4 : 1
1 : 0

Nova pobjeda Sitija

02.03.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Vulverhempton sa 4-1 u meču 29. kola Premijer lige.

Siti je rano doÅ”ao do prednosti. Marez je pokuÅ”ao pronaći saigrača ali je Dendonker nespretno reagovao i pogodio vlastitu mrežu. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promjene rezultata.

U nastavku, Koadi donis izjednačenje gostima. Gabrijel Žesus vratio je prednost ''Građanima''. U zavrÅ”nici susreta, domaći su postigli joÅ” dva gola. Prvo je pogodio Marez a potom i Žesus.

Siti je ubjedljivo prvi i veoma je blizu titule dok je Vulverhempton us redini tabele.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Wolverhampton