28 : 30

Borcu bodobvi u Bugojnu

12.02.2023 Administrator DC

JoÅ” jedna neizvjesna utakmica je iza Borca , joÅ” jedna pobjeda Borca m:tel upisana je. SinoćĀ su izabranici Mirka Mikića, u drugom kolu proljećnog dijela sezone, nakon nove drame, savladali Iskru u Bugojnu 30:28 i zadržali maksimalan učinak u nastavku Premijer lige BiH.

U prvom poluvremenu, koje je zavrÅ”eno minimalnom prednoŔću Banjalučana, 16:15, vidjeli smo potpuno izjednačenu igru na obje strane.
Skoro preslikanu igru vidjeli smo i u nastavku, Ŕto pokazuje rezultat u 50. minutu, kada je na semaforu stajalo 23:23.

Ā

U naredna četiri minuta aktuelni Å”ampioni BiH prave seriju 3:0, koja će se pokazati kao ključna za novu pobjedu. Da izbegne BoracĀ Ā ulazak u novi izjednačen finiÅ” pobrinuo se Slađan Subotić, koji je u posljednjem minutu odbranio i sedmerac i osigurao pobjedu svojim saigračima.

Prvi strijelac u redovima Banjalučana bio je Luka Perić sa Å”est pogodaka, dok su po dva manje dali Luka Knežević i NikÅ”a Petrović.Na drugoj strani, po Å”est puta precizni su bili Jovanovića Todorović i Lazar Janković.