Bliži se finiŔ utakmice. Krupa vodi sa 2:0.
Prvi gol dao je Dujaković,a drugi Mandić.
Utakmica zavrŔena

Krupa razbila Mladost

01.05.2021 Administrator DC

Krupa

Fudbaleri Krupe savladali su ekipu Mladosti sa 3:0 na svom terenu. Utakmica se igrala u okviru 28. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, a meč je bio rijeÅ”en već u prvom poluvremenu.Ā

Domaći sastav je iz prve prave prilike na danaÅ”njem meču doÅ”ao do vodstva. U 10. minuti utakmice Anel Dedić je u svom Å”esnaestercu faulirao Nikolu Mandića, a loptu u ruke je uzeo Nikola Dujaković i golom iz penala svoju ekipu doveo u vodstvo.

Krupa je zaprijetila osam minuta kasnije. Dujaković se naÅ”ao u stopostotnoj Å”ansi, ali je na kraju Emil Velić u ovoj situaciji izaÅ”ao kao pobjendik.Ā Igrala se 28. minuta kada je Krupa udvostručila prednost, a strijelac drugog gola za svoju ekipu bio je Mandić.

Domaći su u prvom poluvremenu bili dosta bolji protivnik, te suĀ imali i puno prilika da dođu do joÅ” nekog gola. U 42. minuti Dujaković je promaÅ”io nemoguće. Mogao je birati ugao u koji će Å”utirati, ali on je loptu poslao pored gola gostiju.

U nastavku utakmice gosti su tek zaprijetili u 57. minuti, kada su izveli jednu dobru akciju, ali je Armin Ćerimagić Å”utirao preko gola domaćih.Ā I

Do kraja susreta viđen je joÅ” jedan pogodak i to u mreži golmana Mladosti. Igrala se 81. minuta kada jeĀ Lazar Nikolić stavio tačku na ovu utakmicuĀ i potvrdio pobjedu svoje ekipe.Ā

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Krupa Mladost