1 : 1
0 : 0

Remi Palasa i Lestera

28.12.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Kristal Palasa i Lestera odigrali su 1-1 na startu 16. kola Premijer lige.

Lester je bolje otvorio susret. Tompkins je skrivio jedanesterac ali je Ihenačo skandalozno loše šutirao pa je Guaita odbranio. Palas je najozbiljniju šansu u prvom poluvremenu imao preko Tausenda. Imao je i Ihenačo još dvije šanse ali je na poluvremenu bilo 0-0.

Palas je sjajno otvorio drugo poluvrijeme te su pogotkom Zahe došli do vodstva 1-0. Lester je pokušavao da dođe do izjednačenja a uspjeli su tek u samoj završnici, kada je Harvi Barns fantastično pogodio za 1-1.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.

Reprezentacije Reprezentacije Engleska: Premier League Crystal Palace Leicester City