0 : 0

Kiksevi Milana i Napolija, preokret Rome

10.04.2022 Đ. Malešević

Fudbaleri Torina i Milana odigrali su 0-0 u 32. kolu Serije A.

Prvu šansu na meču nije iskoristio Beloti. Jedinu pravu priliku u prvom poluvremenu Milan je imao preko Salemakersa. U nastavku, Milan je bio bolji. Tonali i Teo Ernandez nisu iskoristili dobre šanse. Zaprijetio je i Mesijas u završici ali nije bilo promjene rezultata.

Kiks je napravio i Napoli koji je kući izgubio od Fiorentine sa 3-2. Gosti su poveli golom Gonzalesa. U nastavku, Mertens pogađa za 1-1. Ikone i Kabral donose gostima dva gola prednosti. Osimen je vratio Napoli u igru ali nisu mogli do boda.

Roma je dugo gubila od Salernitane. Gosti su poveli golom Ivana Radovanovića ali su perez i Smoling donijeli preokret Romi.

Milan je prvi sa 68 bodova dok Inter i Napoli imaju po dva boda manje a Inter i meč manje.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Italija: Serie A Torino Milan