Jezero | 1 : 2 | Otrant-Olympic | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
28.10.2018 13:30 | Kom | 3 : 2 | Arsenal |
Burnley
Burnley
|
|
Chelsea
London
|
28.10.2018 14:30 | Burnley | 0 : 4 | Chelsea | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Arsenal
London
|
28.10.2018 14:30 | Crystal Palace | 2 : 2 | Arsenal | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Everton
Liverpool
|
28.10.2018 17:00 | Manchester United | 2 : 1 | Everton |
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Madrid
Madrid
|
28.10.2018 16:15 | Barcelona | 5 : 1 | Real Madrid | ||||||
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Villarreal
Villarreal
|
28.10.2018 18:30 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Villarreal | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Real Betis
Sevilla
|
28.10.2018 12:00 | Getafe | 2 : 0 | Real Betis | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Huesca
Huesca
|
28.10.2018 20:45 | Sevilla | 2 : 1 | Huesca |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
28.10.2018 15:30 | RB Leipzig | 0 : 0 | Schalke 04 | ||||||
Werder
Bremen
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
28.10.2018 18:00 | Werder | 2 : 6 | Bayer Leverkusen | ||||||
Nürnberg
Nürnberg
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
28.10.2018 13:30 | Nürnberg | 1 : 1 | Eintracht |
Cagliari
Cagliari
|
|
Chievo
Verona
|
28.10.2018 15:00 | Cagliari | 2 : 1 | Chievo | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Udinese
Udine
|
28.10.2018 15:00 | Genoa | 2 : 2 | Udinese | ||||||
Milan
Milano
|
|
Sampdoria
Genova
|
28.10.2018 18:00 | Milan | 3 : 2 | Sampdoria | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Bologna
Bologna
|
28.10.2018 12:30 | Sassuolo | 2 : 2 | Bologna | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Frosinone
Frosinone
|
28.10.2018 15:00 | SPAL | 0 : 3 | Frosinone | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Roma
Roma
|
28.10.2018 20:30 | Napoli | 1 : 1 | Roma |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Nice
Nice
|
28.10.2018 17:00 | Bordeaux | 0 : 1 | Nice | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Reims
Reims
|
28.10.2018 15:00 | Rennes | 0 : 2 | Reims | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
PSG
Paris
|
28.10.2018 21:00 | Olympique Marseille | 0 : 2 | PSG |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
28.10.2018 13:30 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Krupa | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Travnik
Travnik
|
28.10.2018 14:00 | Slavija | 2 : 2 | Travnik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
28.10.2018 14:30 | Sloboda | 3 : 2 | Velež |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
28.10.2018 12:00 | Sloboda | 0 : 7 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
28.10.2018 12:00 | Sloga | 0 : 4 | Rudar Prijedor | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
28.10.2018 12:00 | Podgrmeč | 0 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Kozara
Gradiška
|
28.10.2018 12:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Kozara |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Sloga
Doboj
|
28.10.2018 12:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Proleter
Teslić
|
28.10.2018 12:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Proleter | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Tekstilac
Derventa
|
28.10.2018 12:00 | Orašje | 0 : 1 | Tekstilac | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Borac
Šamac
|
28.10.2018 12:00 | Zvijezda | 7 : 0 | Borac |
Podrinje
Janja
|
|
Drina
Zvornik
|
28.10.2018 12:00 | Podrinje | 3 : 4 | Drina | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
28.10.2018 12:00 | Radnički | 2 : 1 | Sloga(T) | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Budućnost
Banovići
|
28.10.2018 12:00 | Tuzla City | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
28.10.2018 12:00 | Gradina | 0 : 0 | Sloga(GC) |
Goražde
Goražde
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
28.10.2018 13:00 | Goražde | 1 : 5 | Ilijaš | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
28.10.2018 13:00 | Željezničar | 0 : 2 | Rudar | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
28.10.2018 13:00 | Sutjeska | 6 : 1 | Bosna Union |
NK Vitez
Vitez
|
|
Borac
Jelah
|
28.10.2018 13:00 | NK Vitez | 1 : 0 | Borac | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Žepče
Žepče
|
28.10.2018 13:00 | Novi Travnik | 3 : 0 | Žepče |
Zvijezda
Kakmuž
|
28.10.2018
10:00
|
Trebava
Osječani
|
28.10.2018 10:00 | Zvijezda | : | Trebava | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
28.10.2018 10:00 | Naša krila | 3 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
28.10.2018 10:00 | Vučijak | 2 : 4 | Rudanka |
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
28.10.2018 15:00 | Radnik | 2 : 2 | Krupa | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
28.10.2018 12:00 | Sloboda | 2 : 3 | Sarajevo |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
28.10.2018 10:00 | Sloboda | 0 : 5 | Željezničar Sport Team | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Krajina
Cazin
|
28.10.2018 10:00 | Borac | 13 : 0 | Krajina | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
28.10.2018 10:00 | Sloga | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
28.10.2018 10:00 | Podgrmeč | 3 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Kozara
Gradiška
|
28.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Kozara |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Sloga
Doboj
|
28.10.2018 10:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Proleter
Teslić
|
28.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Proleter | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Tekstilac
Derventa
|
28.10.2018 10:00 | Orašje | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Borac
Šamac
|
28.10.2018 10:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Borac |
Podrinje
Janja
|
|
Drina
Zvornik
|
28.10.2018 10:00 | Podrinje | 0 : 4 | Drina | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
28.10.2018 10:00 | Radnički | 3 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Budućnost
Banovići
|
28.10.2018 10:00 | Tuzla City | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
28.10.2018 10:00 | Gradina | 1 : 0 | Sloga(GC) |
Goražde
Goražde
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
28.10.2018 11:00 | Goražde | 4 : 0 | Ilijaš | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
28.10.2018 11:00 | Željezničar | 5 : 0 | Rudar | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
28.10.2018 11:00 | Sutjeska | 4 : 0 | Bosna Union | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
28.10.2018 11:00 | Slavija | 6 : 2 | Bosna |
NK Vitez
Vitez
|
|
Borac
Jelah
|
28.10.2018 11:00 | NK Vitez | 2 : 0 | Borac | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Žepče
Žepče
|
28.10.2018 11:00 | Novi Travnik | 2 : 2 | Žepče | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
28.10.2018 11:00 | Travnik | 1 : 1 | Radnik |
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
28.10.2018 13:00 | Radnik | 3 : 1 | Krupa | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
28.10.2018 10:30 | Sloboda | 0 : 1 | Sarajevo |
Proleter
Teslić
|
|
Polet 1926
Brod
|
28.10.2018 10:00 | Proleter | 1 : 1 | Polet 1926 |
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost
Gacko
|
28.10.2018 12:00 | Stakorina | 0 : 7 | Mladost | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Velež
Nevesinje
|
28.10.2018 10:30 | Hercegovac | 6 : 0 | Velež |
Proleter
Teslić
|
|
Polet 1926
Brod
|
28.10.2018 11:30 | Proleter | 1 : 0 | Polet 1926 |
Hercegovac
Bileća
|
|
Velež
Nevesinje
|
28.10.2018 09:30 | Hercegovac | 1 : 2 | Velež |
Fortuna
Živinice
|
|
Mladost
Nević Polje
|
28.10.2018 12:00 | Fortuna | 0 : 6 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Sloboda
Tuzla
|
28.10.2018 15:00 | Čelik | 1 : 0 | Sloboda |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
28.10.2018 15:00 | Željezničar 2011 | 1 : 1 | Brotnjo |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
28.10.2018 14:00 | Radnik Bumerang | 2 : 3 | Lokomotiva |
Gradina
Srebrenik
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
28.10.2018 14:30 | Gradina | 0 : 21 | SFK 2000 | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Emina
Mostar
|
28.10.2018 13:00 | Iskra | 3 : 1 | Emina | ||||||
Alfa Modiča
Modriča
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
28.10.2018 11:00 | Alfa Modiča | 2 : 6 | Banja Luka |
Cedevita
Zagreb
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
28.10.2018 19:00 | Cedevita | 63 : 58 | Budućnost VOLI | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
28.10.2018 21:00 | Mornar | 80 : 84 | Mega Bemax |
Sloboda
Tuzla
|
|
Student
Mostar
|
28.10.2018 | Sloboda | 97 : 70 | Student |
Sokolac
Sokolac
|
|
Drina-Princip
Zvornik
|
28.10.2018 | Sokolac | 63 : 57 | Drina-Princip | ||||||
Student-Igokea
Banja Luka
|
|
Varda HE
Višegrad
|
28.10.2018 | Student-Igokea | 84 : 71 | Varda HE | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Budućnost BN Basket
Bijeljina
|
28.10.2018 | Prijedor | 77 : 61 | Budućnost BN Basket |
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
28.10.2018 | OKK Borac Mako Print | 72 : 69 | Mladost | ||||||
Una
Kozarska Dubica
|
|
Ušće
Banja Luka
|
28.10.2018 | Una | 85 : 69 | Ušće |
Sloboda
Tuzla
|
|
Bihać
Bihać
|
28.10.2018 | Sloboda | 3 : 0 | Bihać | ||||||
Galeb
Brčko
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
28.10.2018 | Galeb | 0 : 3 | 7 Lukavac |
Ilidža
Ilidža
|
|
Olovo
Olovo
|
28.10.2018 | Ilidža | 1 : 3 | Olovo | ||||||
Mladost
Žepče
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
28.10.2018 | Mladost | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Bosna
Sarajevo
|
28.10.2018 | Breza 1934 | 0 : 3 | Bosna |
Gradiška
Gradiška
|
|
Drina
Zvornik
|
28.10.2018 15:00 | Gradiška | 1 : 3 | Drina |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Bosna
Kalesija
|
28.10.2018 18:00 | Gradina-Herceg | 3 : 1 | Bosna | ||||||
Gračanica Fortex
Gračanica
|
|
Vitez
Vitez
|
28.10.2018 18:00 | Gračanica Fortex | 3 : 1 | Vitez | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Lukavac
Lukavac
|
28.10.2018 18:30 | Kakanj | 3 : 0 | Lukavac |
Igman
Ilidža
|
|
Mostar
Mostar
|
28.10.2018 | Igman | 1 : 3 | Mostar | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Troglav
Livno
|
28.10.2018 | Vogošća | 1 : 3 | Troglav |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Zavidovići
Zavidovići
|
28.10.2018 11:30 | Sloboda 2 | 3 : 0 | Zavidovići | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Napredak
Odžak
|
28.10.2018 11:30 | Željezara | 2 : 3 | Napredak |
Sa Volley
Sarajevo
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
28.10.2018 18:00 | Sa Volley | 3 : 0 | Delminium | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
28.10.2018 18:00 | Breza 1934 | 0 : 3 | Ljubuški |
Borac
Banja Luka
|
|
Gradiška
Gradiška
|
28.10.2018 16:00 | Borac | 0 : 3 | Gradiška |
Smeč DN
Brčko
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
28.10.2018 13:00 | Smeč DN | 3 : 0 | Ukrina | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
28.10.2018 14:00 | Panter | 0 : 3 | Kotor Varoš |
Mladost
Rogatica
|
|
Bratunac
Bratunac
|
28.10.2018 13:00 | Mladost | 3 : 1 | Bratunac |
Rudo
Rudo
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
28.10.2018 14:00 | Rudo | 0 : 3 | ŽOK Leotar |
Žepče
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
28.10.2018 | Žepče | 33 : 39 | Krivaja | ||||||
BosnaTS
Tešanj
|
|
Kakanj
Kakanj
|
28.10.2018 | BosnaTS | 28 : 31 | Kakanj |
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Velež
Mostar
|
28.10.2018 | Izviđač CO 2 | 32 : 25 | Velež | ||||||
Briješće
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojna
|
28.10.2018 | Briješće | 20 : 26 | Iskra | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
28.10.2018 00:00 | Donji Vakuf | 31 : 25 | Vogošča Poljine Hills 2 |
Čelinac
Čelinac
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
28.10.2018 17:30 | Čelinac | 20 : 22 | Hercegovina | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Drina
Zvornik
|
28.10.2018 20:00 | Hercegovac | 24 : 31 | Drina | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
28.10.2018 18:00 | Bijeljina | 31 : 30 | Kotor Varoš |
Teslić
Teslić
|
|
Sloga
Prnjavor
|
28.10.2018 18:00 | Teslić | 39 : 26 | Sloga | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Kaluđer
Banja Luka
|
28.10.2018 16:00 | Srednjoškolac | 21 : 30 | Kaluđer | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
28.10.2018 16:00 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 32 : 28 | Prijedor 2 |
Zrinjski
Mostar
|
|
Iskra(B)
Bugojno
|
28.10.2018 | Zrinjski | 40 : 29 | Iskra(B) |
Grude
Grude
|
|
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
28.10.2018 | Grude | 57 : 29 | Jedinstvo(T) |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
28.10.2018 16:00 | Radnik | 29 : 27 | Borac |
Dubica 2
Kozarska Dubica
|
|
Derventa
Derventa
|
28.10.2018 | Dubica 2 | 50 : 16 | Derventa | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Borac 3
Banja Luka
|
28.10.2018 | Srbac | 37 : 29 | Borac 3 |