XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 324 utakmica za dan
Nedelja, 21 Oktobar 2018

Fudbal

21.10.2018 16:00 Dinamo 1 : 1 OFK Bačka
21.10.2018 13:00 Spartak ŽK 0 : 0 Partizan
21.10.2018 14:30 Inđija 1 : 0 Teleoptik
21.10.2018 14:30 Novi Pazar 1 : 1 OFK Žarkovo
21.10.2018 14:30 Bežanija 1 : 1 Metalac
21.10.2018 17:00 Čelik 1 : 1 Široki Brijeg
21.10.2018 15:00 Krupa 0 : 0 Radnik
21.10.2018 14:30 Omarska 2 : 4 Jedinstvo
21.10.2018 14:30 Proleter 1 : 0 Velež
21.10.2018 14:30 Stakorina 0 : 2 Budućnost
21.10.2018 14:30 Partizan 3 : 2 Mladost
21.10.2018 14:30 OFK Brdo 5 : 1 Naprijed
21.10.2018 14:30 Čelinac 2 : 0 Gorica
21.10.2018 11:00 FSA 3 : 0 Lijevče
21.10.2018 14:30 Sloga 3 : 1 Krajina
21.10.2018 14:30 Mineral 2 : 1 Sloga
21.10.2018 14:30 Vučijak 3 : 0 Željezničar
21.10.2018 14:30 Hajduk 3 : 5 Trebava
21.10.2018 14:30 Naša krila 1 : 1 Skugrić
21.10.2018 14:30 Sloga 2 : 2 Rudanka
21.10.2018 14:30 Mladost 4 : 1 Lokomotiva
21.10.2018 14:30 OFK Trnovica 1 : 1 Milići
21.10.2018 14:30 Vlasenica 2 : 1 OFK Šekovići
21.10.2018 14:30 Majevica 2 : 2 Čelopek
21.10.2018 14:30 Podrinje 5 : 2 Omladinac
21.10.2018 14:30 BSK Ledinci 1 : 0 Birač
21.10.2018 14:30 Rudar 1925 3 : 1 Jedinstvo
21.10.2018 14:30 Podgrmeč 6 : 1 Mrakovica
21.10.2018 14:30 OFK Ravan 2 : 1 Ljubija
21.10.2018 14:30 Slaven 0 : 2 Plamen
21.10.2018 14:30 Svodna 2 : 0 Radnik
21.10.2018 14:30 Brzi 1 : 0 Gomjenica
21.10.2018 15:00 Mladi Krajišnik 4 : 0 Omladinac
21.10.2018 15:00 Sloga DIPO 5 : 1 Tamaris
21.10.2018 15:00 Torpedo 3 : 1 Kozara
21.10.2018 15:00 Kalemi 8 : 0 Sloboda
21.10.2018 15:00 13 Skojevki 1 : 0 Biseri
21.10.2018 15:00 Potkozarje 3 : 3 Župa
21.10.2018 14:30 Borac 1 : 1 Rekreativo
21.10.2018 14:30 Gomionica 8 : 0 OFK Spartak 2013
21.10.2018 14:30 Omladinac 2 : 0 Polet Krajišnik
21.10.2018 14:30 Džaja 1 : 4 Sloga Nektar
21.10.2018 14:30 Budućnost 1 : 4 Šnjegotina
21.10.2018 14:30 Sloga 73 1 : 2 Skugrić 1964
21.10.2018 14:30 BSK 0 : 5 Hajduk
21.10.2018 14:30 Budućnost 2 : 1 Borac(BL)
21.10.2018 14:30 Borac(O) 1 : 0 Kladari Gornji
21.10.2018 14:30 Ukrina 4 : 1 Rudar
21.10.2018 14:30 Borac(K) 2 : 1 Trebavac
21.10.2018 14:30 Pelagićevo 7 : 1 Bratstvo
21.10.2018 15:00 Jugović 5 : 1 Borac
21.10.2018 15:00 Grčica 1 : 0 Jedinstvo
21.10.2018 15:00 OFK Brezik 1 : 2 Mladost(S)
21.10.2018 15:00 Crvena zvijezda 0 : 0 Mladost(L)
21.10.2018 15:00 Slijepčevići 3 : 0 Mladost 2003
21.10.2018 15:00 Sava 04 1 : 3 Gredice
21.10.2018 15:00 Zadrugar 1 : 0 Obilić
21.10.2018 14:30 Zadrugar 3 : 1 Semberija
21.10.2018 13:30 Kolektiv 5 : 1 Priboj
21.10.2018 14:30 Jedinstvo 2 : 0 OFK Magnojević
21.10.2018 14:30 Novo doba 4 : 0 Drina
21.10.2018 14:30 Proleter 2 : 7 OFK Janja 2009
21.10.2018 14:30 Balatun 2 : 0 Obarska
21.10.2018 14:30 Miloš Obilić 0 : 1 Stević Jovan
21.10.2018 15:00 Pecka 1 : 0 Borac
21.10.2018 15:00 Budućnost 0 : 0 Polet
21.10.2018 15:00 Tabanci 6 : 0 Jadar
21.10.2018 15:00 Jardan 1 : 1 Jasenica
21.10.2018 14:30 Kiseljak 3 : 3 Rudar
21.10.2018 14:30 Kozara 5 : 1 Moštanica
21.10.2018 14:30 Berek 1975 2 : 4 Knežopoljac
21.10.2018 15:00 Obradovac 4 : 0 Jablanica
21.10.2018 12:00 Vilusi 0 : 7 Laminci
21.10.2018 15:00 Ratar 1 : 2 Polet
21.10.2018 15:00 Bratstvo(K) 3 : 1 Bratstvo(O)
21.10.2018 14:30 Milan 2 : 1 Polet
21.10.2018 14:30 Crni vrh 1 : 0 Bratstvo
21.10.2018 14:30 Crvena zemlja 2 : 3 Budućnost
21.10.2018 11:00 OFK Nožičko 3 : 0 Vrbas
21.10.2018 14:30 Željezničar 0 : 3 Zadrugar
21.10.2018 14:30 Liješće 1 : 1 Ozrenski sokolovi
21.10.2018 14:30 Polet 5 : 2 27. Juli
21.10.2018 15:00 Posavina 7 : 1 Partizan
21.10.2018 15:00 Zvijezda 5 : 2 Sloga
21.10.2018 15:00 Dobor 3 : 0 Jedinstvo
21.10.2018 15:00 Crkvina 5 : 0 Crvena zvijezda
21.10.2018 11:00 Sveti Jovan 0 : 3 Budućnost Red Star
21.10.2018 11:00 Bobetino Brdo 8 : 0 Polet
21.10.2018 11:00 Čelik 2 : 1 Strijelac
21.10.2018 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Polet
21.10.2018 15:30 Građanski 0 : 2 Ljeljenča
21.10.2018 15:00 Omladinac 3 : 1 Koridor 2011
21.10.2018 13:30 Sloga 94 1 : 7 Panteri
21.10.2018 15:00 Proleter 2 : 1 Magnojević 2001
21.10.2018 15:00 Ostojićevo 1 : 1 Drina
21.10.2018 15:00 Sloga 2 5 : 0 Glogovac
21.10.2018 15:00 OFK Batković 7 : 1 Ljeskovac
21.10.2018 15:00 Polet 1 : 4 Pobjeda
21.10.2018 15:00 Tavna 3 : 3 VSK
21.10.2018 13:00 Borac 1 : 0 Međaši
21.10.2018 10:30 Borac 0 : 3 Sloga
21.10.2018 10:30 Mladen Perić 0 : 4 Budućnost
21.10.2018 10:30 Piperci 1 : 0 Modran
21.10.2018 14:30 Olimpik 2 : 0 Jedinstvo
21.10.2018 14:30 Brekovica 78 1 : 1 FK Vitez
21.10.2018 14:30 Rudar 2 : 0 Kiseljak
21.10.2018 14:30 Busovača 3 : 1 Sloga
21.10.2018 14:30 Vlašić 1 : 1 Krajina
21.10.2018 14:30 Bosna(M) 2 : 1 Seona
21.10.2018 14:30 Priluk 2 : 1 Budućnost
21.10.2018 14:30 Prokosovići 2 : 0 Lokomotiva
21.10.2018 14:30 Bosna Union 0 : 1 Vis
21.10.2018 14:30 Ilijaš 1 : 4 Radnik
21.10.2018 14:30 Azot 1 : 2 SAŠK Napredak
21.10.2018 14:30 Pobjeda 1 : 0 Natron
21.10.2018 14:30 Moševac 4 : 3 Usora
21.10.2018 14:30 Brotnjo 2 : 0 Grude
21.10.2018 14:30 Kamešnica 0 : 0 Posušje
21.10.2018 14:30 Bjelopoljac 1 : 1 Troglav 1918
21.10.2018 14:30 Sloga 0 : 1 Rama
21.10.2018 14:30 Mladost(P) 1 : 1 Vitez
21.10.2018 14:30 Željezničar 3 : 2 Rudar
21.10.2018 14:30 Mladost 2 : 4 Radnik
21.10.2018 14:30 Gorica 1 : 0 Kaćuni
21.10.2018 14:30 Sloga(T) 1 : 1 Dragovoljac
21.10.2018 14:30 Napredak 4 : 3 Mladost (D)
21.10.2018 14:30 Dubrave 3 : 1 Kostrč
21.10.2018 14:30 Mladost(S) 2 : 4 Vitanovići 78
21.10.2018 14:30 Mladost(DS) 5 : 2 Dizdaruša
21.10.2018 14:30 Bok 0 : 3 Hajduk
21.10.2018 14:30 Gornji Rahić 2 : 1 DSK
21.10.2018 14:30 Rijeka 2 : 2 Trešnjevka
21.10.2018 14:30 Proleter 9 : 2 Mladost(T)
21.10.2018 14:30 Ingram 3 : 1 Željezničar
21.10.2018 14:30 Doboj Istok 2 : 0 Orahovica 74
21.10.2018 14:30 Polet 3 : 2 Mladost(K)
21.10.2018 14:30 Vareš 2 : 3 Napredak
21.10.2018 14:30 Stupčanica 3 : 0 Nemila
21.10.2018 14:30 Novi Šeher 3 : 2 Rudar
21.10.2018 15:30 Novi Grad 5 : 2 Bojnik
21.10.2018 16:00 Ozren 2 : 0 Omadinac
21.10.2018 13:00 Igman 2 : 5 Saobraćajac
21.10.2018 13:30 Mošćanica 14 : 1 Stup
21.10.2018 15:30 Vratnik 1 : 2 Vrbanjuša
21.10.2018 14:30 UNIS 2 : 2 Butmir
21.10.2018 Radnički 0 : 3 Jahorina
21.10.2018 BKB 3 : 0 Drina
21.10.2018 14:30 Ljubuški 2 : 0 Rakitno
21.10.2018 14:30 Kupres 1 : 2 Šujica
21.10.2018 14:30 Drinovci 8 : 1 Junak
21.10.2018 15:00 Lokomotiva 1 : 3 Višići
21.10.2018 15:00 Međugorje 1 : 2 Blagaj
21.10.2018 16:00 Mostar 3 : 3 Buna
21.10.2018 15:00 Kruševo 3 : 0 Iskra
21.10.2018 14:30 Katarina 2 : 0 Nova Bila
21.10.2018 14:30 Brnjaci 3 : 0 Karaula
21.10.2018 14:30 Bilalovac 6 : 0 OFK Lugovi
21.10.2018 14:30 OFK Brčko 2 : 3 Tramošnica
21.10.2018 14:30 Korpar 3 : 2 Dinamo 75
21.10.2018 14:30 Izbor 1 : 4 Biberovo Polje
21.10.2018 14:30 OFK Međiđa 5 : 0 Ograđenovac
21.10.2018 14:30 Sloboda 1 : 0 Graničar
21.10.2018 14:30 Trebava 0 : 0 Omladinac 68
21.10.2018 14:30 Jedinstvo 3 : 0 OFK Vida
21.10.2018 14:30 12 decembar 5 : 2 Koraj
21.10.2018 14:30 Željezničar 4 : 1 Voćar
21.10.2018 14:30 Pribava 7 : 1 Sloga
21.10.2018 14:30 25 maj 1 : 0 BSK
21.10.2018 14:30 Turija 1 : 4 Polet
21.10.2018 14:30 Orahovica 77 2 : 7 Rudar
21.10.2018 14:30 Mladost(D) 1 : 1 Mladost(P)
21.10.2018 14:30 Stjepan Polje 3 : 1 Špionica 1953
21.10.2018 14:30 Mladost 78 2 : 0 OFK Tuzla
21.10.2018 14:30 Vrana 1 : 0 Slatina
21.10.2018 14:30 Srnica 2 : 0 Metalac
21.10.2018 14:30 Rudar 4 : 0 Napredak
21.10.2018 12:00 Poriječani 4 : 1 Uskok
21.10.2018 12:00 Liješeva 9 : 1 Ljiljan
21.10.2018 14:30 Bratstvo 2 : 1 Kralupi
21.10.2018 14:30 Omladinac 3 : 2 Dijamant
21.10.2018 12:00 Moštre 4 : 2 Monjare
21.10.2018 14:30 Mionica 85 1 : 2 Brka 1948
21.10.2018 14:30 Sloboda 5 : 0 Majevica
21.10.2018 14:30 Krušik 3 : 1 Mladost
21.10.2018 14:30 Bijeljevac 1 : 1 Memići
21.10.2018 14:30 Pasci 78 3 : 3 Radnik 018
21.10.2018 14:30 Oskova 3 : 0 Gornje Dubrave
21.10.2018 14:30 Borac 2 : 2 Konjuh
21.10.2018 14:30 Toplice 3 : 1 Jablanica
21.10.2018 13:30 Arsenal 2 : 0 Berane
21.10.2018 13:30 Otrant-Olympic 2 : 1 Kom
21.10.2018 13:30 Dečić 4 : 1 Jezero
21.10.2018 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Igalo
21.10.2018 13:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 0 : 0 Bokelj
21.10.2018 17:00 Everton 2 : 0 Crystal Palace
21.10.2018 20:45 Real Betis 0 : 1 Real Valladolid
21.10.2018 16:15 Eibar 1 : 1 Athletic Club
21.10.2018 18:30 Huesca 0 : 2 Espanyol
21.10.2018 12:00 Rayo Vallecano 1 : 2 Getafe
21.10.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach 4 : 0 Mainz 05
21.10.2018 15:30 Hertha BSC 1 : 1 Freiburg
21.10.2018 15:00 Bologna 2 : 2 Torino
21.10.2018 15:00 Chievo 1 : 5 Atalanta
21.10.2018 18:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
21.10.2018 12:30 Frosinone 3 : 3 Empoli
21.10.2018 15:00 Parma 0 : 2 Lazio
21.10.2018 20:30 Internazionale 1 : 0 Milan
21.10.2018 15:00 Montpellier 2 : 0 Bordeaux
21.10.2018 21:00 Nice 0 : 1 Olympique Marseille
21.10.2018 17:00 Saint-Étienne 1 : 1 Rennes
21.10.2018 11:00 Gradina 1 : 2 Alfa Modriča
21.10.2018 14:30 Iskra 2 : 1 Radnik Bumerang
21.10.2018 13:00 Drina 1 : 0 Sloga
21.10.2018 11:00 Jedinstvo 11 : 1 Sloga
21.10.2018 13:30 Čelik 3 : 0 Fortuna
21.10.2018 15:30 Sloboda 0 : 15 Široki Brijeg
21.10.2018 15:00 Sana 2014 3 : 2 Libero
21.10.2018 11:30 Željezničar 2011 1 : 4 Inter
21.10.2018 14:30 Travnik 1 : 0 Široki Brijeg
21.10.2018 14:30 Borac 1 : 2 Željezničar
21.10.2018 14:00 Jedinstvo 2 : 2 Sloboda
21.10.2018 12:00 Kozara 4 : 1 Podgrmeč
21.10.2018 12:00 Krajina 0 : 3 Željezničar Sport Team
21.10.2018 12:00 Zvijezda 4 : 3 Bratstvo
21.10.2018 12:00 Borac 1 : 4 Modriča
21.10.2018 12:00 Ilićka 01 1 : 1 Orašje
21.10.2018 12:00 Tekstilac 4 : 2 Jedinstvo
21.10.2018 12:00 Proleter 0 : 2 Sloga
21.10.2018 12:00 Lokomotiva 1 : 2 Podrinje
21.10.2018 12:00 Slaven 1 : 0 Gradina
21.10.2018 12:00 Sloga(GC) 2 : 4 Tuzla City
21.10.2018 12:00 Budućnost 2 : 0 Radnički
21.10.2018 12:00 Sloga(T) 2 : 0 Drina
21.10.2018 13:00 Bosna 3 : 1 Sutjeska
21.10.2018 10:30 Bosna Union 1 : 4 Željezničar
21.10.2018 13:00 Rudar 7 : 0 Goražde
21.10.2018 13:00 Radnik 3 : 0 Sarajevo
21.10.2018 13:00 Stolac 0 : 0 Tomislav
21.10.2018 13:00 Čapljina 2 : 5 Troglav 1918
21.10.2018 13:00 Igman 1 : 2 Grude
21.10.2018 10:00 Trebava 6 : 1 Vučijak
21.10.2018 10:00 Rudanka 1 : 2 Naša krila
21.10.2018 10:00 OFK Pridjel 4 : 1 Zvijezda
21.10.2018 15:00 Zvijezda 09 3 : 1 Sloboda
21.10.2018 12:00 Tuzla City 1 : 1 Radnik
21.10.2018 12:00 Jedinstvo 7 : 2 Sloboda
21.10.2018 10:00 Kozara 3 : 3 Podgrmeč
21.10.2018 10:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Borac
21.10.2018 10:00 Krajina 2 : 1 Željezničar Sport Team
21.10.2018 10:00 Zvijezda 1 : 0 Bratstvo
21.10.2018 10:00 Borac 0 : 4 Modriča
21.10.2018 10:00 Ilićka 01 2 : 0 Orašje
21.10.2018 10:00 Tekstilac 0 : 2 Jedinstvo
21.10.2018 10:00 Proleter 1 : 3 Sloga
21.10.2018 10:00 Lokomotiva 7 : 0 Podrinje
21.10.2018 10:00 Slaven 3 : 2 Gradina
21.10.2018 10:00 Sloga(GC) 0 : 0 Tuzla City
21.10.2018 10:00 Budućnost 7 : 3 Radnički
21.10.2018 10:00 Sloga(T) 2 : 0 Drina
21.10.2018 11:00 Slavija 3 : 1 Novi Grad
21.10.2018 11:00 Bosna 8 : 0 Sutjeska
21.10.2018 12:30 Bosna Union 0 : 2 Željezničar
21.10.2018 11:00 Rudar 2 : 0 Goražde
21.10.2018 11:00 Radnik 4 : 2 Sarajevo
21.10.2018 10:00 Iskra 1 : 1 Travnik
21.10.2018 11:00 Stolac 0 : 2 Tomislav
21.10.2018 11:00 Čapljina 4 : 4 Troglav 1918
21.10.2018 11:00 Igman 4 : 0 Grude
21.10.2018 16:30 Banja Luka 1 : 0 Lokomotiva
21.10.2018 15:00 Emina 0 : 5 SFK 2000
21.10.2018 13:00 Zvijezda 09 0 : 0 Sloboda
21.10.2018 10:00 Tuzla City 0 : 3 Radnik
21.10.2018 10:00 Željezničar 4 : 0 Proleter
21.10.2018 10:00 Polet 1926 0 : 6 Željezničar Sport Team
21.10.2018 11:00 Glasinac 2011 0 : 1 Drina HE
21.10.2018 11:00 Leotar 3 : 0 Velež
21.10.2018 10:00 Leotar 1 : 3 Velež

Futsal

21.10.2018 20:30 Leotar 3 : 4 Zrinjski
21.10.2018 19:30 Beli anđeo 3 : 7 Brotnjo
21.10.2018 18:00 Mostar SG Staklorad 8 : 5 Centar

Košarka

21.10.2018 17:00 Zadar 83 : 93 Mornar
21.10.2018 19:00 Cibona 78 : 75 Cedevita
21.10.2018 Sloboda 83 : 73 Bosna Royal
21.10.2018 Bratunac TRB 86 : 82 Kakanj
21.10.2018 Široki 70 : 54 Vogošća
21.10.2018 Mladost 92 : 77 Zrinjski
21.10.2018 Spars 107 : 47 Gradina
21.10.2018 Borac 89 : 82 Sokolac
21.10.2018 Slavija 1996 53 : 57 Sutjeska
21.10.2018 Obilić 54 : 69 Radnik BN Basket
21.10.2018 Budućnost BN Basket 77 : 63 Student-Igokea

Odbojka

21.10.2018 16:30 7 Lukavac 3 : 1 Sloboda
21.10.2018 15:00 Bihać 2 : 3 Napredak
21.10.2018 17:00 Bosna 3 : 0 Mladost
21.10.2018 14:00 Inova 3 : 0 Crvena zvijezda
21.10.2018 14:00 Panter 3 : 0 Derventa 2
21.10.2018 14:30 Drina 3 : 0 Mladost
21.10.2018 15:00 Bratunac 3 : 0 Jahorina 2
21.10.2018 14:00 Libero 1 : 3 Radnik 2
21.10.2018 16:00 Velež 3 : 1 Rudo
21.10.2018 13:00 ŽOK Leotar 3 : 0 Stakorina
21.10.2018 13:00 Gacko 2 3 : 1 Zelengora
21.10.2018 13:00 Maglaj 0 : 3 Bihać
21.10.2018 14:00 Lukavac 0 : 3 Gračanica Fortex
21.10.2018 14:00 Vitez 3 : 0 Bosna
21.10.2018 18:00 Mostar 3 : 0 Smeč
21.10.2018 13:00 Tešanj 1 : 3 Željezara
21.10.2018 14:00 Stars 3 : 2 Sloboda 2
21.10.2018 18:00 Čelik-R 3 : 0 Student

Rukomet

21.10.2018 Borac M:TEL 32 : 28 Vogošća Poljine Hills
21.10.2018 Slavija 24 : 37 Bosna
21.10.2018 Drina 36 : 26 Jedinstvo 2015
21.10.2018 Borac M:TEL 2 37 : 17 Kozara Mlijekoprodukt 2
21.10.2018 Kaluđer 10 : 0 Teslić
21.10.2018 Sloga 32 : 25 Laktaši
21.10.2018 Kakanj 33 : 38 Čelik
21.10.2018 Travnik AG 31 : 29 Donji Vakuf
21.10.2018 Međugorje 30 : 26 Neretva
21.10.2018 Hrasnica 23 : 28 Krivaja
21.10.2018 Katarina 34 : 27 Goražde
21.10.2018 16:00 Borac 35 : 25 Doboj
21.10.2018 14:00 Omladinac 26 : 15 Borja
21.10.2018 12:00 Borac 3 16 : 36 Dubica 2
21.10.2018 Iskra(S) 22 : 15 Sloga 2013
5:1
89 min Gol (OFK Trnovica)
5:1
81 min Gol (OFK Trnovica)
5:1
77 min Gol (OFK Trnovica)
4:1
Utakmica završena (TOŠK)
Tim iz Tešnja dobio 4:1.
0:1
Utakmica završena (Stakorina)
Trijumf gostiju od 0:1.