Domaći su naparavili seriju greÅ”aka,a to je kaznio igrač Leotara.
Postava: Veselin Dakić, Bakir Mulmustafić, Jovica Klasanović, Dragan DoÅ”lo , Aco Đokić, Filip Vujić , Abid Mehanović, Dejan Limić, Å aban Nasufović, Ristanović Predrag , Mladen Dujković Na klupi su: Salih Sulejmanović, Muamer Arnautović, Adin Arnautović, Dejan Savić, Jasmin Arnautović, Senad ReÅ”idović, Aldin Hođić
Postava: Srđan Andrić , Risto PeriÅ”ić, Ognjen Å eÅ”elj , Stefan Paranos , Danilo Å ipovac , Anel Ramić, Lazar Zečević, Andrej Đurić , Aleksa Stajić, Dragan Ristić, MiloÅ” Sekulić Na klupi su: Mićo Vukanović, Nikola Skulić, Bojan Spaić, Nikola Medan, Igor Ateljević, Din Ćutahija, Ognjen Aćimović
0'

Leo slavio u Janji

30.08.2020 trebinjelive.com

U 4. kolu Prve lige Republike Srpske FK ā€œLeotarā€ je na gostovanju u Janji pobijedio FK ā€œPodrinjeā€ sa 1:3 (0:2).

Ā

Trebinjci se i sa drugog gostovanja vraćaju punog plijen tako da nakon ovog kola zajedno sa joÅ” tri kluba predvode tabelu prvenstva sa po 10 bodova.

Ekipa iz Polica dominirala je tokom prvih 45. minuta i od mnogobrojnih prilika samo su dvije lopte uÅ”le u mrežu domaćina.

Trebinjci su povelio sa 0:1 preko A. Stajić u 14. minutu, a prednost gostiju je u 33. minutu duplirao Sekulić.

Sa rezultatom od 0:2 otiŔlo se na odmor.

Tokom drugog poluvremena gosti su se povukli, a domaćin je iskoristio svoju Å”ansu u 68. minutu preko A. Arnautovića.

Gosti su strijepili za rezultat sve do 87. minuta kadaĀ  je tačku na konačan rezultat stavio Medan.Ā

Nakon utakmice trener Oleg Ćurić je bio zadovoljan igrom i rezultatom svoje ekipe.

ā€œSvaka čast mojim igračima na borbenosti, ali smo trebali ranije da osiguramo pobjedu zato Å”to smo imali dosta prilika za gol. Idemo korak po korak, a u narednom kolu dočekujemo FKā€™Kozaruā€™ koja kao i mi ima 10 bodovaā€, rekao je Ćurić.

Podrinje - Leotar 1:3 (0:2)

FK ā€œLeotar: PeriÅ”ić, Andrić, O. Å eÅ”elj, Paranos, Å ipovac, Ramić, Zečević, Đurić, Stajić, Ristić, Sekulić. Na klupi: Vukanović, Spaić, Aćimović, Skulić, Medan, Ateljević, Ćutahija. Trener: Oleg Ćurić.

FK ā€œPodrinjeā€: Dakić, DoÅ”lo, Dujković, Mulmustafić, Klasanović, Đokić, Vujić, Mehanović, Limić, Nasufović, Ristanović. Na klupi: Sulejmanović, M. Arnautović, A. Arnautović, Savić, J. Arnautović, ReÅ”idović, Hodžić. Trener: Muhamed Jusufović.

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Podrinje Leotar