0 : 2

Pobjeda Votforda, kiksevi Brentforda i Svonsija

16.03.2021 Đ. Malešević

Fudbaleri Votforda savladali su Roteram sa 4-1 u 37. kolu Čempionšipa.

Votford je odigrao sjajno prvo poluvrijeme te su golovima Siralte, Sara i Seme vodili sa 3-0. Smit je u nastavku propustio jedanesterac za domaće ali je Ladapo smanjio na 3-1. Deni Gosling pogodio je još jednom za goste te je postavio konačan rezultat.

Brentford je propustio šansu da dođe do pobjede kod Derbija. Golovima Tonija i Kanosa, gosti su vodili sa 2-0. Ipak, u drugom poluvremenu pogodili su Gregori i Sibli i donijeli su bod Derbiju.

U jednom od zanimljivijih susreta, Bormut je sa 3-0 deklasirao Svonsi. Biling je doveo domaće u vodstvo da bi Letibedie pogodio vlastitu mrežu za 2-0. Konačan rezultat postavio je Danjuma.

Votford je sada došao na drugu poziciju sa 72 boda, Svonsi ima 69 a Brentford 67.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Rotherham United Watford