2 : 0
2 : 0

Votford suveren, bez golova u derbiju

08.12.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Votforda upisali su pobjedu u 17. kolu ČempionÅ”ipa. Ekipa Vladimira Ivića savladala je Roteram sa 2-0.

Ā

Oba gola pala su u prvom poluvremenu. Kabasele je pogodio za 1-0. Klupska legenda, Troj Dini, pogodio je za 2-0. U nastavku susreta domaći su čuvali vodstvo i doÅ”li su do pobjede. U derbiju kola, Svonsi i Bormut odigrali su 0-0 a isti rezultat viđen je i u duelu Koventrija i Lutona.

Milvol je na svom terenu odigrao 1-1 sa Kvins Park Renđersima. Kardif je u gostima savladao Stouk sa 2-1 i to nakon preokreta dok je Hadersfild sa 2-0 dobio Šefild Venzdeja.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Watford Rotherham United