Nikola Pušić(G) , Danijel Mijatović , Luka Tustonja , Luka Spajić , Harun Berberović Malkočević , Hamza Hadžiavdić , Mustafa Numanović , Marko Kozina , Adnan Berbić , Antonio Prskalo (K), David Šunjić , REZERVE Luciano Bradvica(G) , Josip Stojić , Marko Glavina , Filip Vukajlović , Petar Milićević , Mario Ilić , James Patrick Ostojić ,
Postava
Stefan Oplakan(G) , Rajko Radovanović , Đorđe Savičić , Nemanja Marić , Andrej Krstić , Žarko Perković , Nikolaj Milić (K), Nikola Mićić , Filip Lukić , Mihajlo-vuk Lazić , REZERVE Filip Ćosić(G) , Vuk Maksimović , Mihajlo Mionić , Vlado Petrović , Aleksandar Ilić , Ognjen Cacanović , Perica Stanišić ,
Radnik i Zrinjski podelili bodove

Juniori Radnika i Zrinjskog odigrali su danas u Bijeljini prvenstvenu utakmicu bez pobednika. Meč je završen rezultatom 2:2..

Prvi su poveli domaći igrači. U samom finišu prvog poluvremena mrežu Nikole Pušoća pogodio je Rajko Radovanović.

Već u 53 minuti domaći su se opet radovali. Drugi gol Radnika delo je  Vlade Petkovića, da bi tim iz Mostara preko Adnana Berbića u 77. minuti smanjio na 2:1, a do boda su stigli u sudijskom vremenu golom Maria Ilića u 93. minuti.

Radnik – Zrinjski 2:2 (1:0)

Bijeljina. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 50. Sudije: Stefan Maletić (Bijeljina), Strijelci: Rajko Radovanović 45', Vlado Petrović 53', [FK Radnik (Bijeljina)]; Adnan Berbić 77', Mario Ilić 93'. [HŠK Zrinjski (Mostar)]. Žuti kartoni: Nikola Mićić 34', [FK Radnik (Bijeljina)]; Adnan Berbić 46', [HŠK Zrinjski (Mostar)];

Radnik: Stefan Oplakan (G) , Rajko Radovanović , Đorđe Savičić , Nemanja Marić , Andrej Krstić , Žarko Perković , Nikolaj Milić (K) , Nikola Mićić (80. Vuk Maksimović), Filip Lukić , Mihajlo-vuk Lazić (85. Aleksandar Ilić)

Zrinjski: Nikola Pušić (G) , Danijel Mijatović , Luka Tustonja , Luka Spajić , Harun Berberović Malkočević , Hamza Hadžiavdić , Mustafa Numanović , Marko Kozina , Adnan Berbić , Antonio Prskalo (K) , David Šunjić

Omladinske lige Omladinske lige Premijer omladinska iga BiH U-19 Radnik (B) Zrinjski