15 : 38

Borac ''presliŔao'' Leotar

02.05.2022 Administrator DC

Leotar - Borac

RukometaŔice Borca ubjedljivo su savladale Leotar u Trebinju sa 38:15 u 19. kolu Premijer lige BiH.

Ā

Aktuelne Å”ampionke pokazale su da su u ovom trenutku mnogo kvalitetnija i zrelija ekipa, Å”to govori i krajnji rezultat. ā€œOsiceā€ su sjajno otvorile utakmicu, jer su prvi gol primile tek u 12. minutu. U istim ritmu nastavile su i u narednim minutama, pa su već na poluvremenu imale 17:8.

Milana Railić postigla je Å”est golova, a po pet su dale Slađana Andrić, DuÅ”ka Tintor i Božana Ćutković. Golmani su takođe bili na nivou.

Kod domaćih su po tri gola postigle Dragana Boro, Tanja Ratković, Marija Kovačević i Sara Jegdić, piÅ”e hercegsport.com