0 : 2
0 : 0

Siti na korak od titule

01.05.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Kristal Palas u 34. kolu Premijer lige. Siti je slavio kao gost sa 2-0.

Prvo poluvrijeme i nije bilo previÅ”e interesantno. Najbolju Å”ansu za domaće propustio je Benteke a za goste Aguero. U nastavku, Siti dolazi do prednosti. U tri minute Aguero i Tores postigli su po gol te su donijeli velikih 2-0 svojoj ekipi. Do kraja susreta Siti je mogao i do trećeg gola ali nisu iskoristili Å”anse Kanselo i Sterling.

Siti je ovom pobjedom doÅ”ao na korak od titule. Prvak će postati već sutra ukoliko Liverpul savlada Mančester Junajteda.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Crystal Palace Manchester City