Grent postiže prvi gol u dresu VBA i donosi izjednačenje Bilićevoj ekipi.
Autogolom Livermora, domaći su poveli.
40'

Grent donio bod balkanskom Vest Bromu

26.10.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Brajtona i Vest Bromviča, odigrali su 1-1 u šestom kolu Premijer lige.

Prvo poluvrijeme pripalo je Brajtonu. Igrali su bolje i konstantno pritiskali. Imali su šanse preko Lalane i Marča ali nisu dolazili do gola. Ipak, u završnici prvog poluvremena, poveli su sa 1-0 i to autogolom Džeka Livermora.

U nastavku susreta, Vest Brom je zaigrao bolje. Prvu priliku imali su preko Pereire. Potom je šansu imao i Krovinović ali nije bilo promjene rezultata. Novu šansu propustio je i Pereira. Ipak, u 85. minuti, Grent postiže prvi gol u dresu VBA i donosi svom timu bod.