0 : 1
0 : 0

Blamaža Liverpula, pobjede Vest Hema i Evertona

03.02.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Brjatona Å”okirali su liverpul na ''Enfildu'' u 22. kolu Premijer lige. Brajton je slavio sa 1-0 i nanio drugi uzastopni domaći poraz Liverpulu.

Nekako je Liverpul od starta bio usporen. U prvom poluvremenu nije bilo golova. U nastavku Å”ok ga domaće. Golom Alzatea, Brajton dolazi do 1-0. Probali su domaći na sve načine da dođu do bar boda ali nisu uspjeli.

Do nove pobjede doÅ”ao je Vest Hem. Vest Hem je kao gost savladao Aston Vilu sa 3-1. Golovima Sučeka i Lingarda, gosti su poveli sa 2-0. Votkins je vratio nadu domaćima da bi Lingard drugim golom potvrdio pobjedu gostiju.

Do gostujuće pobjede doÅ”ao je i Everton. Oni su sa 2-1 savladali Lids. Sigurdson i Klavert-Luin donijeli su gostima 2-0 a utjeÅ”ni gol za domaće dao je Rapfinja.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Liverpool Brighton