Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
13.03.2021 16:00 | Mladost (Rogatica) | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
13.03.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Glasinac 2011 | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Milići
Milići
|
13.03.2021 16:00 | Stakorina | 2 : 0 | Milići | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Famos
Vojkovići
|
13.03.2021 16:00 | Vlasenica | 1 : 2 | Famos | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
13.03.2021 15:30 | Drina HE | 3 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Velež
Nevesinje
|
13.03.2021 16:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Velež | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Budućnost
Pilica
|
13.03.2021 16:00 | Guber | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Mladost (Gacko)
Gacko
|
13.03.2021 16:00 | Romanija | 3 : 1 | Mladost (Gacko) |
Željezničar
Doboj
|
|
Sloga (Jakeš)
Jakeš
|
13.03.2021 14:30 | Željezničar | 2 : 0 | Sloga (Jakeš) |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
13.03.2021 14:30 | Rudar 1925 | 3 : 0 | Jedinstvo |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Borac (Mašići)
Mašići
|
13.03.2021 15:00 | Mladi Krajišnik | 4 : 0 | Borac (Mašići) |
Čapljina
Čapljina
|
|
GOŠK
Gabela
|
13.03.2021 15:00 | Čapljina | 0 : 1 | GOŠK | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Radnik
Hadžići
|
13.03.2021 15:00 | Rudar | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Igman
Konjic
|
13.03.2021 15:00 | Travnik | 1 : 1 | Igman | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Posušje
Posušje
|
13.03.2021 15:00 | Slaven | 0 : 4 | Posušje | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Goražde
Goražde
|
13.03.2021 15:00 | Budućnost | 2 : 2 | Goražde | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
13.03.2021 15:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Orašje | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
13.03.2021 15:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Jedinstvo |
Radnički
Lukavac
|
|
Mramor
Mramor
|
13.03.2021 15:00 | Radnički | 5 : 1 | Mramor | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Svatovac
Poljice
|
13.03.2021 15:00 | Bosna (M) | 4 : 0 | Svatovac | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
13.03.2021 15:00 | Odžak 102 | 2 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
13.03.2021 15:00 | Gradina | 4 : 0 | Bosna (K) |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Rudar
Breza
|
13.03.2021 15:00 | Krivaja | 4 : 0 | Rudar | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
13.03.2021 15:00 | Bosna | 6 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Natron
Maglaj
|
13.03.2021 15:00 | Famos | 1 : 0 | Natron |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Troglav 1918
Livno
|
13.03.2021 14:30 | Tomislav | 1 : 3 | Troglav 1918 |
Sloga
Tojšići
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
13.03.2021 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Doboj Istok |
Vrana
Banovići Selo
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
13.03.2021 15:00 | Vrana | 1 : 2 | Rainci |
Čukarički
Beograd
|
|
Radnički (N)
Niš
|
13.03.2021 16:00 | Čukarički | 0 : 0 | Radnički (N) |
Kolubara
Lazarevac
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
13.03.2021 17:00 | Kolubara | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
GFK Jagodina
Jagodina
|
13.03.2021 15:00 | Loznica | 4 : 2 | GFK Jagodina | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Železničar (P)
Pančevo
|
13.03.2021 15:00 | Zemun | 0 : 2 | Železničar (P) | ||||||
Borac 1926
Čačak
|
|
GFK Dubočica
Leskovac
|
13.03.2021 15:00 | Borac 1926 | 1 : 0 | GFK Dubočica | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Sloga (K)
Kraljevo
|
13.03.2021 15:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Sloga (K) | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
13.03.2021 15:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Radnički (SM) |
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
|
Barnsley
Barnsley
|
13.03.2021 16:00 | AFC Bournemouth | 2 : 3 | Barnsley | ||||||
Birmingham City
Birmingham
|
|
Bristol City
Bristol
|
13.03.2021 16:00 | Birmingham City | 0 : 3 | Bristol City | ||||||
Blackburn Rovers
Blackburn
|
|
Brentford
Brentford
|
13.03.2021 16:00 | Blackburn Rovers | 0 : 1 | Brentford | ||||||
Cardiff City
Cardiff
|
|
Watford
Watford
|
13.03.2021 16:00 | Cardiff City | 1 : 2 | Watford | ||||||
Derby County
Derby
|
|
Millwall
London
|
13.03.2021 16:00 | Derby County | 0 : 1 | Millwall | ||||||
Luton Town
Luton
|
|
Swansea City
Swansea
|
13.03.2021 16:00 | Luton Town | 0 : 1 | Swansea City | ||||||
Middlesbrough
Middlesbrough
|
|
Stoke City
Stoke-on-Trent
|
13.03.2021 16:00 | Middlesbrough | 3 : 0 | Stoke City | ||||||
Nottingham Forest
Nottingham
|
|
Reading
Reading
|
13.03.2021 16:00 | Nottingham Forest | 1 : 1 | Reading | ||||||
Queens Park Rangers
London
|
|
Huddersfield Town
Huddersfield
|
13.03.2021 16:00 | Queens Park Rangers | 0 : 1 | Huddersfield Town | ||||||
Rotherham United
Rotherham
|
|
Coventry City
Coventry
|
13.03.2021 16:00 | Rotherham United | 0 : 1 | Coventry City | ||||||
Sheffield Wednesday
Sheffield
|
|
Norwich City
Norwich
|
13.03.2021 16:00 | Sheffield Wednesday | 1 : 2 | Norwich City | ||||||
Wycombe Wanderers
High Wycombe
|
|
Preston North End
Preston
|
13.03.2021 16:00 | Wycombe Wanderers | 1 : 0 | Preston North End |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Cádiz
Cádiz
|
13.03.2021 14:00 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Cádiz | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Atletico Madrid
Madrid
|
13.03.2021 21:00 | Getafe | 0 : 0 | Atletico Madrid | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
13.03.2021 18:30 | Osasuna | 0 : 0 | Real Valladolid | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Elche
Elche
|
13.03.2021 16:15 | Real Madrid | 2 : 1 | Elche |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
13.03.2021 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 0 | Hertha BSC | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
13.03.2021 15:30 | Wolfsburg | 5 : 0 | Schalke 04 | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Köln
Köln
|
13.03.2021 15:30 | Union Berlin | 2 : 1 | Köln | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
13.03.2021 15:30 | Mainz 05 | 1 : 0 | Freiburg | ||||||
Werder
Bremen
|
|
Bayern
München
|
13.03.2021 15:30 | Werder | 1 : 3 | Bayern |
Angers SCO
Angers
|
|
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
|
13.03.2021 13:00 | Angers SCO | 0 : 1 | Saint-Etienne | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Brest
Brest
|
13.03.2021 17:00 | Olympique Marseille | 3 : 1 | Brest |
Benevento
Benevento
|
|
Fiorentina
Firenze
|
13.03.2021 18:00 | Benevento | 1 : 4 | Fiorentina | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Udinese
Udine
|
13.03.2021 20:45 | Genoa | 1 : 1 | Udinese | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Hellas Verona
Verona
|
13.03.2021 15:00 | Sassuolo | 3 : 2 | Hellas Verona |
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
13.03.2021 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Krupa | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
13.03.2021 14:30 | Zrinjski | 1 : 2 | Tuzla City | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
13.03.2021 14:30 | Željezničar | 0 : 1 | Olimpik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
13.03.2021 14:30 | Sloboda | 1 : 2 | Velež |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.03.2021 14:30 | Borac | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
13.03.2021 14:30 | Leotar | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
13.03.2021 14:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Ljubić | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
13.03.2021 14:30 | Drina | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Kozara
Gradiška
|
13.03.2021 14:30 | Modriča | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Sloga
Doboj
|
13.03.2021 14:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
13.03.2021 14:30 | Sutjeska | 1 : 3 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
13.03.2021 14:30 | Željezničar | 5 : 1 | Sloboda |
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
13.03.2021 14:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Mladost |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
13.03.2021 12:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Olimpik |
Borac
Jelah
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
13.03.2021 12:00 | Borac | 3 : 4 | Radnik | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
FK Vitez
Vitez
|
13.03.2021 12:00 | Natron | 2 : 3 | FK Vitez |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
13.03.2021 15:00 | Krupa | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
13.03.2021 15:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.03.2021 15:00 | Tuzla Siti | 1 : 2 | Zrinjski | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
13.03.2021 12:00 | Olimpik | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.03.2021 15:00 | Radnik | 1 : 1 | Borac |
Olimp
Pale
|
|
Radnik
Hadžići
|
13.03.2021 10:00 | Olimp | 0 : 6 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
13.03.2021 10:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Olimpik |
Borac
Jelah
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
13.03.2021 10:00 | Borac | 6 : 0 | Radnik | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
FK Vitez
Vitez
|
13.03.2021 10:00 | Natron | 2 : 0 | FK Vitez |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
13.03.2021 13:00 | Krupa | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
13.03.2021 13:00 | Sarajevo | 1 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.03.2021 13:00 | Tuzla City | 0 : 3 | Zrinjski | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
13.03.2021 10:00 | Olimpik | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.03.2021 13:00 | Radnik | 1 : 3 | Borac |
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Doboj
|
13.03.2021 10:00 | Kozara | 4 : 0 | Sloga | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
13.03.2021 10:00 | Modriča Alfa | 2 : 0 | Mineral | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
13.03.2021 10:00 | Sloboda | 0 : 3 | Ljubić | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
13.03.2021 10:00 | Borac | 0 : 5 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
13.03.2021 10:00 | Željezničar | 0 : 5 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
13.03.2021 10:00 | Proleter | 0 : 2 | Tekstilac Kort |
Polet 1926
Brod
|
|
Radnik Urije
Urije
|
13.03.2021 11:30 | Polet 1926 | 2 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Doboj
|
13.03.2021 11:30 | Kozara | 1 : 4 | Sloga | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
13.03.2021 11:30 | Borac (KD) | 3 : 5 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
13.03.2021 11:30 | Željezničar | 0 : 3 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac
Derventa
|
13.03.2021 11:30 | Proleter | 1 : 0 | Tekstilac |
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
|
Majdanpek
Majdanpek
|
13.03.2021 15:00 | Napredak Junior 2018 | 2 : 0 | Majdanpek | ||||||
Moskva
Novi Sad
|
|
Rad
Beograd
|
13.03.2021 15:30 | Moskva | 4 : 1 | Rad |
Breznica
Pljevlja
|
|
Cvetex
Berane
|
13.03.2021 13:00 | Breznica | 13 : 0 | Cvetex | ||||||
Mladost 2015
Podgorica
|
|
Budućnost
Podgorica
|
13.03.2021 13:00 | Mladost 2015 | 0 : 9 | Budućnost |
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
13.03.2021 15:00 | Iskra | 3 : 1 | Radnik Bumerang | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
13.03.2021 15:00 | Emina | 3 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
Modriča
Modriča
|
13.03.2021 10:30 | Fortuna | 9 : 0 | Modriča |
Inter
Posušje
|
|
Respekt
Sarajevo
|
13.03.2021 15:00 | Inter | 6 : 0 | Respekt | ||||||
FK Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
13.03.2021 10:00 | FK Sarajevo | 0 : 4 | Široki Brijeg |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
13.03.2021 15:00 | Banja Luka | 0 : 7 | SFK 2000 |
Gorštak
Kolašin
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
13.03.2021 15:00 | Gorštak | 1 : 4 | Ulcinj | ||||||
Mirabile Moda
Podgorica
|
|
Titograd
Podgorica
|
13.03.2021 15:00 | Mirabile Moda | 2 : 9 | Titograd | ||||||
Brskovo
Mojkovac
|
|
Bajo Pivljanin
Plužine
|
13.03.2021 15:00 | Brskovo | 3 : 3 | Bajo Pivljanin | ||||||
Onogošt
Nikšić
|
|
Pruška
Bijelo Polje
|
13.03.2021 15:00 | Onogošt | 3 : 3 | Pruška | ||||||
Kataro 2019
Kotor
|
|
Studentski dom
Podgorica
|
13.03.2021 15:00 | Kataro 2019 | 2 : 3 | Studentski dom |
GFC Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.03.2021 18:00 | GFC Sarajevo | 4 : 3 | Zrinjski | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Policajac
Banja Luka
|
13.03.2021 16:00 | Salines | 1 : 4 | Policajac |
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Doboj
Doboj
|
13.03.2021 18:30 | Ugljevik | 8 : 1 | Doboj | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.03.2021 18:30 | Borac | 1 : 1 | Leotar |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Brod
Brod
|
13.03.2021 18:00 | Nevesinje | 9 : 2 | Brod | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Starčevica
Banja Luka
|
13.03.2021 17:00 | Glasinac | 3 : 0 | Starčevica |
Mostarske Kiše
Mostar
|
|
Hercegovina
Široki brijeg
|
13.03.2021 18:30 | Mostarske Kiše | 4 : 8 | Hercegovina | ||||||
Konjodor
Bužim
|
|
Bubamara
Cazin
|
13.03.2021 20:30 | Konjodor | 6 : 1 | Bubamara | ||||||
Čulin Mlin
Livno
|
|
Rudnik
Mostar
|
13.03.2021 19:00 | Čulin Mlin | 6 : 4 | Rudnik |
Klanac
Brčko
|
|
LUX
Brčko
|
13.03.2021 | Klanac | 4 : 1 | LUX |
Cibona
Zagreb
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
13.03.2021 17:00 | Cibona | 72 : 76 | Budućnost VOLI | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
13.03.2021 19:00 | Igokea | 76 : 70 | Cedevita Olimpija |
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
13.03.2021 17:00 | Zrinjski | 62 : 78 | Sloboda | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Čelik
Zenica
|
13.03.2021 18:00 | Bratunac | 77 : 80 | Čelik | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.03.2021 17:00 | Kakanj | 86 : 126 | Borac | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Spars
Sarajevo
|
13.03.2021 20:00 | Čapljina | 70 : 83 | Spars |
Budućnost BN
Bijeljina
|
|
Prijedor Spartak
Prijedor
|
13.03.2021 17:00 | Budućnost BN | 90 : 64 | Prijedor Spartak | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Sokolac
Sokolac
|
13.03.2021 19:00 | Rogatica | 73 : 60 | Sokolac | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.03.2021 17:00 | Sloboda 73 | 59 : 77 | Slavija | ||||||
Mladost Buldogs
Prnjavor
|
|
Sutjeska
Foča
|
13.03.2021 19:00 | Mladost Buldogs | 70 : 67 | Sutjeska |
Best
Doboj
|
|
Šamac
Šamac
|
13.03.2021 | Best | 68 : 60 | Šamac |
Podgorica
Podgorica
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
13.03.2021 20:00 | Podgorica | 84 : 64 | Danilovgrad | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Lovćen 1947
Cetinje
|
13.03.2021 20:00 | Sutjeska | 75 : 77 | Lovćen 1947 | ||||||
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
|
|
Zeta
Golubovci
|
13.03.2021 20:00 | Jedinstvo 1950 | 94 : 76 | Zeta | ||||||
Primorje 1945
Herceg Novi
|
|
Ibar
Rožaje
|
13.03.2021 20:00 | Primorje 1945 | 86 : 81 | Ibar |
Akademik
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
13.03.2021 18:00 | Akademik | 87 : 69 | Rudar | ||||||
Mornar 2
Bar
|
|
Milenijum
Podgorica
|
13.03.2021 20:30 | Mornar 2 | 89 : 75 | Milenijum | ||||||
Šušanj
Bar
|
13.03.2021
18:00
|
Sutomore
Sutomore
|
13.03.2021 18:00 | Šušanj | : | Sutomore |
Leotar 03
Trebinje
|
|
Konjic
Konjic
|
13.03.2021 18:00 | Leotar 03 | 63 : 36 | Konjic | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
13.03.2021 18:00 | Orlovi | 95 : 74 | RMU Banovići | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Feniks
Banja Luka
|
13.03.2021 18:00 | Čelik | 76 : 69 | Feniks |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Mladost
Brčko
|
13.03.2021 18:00 | Ljubinje | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
13.03.2021 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Domaljevac | ||||||
Borac m:tel
Banjaluka
|
|
Bosna
Sarajevo
|
13.03.2021 19:00 | Borac m:tel | 3 : 2 | Bosna | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
13.03.2021 19:00 | Bosna | 1 : 3 | Kakanj 78 |
Gacko
Gacko
|
|
Drina
Zvornik
|
13.03.2021 18:00 | Gacko | 3 : 2 | Drina |
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
13.03.2021 19:00 | 7 Lukavac | 0 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Sloboda
Tuzla
|
13.03.2021 19:00 | Krivaja | 3 : 1 | Sloboda |
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
|
Gacko
Gacko
|
13.03.2021 19:00 | Sloboda Tuzlafarm | 0 : 3 | Gacko | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Mostar
Mostar
|
13.03.2021 18:00 | Jahorina | 1 : 3 | Mostar |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
13.03.2021 18:00 | Slavija | 0 : 3 | Drina | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Hercegovac
Bileća
|
13.03.2021 18:00 | Glasinac | 3 : 2 | Hercegovac | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
13.03.2021 18:00 | Inova | 3 : 0 | HE na Drini |
Prijedor
Prijedor
|
|
Gradiška
Gradiška
|
13.03.2021 15:30 | Prijedor | 3 : 1 | Gradiška |
Bratunac
Bratunac
|
13.03.2021
17:30
|
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
13.03.2021 17:30 | Bratunac | : | Crvena zvijezda 2 |
Stakorina
Čajniče
|
|
Velež
Nevesinje
|
13.03.2021 14:00 | Stakorina | 1 : 3 | Velež |
Orašje
Orašje
|
|
Kakanj
Kakanj
|
13.03.2021 18:30 | Orašje | 3 : 0 | Kakanj | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
13.03.2021 18:30 | Bihać | 3 : 2 | Gradina-Herceg | ||||||
Čelik-R
Zenica
|
|
Napredak
Odžak
|
13.03.2021 18:30 | Čelik-R | 0 : 3 | Napredak |
Smeč DN
Brčko
|
|
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
13.03.2021 17:00 | Smeč DN | 3 : 0 | Kula-Gradačac 2 | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Smeč 2
Lukavac
|
13.03.2021 17:00 | Sloboda 2 | 0 : 3 | Smeč 2 | ||||||
Lami
Brčko
|
|
ŽOK Gračanica Forteks
Gračanica
|
13.03.2021 17:00 | Lami | 1 : 3 | ŽOK Gračanica Forteks | ||||||
Stars
Živinice
|
|
Mikasa
Tuzla
|
13.03.2021 17:00 | Stars | 2 : 3 | Mikasa |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Turbina
Jablanica
|
13.03.2021 15:00 | Delminium | 3 : 0 | Turbina |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
13.03.2021
18:00
|
Budućnost
Podgorica
|
13.03.2021 18:00 | Jedinstvo | : | Budućnost | ||||||
Mediteran Bemaks
Budva
|
|
Morača
Podgorca
|
13.03.2021 18:00 | Mediteran Bemaks | 0 : 3 | Morača | ||||||
Luka Bar
Bar
|
|
Gimnazijalac
Kotor
|
13.03.2021 18:30 | Luka Bar | 3 : 1 | Gimnazijalac |
Kozara (Gr)
Gradiška
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
13.03.2021 13:30 | Kozara (Gr) | 36 : 34 | Bijeljina | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Višegrad
Višegrad
|
13.03.2021 19:00 | Kotor Varoš | 26 : 31 | Višegrad | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Mladost
Banja Luka
|
13.03.2021 13:30 | Jedinstvo 2015 | 34 : 24 | Mladost | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
13.03.2021 17:30 | Hercegovina | 24 : 21 | ORK Borac | ||||||
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Prijedor
Prijedor
|
13.03.2021 20:00 | Kozara (KD) | 34 : 27 | Prijedor |
Kozara 2
Gradiška
|
|
Laktaši
Laktaši
|
13.03.2021 16:00 | Kozara 2 | 35 : 20 | Laktaši |
Sana 7
Sanski Most
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
13.03.2021 18:00 | Sana 7 | 28 : 30 | Čelik Junior | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Jajce
Jajce
|
13.03.2021 18:00 | Gradačac | 46 : 32 | Jajce |
Goražde
Goražde
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
13.03.2021 18:00 | Goražde | 27 : 16 | Vogošča Poljine Hills 2 | ||||||
Briješće
Sarajevo
|
|
Radnički
Goražde
|
13.03.2021 18:00 | Briješće | 32 : 32 | Radnički |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Hadžići
Hadžići
|
13.03.2021 | Knežopoljka | 23 : 35 | Hadžići | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Mira
Prijedor
|
13.03.2021 | Katarina | 23 : 30 | Mira |
Levalea 2010
Nikšić
|
|
Budućnost 2
Podgorica
|
13.03.2021 17:00 | Levalea 2010 | 23 : 20 | Budućnost 2 | ||||||
Tivat
Tivat
|
|
Trebjesa
Nikšić
|
13.03.2021 17:00 | Tivat | 20 : 17 | Trebjesa |
Komovi
Andrijevica
|
|
Podgorica 2013
Podgorica
|
13.03.2021 14:00 | Komovi | 28 : 26 | Podgorica 2013 | ||||||
Zeta
Podgorica
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
13.03.2021 16:00 | Zeta | 25 : 29 | Ulcinj | ||||||
Mornar 7
Bar
|
|
Berane 2002
Berane
|
13.03.2021 16:00 | Mornar 7 | 26 : 21 | Berane 2002 |