Liverpul ubjedljiv u gradskom derbiju, pobjede Sitija i Čelsija

Fudbaleri Liverpula upisali su novu pobjedu. Ekipa Jirgena Klopa savladala je u gradskom derbiju Everton sa 4-1.

Meč je sjajno počeo za goste. Golovima kapitena Hendersona i Mohameda Salaha, Liverpul je poveo sa 2-0. Everton se nije tako lako predao te ih je Grej vratio u igru. U nastavku, još dva gola u mreži domaćih. Prvo je pogodio Salah a potom i Žota.

Mančester Siti savladao je u gostima Aston Vilu sa 2-1. Zahvaljjući golovima Portugalaca, Diaša i Bernarda, Siti je poveo sa 2-0. U nastavku, Votkins vraća Vilu u igru. Imali su i prilike da dođu do izjednačenja ali ih nisu iskoristili.

Do tri boda došao je i Čelsi. Oni su kao gosti savladali Votford. Poveo je Čelsi preko Maunta da bi Denis pogodio za 1-1. U nastavku, Zijeh je pogodio i donio pobjedu Čelsiju.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Everton Liverpool