XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 138 utakmica za dan
Subota, 13 Oktobar 2018

Fudbal

13.10.2018 15:00 Sindjelić 0 : 0 Inđija
13.10.2018 15:00 Metalac 2 : 1 Novi Pazar
13.10.2018 15:00 OFK Žarkovo 0 : 1 Radnički 1923
13.10.2018 15:00 TSC 0 : 0 Borac
13.10.2018 15:00 Bečej 1918 3 : 0 Sloboda
13.10.2018 15:00 Željezničar Sport Team 4 : 3 Kozara
13.10.2018 15:00 Tekstilac 0 : 0 Drina
13.10.2018 15:00 Podrinje 1 : 0 Sloga
13.10.2018 15:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Sloboda
13.10.2018 15:00 Alfa Modriča 0 : 0 Slavija
13.10.2018 15:00 Polet 1926 1 : 1 Sloga(S)
13.10.2018 15:00 Mladost(G) 5 : 1 Ilićka 01
13.10.2018 15:00 Drina HE 3 : 0 Stakorina
13.10.2018 15:00 Guber 2 : 0 Proleter
13.10.2018 15:00 Borac 10 : 0 BSK
13.10.2018 15:00 Bratstvo 2 : 0 FSA
13.10.2018 15:00 Lijevče 1 : 1 Čelinac
13.10.2018 15:00 Trebava 3 : 1 Zvijezda
13.10.2018 15:00 OFK Podgrab 2 : 3 Romanija
13.10.2018 19:00 Obilić 2 : 0 Sava 04
13.10.2018 15:30 Mladost 3 : 4 Bratstvo(K)
13.10.2018 15:30 Bratstvo(O) 5 : 2 Ratar
13.10.2018 15:00 Modran 6 : 0 Lazarevica
13.10.2018 15:00 Mladost(VO) 8 : 0 Nacional
13.10.2018 15:00 Velež 5 : 0 Novi Travnik
13.10.2018 15:00 Bratstvo 5 : 3 Metalleghe BSI
13.10.2018 15:00 Bosna 1 : 0 Zvijezda
13.10.2018 15:00 Čapljina 1 : 3 Olimpik
13.10.2018 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Goražde
13.10.2018 15:00 Slaven 1 : 0 Vitez
13.10.2018 15:00 Rudar 3 : 1 Orašje
13.10.2018 15:00 FK Vitez 0 : 0 Vlašić
13.10.2018 15:00 Krajina 1 : 1 Podgrmeč
13.10.2018 15:00 Bratstvo 1 : 2 Iskra
13.10.2018 15:00 Sloga 2 : 1 Rudar
13.10.2018 15:00 Bosna(K) 4 : 1 Dinamo
13.10.2018 15:00 Radnički 1 : 1 Svatovac
13.10.2018 15:00 Mladost 7 : 0 Mramor
13.10.2018 15:00 Odžak 102 1 : 3 Seona
13.10.2018 15:00 Gradina 1 : 1 Budućnost
13.10.2018 15:00 Bosna Union 1 : 1 SAŠK Napredak
13.10.2018 15:00 Borac 6 : 1 Jedinstvo
13.10.2018 15:00 Gomila 3 : 2 Željezničar
13.10.2018 15:00 Mladost(V) 5 : 0 Bajer 99
13.10.2018 15:00 Ključ 3 : 2 Mladost(P)
13.10.2018 15:00 Vitez 2 : 0 Omladinac
13.10.2018 15:00 Hajduk 6 : 0 Mladost(DS)
13.10.2018 15:00 Dizdaruša 4 : 0 Mladost(S)
13.10.2018 15:00 Omazići 1937 2 : 0 Vražići 92
13.10.2018 15:30 Stup 0 : 2 Saobraćajac
13.10.2018 13:00 Rakitno 1 : 1 Šator
13.10.2018 15:30 Iskra 3 : 0 Mostar
13.10.2018 18:00 Emina 8 : 0 Gradina
13.10.2018 15:00 Iskra 4 : 0 Banja Luka
13.10.2018 15:30 Lokomotiva 8 : 2 Alfa Modriča
13.10.2018 15:00 Inter 3 : 0 Brotnjo
13.10.2018 11:00 Krupa 0 : 1 Mladost
13.10.2018 13:00 Novi Grad 2 : 4 Radnik
13.10.2018 13:00 Sarajevo 1 : 1 Ilijaš
13.10.2018 13:00 Željezničar 1 : 1 Bosna
13.10.2018 13:00 GOŠK 6 : 0 Čapljina
13.10.2018 13:00 Troglav 1918 1 : 2 Leotar
13.10.2018 13:00 Brotnjo 3 : 2 Stolac
13.10.2018 13:00 Tomislav 2 : 2 Branitelj
13.10.2018 15:00 Radnik 2 : 0 Zvijezda 09
13.10.2018 11:00 Novi Grad 3 : 2 Radnik
13.10.2018 11:00 Sarajevo 2 : 2 Ilijaš
13.10.2018 11:00 Željezničar 2 : 1 Bosna
13.10.2018 11:00 Troglav 1918 3 : 1 Leotar
13.10.2018 11:00 Brotnjo 1 : 1 Stolac
13.10.2018 11:00 Tomislav 2 : 0 Branitelj
13.10.2018 15:00 Radnik Bumerang 4 : 0 SFK 2000
13.10.2018 13:00 Radnik 0 : 0 Zvijezda 09
13.10.2018 10:00 Rudar Prijedor 1 : 3 Borac
13.10.2018 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 1 Željezničar
13.10.2018 10:00 Sloboda 1 : 16 Kozara
13.10.2018 10:00 Sloga(D) 5 : 0 OFK Spartak 2013
13.10.2018 10:00 Podrinje 1 : 0 Radnik
13.10.2018 10:00 Rudar 1925 3 : 0 Sloga
13.10.2018 10:00 Jedinstvo 3 : 3 Borac
13.10.2018 10:00 Zenit 0 : 6 Drina
13.10.2018 12:00 Slavija 3 : 0 Mladost
13.10.2018 10:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Borac
13.10.2018 10:00 Modriča 0 : 0 Polet 1926
13.10.2018 10:00 Željezničar Sport team 6 : 0 Željezničar
13.10.2018 10:00 Proleter 5 : 1 Radnik Urije
13.10.2018 10:00 Sloga 1 : 0 OFK Spartak 2013
13.10.2018 10:00 Tekstilac Kort 1 : 0 Mineral

Futsal

13.10.2018 18:00 Tango 1 : 3 Kaskada

Košarka

13.10.2018 17:00 Crvena zvezda MTS 80 : 66 Krka
13.10.2018 19:00 FMP 93 : 88 Cibona
13.10.2018 21:00 Cedevita 86 : 95 Mega Bemax

Odbojka

13.10.2018 20:00 Bosna 0 : 3 Domaljevac
13.10.2018 20:00 Kakanj 78 3 : 0 Borac
13.10.2018 20:00 Jedinstvo 2 : 3 Radnik
13.10.2018 20:00 Mladost 3 : 0 Modriča
13.10.2018 17:00 Drina 3 : 0 Ljubinje
13.10.2018 19:00 Jahorina 2 : 3 Maglić
13.10.2018 Napredak 3 : 1 7 Lukavac
13.10.2018 Sloboda 3 : 0 Galeb
13.10.2018 Ilijaš 3 : 1 Olovo
13.10.2018 Breza 1934 3 : 1 Krivaja
13.10.2018 18:00 Kula Gradačac 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
13.10.2018 18:00 Smeč 3 : 1 Goražde
13.10.2018 18:00 Gacko 3 : 0 Jahorina
13.10.2018 18:00 Sloboda 3 : 0 Modriča
13.10.2018 16:00 Glasinac 3 : 0 Kozara
13.10.2018 14:00 Radnik 3 : 0 Derventa
13.10.2018 16:00 Slavija 0 : 3 Hercegovac
13.10.2018 18:00 Crvena zvijezda 2 0 : 3 Kotor Varoš
13.10.2018 18:00 Bihać 2 : 3 Orašje
13.10.2018 Novi Grad 3 : 0 Čapljina
13.10.2018 Ilijaš 0 : 3 Mostar
13.10.2018 Smeč 3 : 1 Troglav
13.10.2018 18:00 Ljubuški 3 : 2 Mostar 2

Rukomet

13.10.2018 Sloga(D) 32 : 27 Zrinjski
13.10.2018 Gračanica 27 : 25 Vogošća Poljine Hills
13.10.2018 Lokomotiva 29 : 25 Goražde
13.10.2018 Maglaj 29 : 25 Sloga(GV-U)
13.10.2018 Konjuh 31 : 27 Bosna
13.10.2018 Leotar 40 : 33 Slavija
13.10.2018 14:30 ORK Borac 25 : 26 Mladost
13.10.2018 16:00 Jedinstvo 2015 31 : 36 Kotor Varoš
13.10.2018 Kozara Mlijekoprodukt 2 23 : 25 Srbac
13.10.2018 Rudar 18 : 41 Sloboda
13.10.2018 Čelik Junior 38 : 33 Bosna 2
13.10.2018 Gradačac 35 : 21 Lukavac
13.10.2018 Krajina 29 : 36 Kakanj
13.10.2018 Čelik 43 : 25 BosnaTS
13.10.2018 RA Čapljina 41 : 25 Velež
13.10.2018 Bosna 21 : 29 Iskra
13.10.2018 Grude 38 : 24 Hadžići
13.10.2018 Izviđač 31 : 25 Jedinstvo(B)
13.10.2018 Mira 41 : 20 Hrasnica
13.10.2018 Krivaja 29 : 24 Dubica
13.10.2018 17:30 Leotar 18 : 32 Knežopoljka
13.10.2018 Živinice 18 : 42 Iskra(B)
13.10.2018 Vitez 36 : 28 Neretva